Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Gledam Halston, malo me blam da priznam da nisam nikad pre serije čula za njega, a kao volim modu i pop kulturu, elem, nalazim da je serija lepa i u neku ruku dirljiva.

 

Žarko želim da mi se svidi Innocent, ali mi ne ide, zapravo mnogo sam umorna ovih dana i nemam koncentraciju pa mi teško ide.

 

Dokumentarac - Palazzo Vecchio (kako god da se piše)

Link to comment

iz nekog razloga sam poceo gledati ko je ubio saru

i ajde prva sezona moze i da prodje

druga je vec prava latino telenovela, svi su medjusovno rodbinski povezani, sa sve onim momentima kad je sin istovremeno i unuk i slicno 

sto je najgore glupo mi sad da prekinem kad je ostalo svega nekoliko epizoda :D

 

Link to comment

Ipak sam gledala The Innocent i sviđa mi se, nisam sad baš iskrvarila od ushićenja, ali dobra je za odgledati u cugu, s tim što sam se namučila s prvom epizodom, ali od kad je ušla policajka u priču sve je bilo lakše.

 

Je l ima neka advokatska serija sa suđenjima na Netflixu, Suits sam gledala? Nisam previše kopala.

  • +1 1
Link to comment
On 4.5.2021. at 21:39, ToniAdams said:

poceo neku koreansku horor seriju sweet home, jbt kakvo sranje

 

krv ti jebem, što se više razvija sve je gore

 

video sam posle 2-3 da sam se zajebao, ali reko izguraću ja to muški kad sam već jeo govna do sad....i batalio na 6/8, bez da me grize savest i malo :isuse:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

krv ti jebem, što se više razvija sve je gore

 

video sam posle 2-3 da sam se zajebao, ali reko izguraću ja to muški kad sam već jeo govna do sad....i batalio na 6/8, bez da me grize savest i malo :isuse:

 

vi ljudi baš numete da se zabavljate

 

nego, kad smo već kod Korejaca, gledao neko Sisyphus: The Myth?

 

Link to comment
7 hours ago, angelada said:

Ipak sam gledala The Innocent i sviđa mi se, nisam sad baš iskrvarila od ushićenja, ali dobra je za odgledati u cugu, s tim što sam se namučila s prvom epizodom, ali od kad je ušla policajka u priču sve je bilo lakše.

 

Je l ima neka advokatska serija sa suđenjima na Netflixu, Suits sam gledala? Nisam previše kopala.

 

better call saul

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...