Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Posle Love has won i havens gate, još jedna cult pikanterija - escaping twin flames.

 

Ova je tipična po tome što će uglavnom da preovlađuje bes gledajući glavne protagoniste i želja da im se bezbolkama lome lobanje, pogotovu Džefu, a i njegovoj muzi, Šaili.

 

Uglavnom, oni su tu da spajaju twin flames-e ili ti srodne duše. Koliko su ljudi očajni da pronađu "nekoga", pristaju na sve, pa i da ih ovi ubede da je njihov twin flame neko ko oni odrede da jeste. No otišli su i korak dalje ubeđujući ljude da menjaju pol, da su u stvari muško/žensko, da ne prihvataju ne kao odgovor, tj podrivaju ih na stalkovanje i progon, i slično.

 

Na kraju naravno, gomila uništenih porodica ostalih bez dece koja su zaluđena ovim proseravanjima a sve zasnovano na očaju ljudi i želje da im se desi ljubav. 

 

Odgledao i novi crime doc - till the murders do us apart.

 

Šta kažu @Patty Lee i @pt 2.0 - who did it? :D

 

 

Link to comment
55 minutes ago, Mil@n said:

Posle Love has won i havens gate, još jedna cult pikanterija - escaping twin flames.

 

Ova je tipična po tome što će uglavnom da preovlađuje bes gledajući glavne protagoniste i želja da im se bezbolkama lome lobanje, pogotovu Džefu, a i njegovoj muzi, Šaili.

 

Uglavnom, oni su tu da spajaju twin flames-e ili ti srodne duše. Koliko su ljudi očajni da pronađu "nekoga", pristaju na sve, pa i da ih ovi ubede da je njihov twin flame neko ko oni odrede da jeste. No otišli su i korak dalje ubeđujući ljude da menjaju pol, da su u stvari muško/žensko, da ne prihvataju ne kao odgovor, tj podrivaju ih na stalkovanje i progon, i slično.

 

Na kraju naravno, gomila uništenih porodica ostalih bez dece koja su zaluđena ovim proseravanjima a sve zasnovano na očaju ljudi i želje da im se desi ljubav. 

 

Odgledao i novi crime doc - till the murders do us apart.

 

Šta kažu @Patty Lee i @pt 2.0 - who did it? :D

 

 

Meni je tu ona devojčica sto su je udali za bivseg robijasa bila bas tuzna prica... Čak i tužnija od ove zene sto su je ubedjivali da je lezbejka...

 

Govna odvratna, kako su se oni dobro zajebavali u svojim glavama...

 

Prebacicemo se na novi topik o sektama imam par stvari...

Link to comment

Fall of the house of Usher

 

Tip topić za mene, rekao bih dosta bolje od Bly Manora, a ipak nešto slabije od Hill Housea.

Vidim da ljudima smeta što nije “based on” nego samo “inspired by” E.A.Po, jbg, to je nešto preko čega mora svesno da se pređe ukoliko želimo da uživamo u seriji.

 

Mislim da ovaj Flanaganov koncept jedne epizode po liku opasno dobro udara na moj OCD, lako je pratiti i drži pažnju, ako se dobro sećam i njegov prvi serijal je imao isti pristup.


Dobri su likovi, živopisni i šareni, svakakve sorte, i moram da pohvalim woke koji je ovde dosta prirodno i nenametljivo prikazan (doduše, to je verovatno lakše kada su likovi ovako ekscentrični). Luk Skajvoker je badass kakvog nismo videli od Epizode VI, Karla Gugino je :wub: Fino se i razvija radnja, gradi se kula ka klimaksu u poslednjoj epizodi, a usput ima i nešto malo satisfskcije kada gledaš kako snobovi skapavaju u teškim mukama, xue xue. Epilog je dosta dobar, moglo je i moćnije, ali ok, šalje par finih porukica. To mi je dosta falilo u Bly Manoru.

 

Malo odmaram pa ću uzeti Midnight Mass, taj sam propustio.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
8 hours ago, aram said:

The Night Agent, gledao neko?
Impotentni profi ubica ima prsten kraljevske porodice Jugoslavije :D

Razonoda. Može.

  • +1 2
Link to comment
On 21. 2. 2024. at 6:30, Ros said:

One Day - vrlo lepa serija

Haha ja dosao da kazem da je smor nevidjeni i da indijka katastrofalno glumi a da je glavni muski lik nastavio ulogu iz Lotusa...

 

Gledao sa klincima ovog novog Avatara i nije nimalo lose... dinamicno i fino upakovano.

 

Imam jos kucu nindzi testirati pa se mozemo polako pozdravljati sa netflixom...

 

 

  • +1 1
Link to comment
23 hours ago, aram said:

The Night Agent

Ovo zapravo nije potpuno debilno. Pristojno akcijasenje, nema praznog hoda, ok likovi, glavni glumac sasvim prirodan... cak zanimljivo, na drugoj sam ep.

Hvala.

Edited by kipo
Link to comment
6 hours ago, Halvard said:

Polako, ima vremena. :D

Gledao do 6. cini mi se, pocele gluposti da se pomaljaju :) Ipak, sasvim gledljiv akcijas i dalje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...