Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Clickbait je nelos. Losi glumci ali sad se pojavi ljubavnica koja (uz gospodju) izgleda zna posao (ili me kupilo sto odmah na aerodromu pokazala koristoljublje), tako da vise nego sasvim pristojno vozi.

Link to comment
Just now, fusion_ said:

I ja sam na granici da otkažem. Pogotovo otkad sam uzeo Hulu (mada treba VPN)... Hulu je zakon.

Pa imam i to, bogami ću da istraži opcije glede prelaska

Link to comment

Netflix je odveć bio takav, 10% noviteta ima neki kvalitet, ostalo je uglavnom djubre. Drzimo ga zbog novih sezona onoga sto nam se svidelo i zbog tih 10% jer ponekad baš umeju da nabodu dobru stvar. Zavisi od ukusa i preferencija koliko tu ima materijala za nekoga i je li vredno pretplate.

 

offtopic: Dizniju ne dam pare, Hulu i D+ nek se slikaju :D 

  • +1 3
Link to comment

Sex Ed, moglo je mnogo bolje. Predvidivo je, naprosto. Na sred sezone, ako ne i pre, postaje jasno da ce da zavrse tako da Mejv zapali za Ameriku. Lik nove direktorke postaje potpuno groteskan i neuklopljen sa svim drugim likovima i serijom uopste. Mislim, nosenje tabli oko vrata, wtf. Netflixova teznja da napravi britansku seriju prijemcivu za Amere tako sto ce da maskiraju englestinu je bila jasna jos od prve sezone. Pejsaz je vrlo neutralan (zapravo vise velski), skola izgleda potpuno americki, a ove sezone su to jos pojacali Mejvicinim lozenjem na USA i ovom novom likusom koja je kao iz Mineapolisa, ili odakle vec. 

Link to comment
34 minutes ago, Moća said:

Blago vama bez malji deca pa stignete da pogledate sve što hoćete na netfliksu.

 

Neki imamo, ali dobro spava nocu, makar je uspavljivanje sve veci izazov sto je starija. 

Link to comment
1 hour ago, Kampokei said:

Sex Ed, moglo je mnogo bolje. Predvidivo je, naprosto. Na sred sezone, ako ne i pre, postaje jasno da ce da zavrse tako da Mejv zapali za Ameriku. Lik nove direktorke postaje potpuno groteskan i neuklopljen sa svim drugim likovima i serijom uopste. Mislim, nosenje tabli oko vrata, wtf. Netflixova teznja da napravi britansku seriju prijemcivu za Amere tako sto ce da maskiraju englestinu je bila jasna jos od prve sezone. Pejsaz je vrlo neutralan (zapravo vise velski), skola izgleda potpuno americki, a ove sezone su to jos pojacali Mejvicinim lozenjem na USA i ovom novom likusom koja je kao iz Mineapolisa, ili odakle vec. 

hari poter sa dildom namesto magic wanda. 

 

ja sam gledao prvu i kusur. mene nervira što su uzeli džemimu krk da glumi neku skver osobu. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Moća said:

Blago vama bez malji deca pa stignete da pogledate sve što hoćete na netfliksu.

 

Sedneš pa gledaš sa decom, sadržaj je često ekstremno infantilan tako da problema nema.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...