Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

On 12.4.2021. at 12:13, extragluv said:

snabba cash soldna mini serija.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

 

Jel to na osnovu filma "Laka lova" snimljeno?

Link to comment
On 6.2.2021. at 22:03, kud u maglu Simoviću said:

ja pokušao doduše samo jednu epizodu i nije mi išlo, a vidim dosta je ljudi hvali

 

 

sad gledam designated survivor, mod mozak na otavu i teraj

 

 

Ja poceo juce, nista gluplje nisam gledao niti nesto sto toliko vuce da gledas :isuse:

 

 

Link to comment
On 8.5.2021. at 23:20, black mirror said:

sons of sam je tesko sranje, gledao sam svakakve gluposti ali na ovo da se gubi vreme :isuse:

 

amaterski jutub dokumentarci o vanzemaljcima ili duhovima deluju uverljivije od ovog sranja


Odgledao sam neki dan, što ti je baš toliko loše?

Link to comment

za pocetak mogli su 4 sata pakovatu u 45 minuta i opet bi bio mnogo. ono sto je najvaznije je da lik celo vreme tvrdi o nekim cinjenicama a realnost je da se radi samo o okolnostima, rekla kazala i neke idiotske teorije, zato i nije cudno da su likovi ko geraldo rivera dali prostora njegovim budalastinama. a tek interviju gde ubica kao programiran odgovara potvrdno na svako njegovo pitanje :isuse: stvarno je bilo mucno gledati, samo je falio da ga pita da li je umesan u atentat na kenedija

Link to comment
4 minutes ago, urkozamanje said:

Monster nije los.

interesantnu naraciju ima i to drži pažnju


 

 

meni je ok bio i onaj o stvaraocu vespe, ništa nisam očekivao, a dobio sam malo više

ne može da se svrsta kao gubljenje vremena

Link to comment
2 hours ago, Ros said:

ko voli elvisa. odlican dokumentarac sa puno starog video materijala

 

Elvis Presley: The Searcher

 

 

Thx gledace se... King. 

Link to comment

Snowman, krimic u nordic noir fazonu, ali kompletno na engleskom. ZAOBICI u sirokom luku. Nista gluplje u zanru nisam gledao jako dugo. Predvidljivo, dosadno, hiljadu puta vidjeno, uzasni glumci, uzasni karakteri, bukvalno sve lose, toliko lose da mu cak ni poneki lep kadar Osla ne zavredjuje makar jednu zvezdicu. Apsolutna nula.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...