Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Kakve su u poredjenju sa onim old-school originalima?

 

Mene ovo mnogo puca na nostalgiju, i to onu najintenzivniju, 4-5 godina sam imao kad je Himen bio hit.

 

Dal otvarati novu temu, Netflix ima poprilicno sirok i zadovoljavajuc odabir animation serijala? 

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

Kakve su u poredjenju sa onim old-school originalima?

 

Mene ovo mnogo puca na nostalgiju, i to onu najintenzivniju, 4-5 godina sam imao kad je Himen bio hit.

 

Dal otvarati novu temu, Netflix ima poprilicno sirok i zadovoljavajuc odabir animation serijala? 

 

Mene je isto ponela nostalgija. Sin se nakon nekoliko epizoda bas navukao, a i cerka ufiksala da je carobnica. Onda sam porucio te figurice. Odlican kvalitet, samo su vece nego prije. Imamo 4 figure i Straska i sve su ok, osim sto je i kod He Mana i Skeletora mac malo mekanija plastika i ispada iz ruke ako ne uglavis kako treba. Kad je odneo u vrtic i drugi su se navukli. (verovatno isto preko tata)

 

Jedino mi je zao sto nema vise epizoda na srpskom. Nemacka sinhronizacija je uzasna. Jedva cekamo juli.

  • +1 1
Link to comment

Na YT imaju sve stare epizode na Engleskom, ne znam koliko ti to znaci :) ja sam necaku to pustao, kad je bio bas mali plasio se Skeletora, a kad je malo porastao (do 4-5) vise ga nije zanimalo, valjda ga odbija prastara animacija u odnosu na ove djakonije koje su danas popularne. Onda sam mu jednom pustio onaj CartoonNetwork serijal iz 2003, on je crtezom i radnjom dosta ozbiljniji (preporuka ako nisi vec gledao), tu se navukao dobrano, ali morao sam da sedim pored njega i da mu prepricavam, jer nema nit titla nit sinhronizacije.

 

42 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jbt topik za himana

to je bio epik treš i kad se pojavio

 

Brate, naravno da je trash, zaboga, ali njegova vrednost nikad nije ni pucala bile gde visoko, ciljna grupa su bili klinci do 7 godina.

A topik ne bi bio za Himena nego za Netflix animaciju, ima tu bas dobrih izdanja, Castlevania, Pacific Rim, War for Cybertron, pa gomila onih komicnih, pa i neki koji nisu Netflix produkcija, ali su kvalitet, itd.

  • +1 1
Link to comment

Halston - Cudan mi je nacin na koji je neko resio da ovekoveci zivot cuvenog dizajnera, sem u dva navrata, kad se govorilo o umetnosti, sve ostalo su gacanja po karakteru i rasprotiranje prljavog vesa. Neko je izgleda nepogresivo procenio da su prepotentni high society zuti odlomci, kokain i trpanje u bulju daleko vazniji za danasnjeg konzumenta od necijeg stvaralastva i njegovog mesta u istoriji.

Nije sve tako crno, Ewan McGregor je sjajan, ostatak glumacke ekipe takodje.

 

 

btw, Halston z14 najbolji parfem u celi svet :heart:

Edited by Lancia
  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...