Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Pošto još nisam pogledao famoznu La casa de papel, ali jesam The Innocent pa ću je iskoristiti za benchmark - ko je odgledao obe zanima me jel Casa veće sranje od Innocent ili pak vredi da se pokuša?

Link to comment

ovo sto kaze copkillah

zanrovki se radi o dve potpuno drugacije serije

 

i u casa de pepel nema tolikog preterivanja, odnosno ima, ali je ono nekako drugacijeg karaktera, a ne pretencioznog kao u slucaju innocenta

  • +1 1
Link to comment
A sto ih uopste poredis ? The innocent je bas sranje , a casa moze da te odusevi, a moze i da ti bude 'nako.


Šta znam - španski krimići novijeg datuma praćeni mixanim “oduševljenjem” foruma, pomislio sam da mogu neke paralele da se povuku. Casu nikako da pogledam, a sećam se hajpa s početka emitovanja (nisam tad imao
Netflix i mrzelo me da se mlatim sa torrentima i prevodima) i nekog masovnog razočarenje kasnije pa me to odbilo da krenem sa gledanjem.

Al definitivno puštam S1 pa šta Dios da.
Link to comment
21 hours ago, ducca said:

Pošto još nisam pogledao famoznu La casa de papel, ali jesam The Innocent pa ću je iskoristiti za benchmark - ko je odgledao obe zanima me jel Casa veće sranje od Innocent ili pak vredi da se pokuša?

la casa +
the inno -

 

 

 

https://www.imdb.com/title/tt8690776/
 

mene je ova zabavila, epizoda 25 minuta suvog rokanja i golotinje. samo je počeo da smara manir da ne završe sezonu. ko nekad kapetan miki, svaki strip je imao nastaviće se

 

pa jebite se

Link to comment

sutra ide nastavak lupin-a

nije bio baš bljaks

 

 

 

kako mi idu na nerve sa tim polovičnim serijama, casa de papel se čeka par godina sigurno završetak sezone

 

 

dripci

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...