Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Preporučila mi sestra Pad kuće Ašerovih, ponadala se nekoj dobroj ekranizaciji....novoj mislim. Posle prve i trećine druge epizode: :isuse:

 

Idem duzmem knjigu. 

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Svemir Zeka said:

Preporučila mi sestra Pad kuće Ašerovih, ponadala se nekoj dobroj ekranizaciji....novoj mislim. Posle prve i trećine druge epizode: :isuse:

 

Idem duzmem knjigu. 

I ja mislio isto pošto sam veliki ljubitelj pisca.

Srećom naletim na neku recenziju na yt...

  • +1 1
Link to comment

Ma kakvi, ovo se ne može gledati. Druga epizoda se zove "Maska crvene smrti". Bukvalno da ti ogade sve Poovo. Bataljujem.

  • Haha 1
Link to comment

Ta serija je samo inspirisana Poovim delima, nije adaptacija. Svaka epizoda se zove kao jedna priča. 
 

Još nisam pogledao, ali definitivno planiram, Flanaganovi horori su do sada bili uglavnom dobri.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Ta serija je samo inspirisana Poovim delima, nije adaptacija. Svaka epizoda se zove kao jedna priča. 
 

Još nisam pogledao, ali definitivno planiram, Flanaganovi horori su do sada bili uglavnom dobri.

Ovo nije ni horor.....ja sam u stanju da gledam horore s ocenom 4,9 na imdb, ali ovo nije ni to....

Link to comment

Svi u mom okruzenju gledaju Fool me once i sinoc popustim zeni i posle prve zavrsene epizod emoja ocena je 3/10 a njena 7/10. :isuse:

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, bags said:

Svi u mom okruzenju gledaju Fool me once i sinoc popustim zeni i posle prve zavrsene epizod emoja ocena je 3/10 a njena 7/10. :isuse:

Gledao ja ... nije bas da se ne moze odgledati do kraja, ali i ne mora 

 

Edited by Lezilebovich
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Lezilebovich said:

Gledao ja ... nije bas da se ne moze odgledati do kraja, ali i ne mora 

 

Meni nekako deluje previse naivno i ocigledno. Nije mi samo jasno kako je serija postala hit. Bas svi pricaju o njoj. Ima dosta serija iz zadnjih 6 meseci koje su puno bolje ali niko nikad nije spomenuo. Mozda je jedna od najboljih na netflixu a najvise ljudi i dalje tu ima pretplatu.

 

Ja cu morati odgledati zbog zene...

Link to comment
35 minutes ago, bags said:

 

Meni nekako deluje previse naivno i ocigledno. Nije mi samo jasno kako je serija postala hit. Bas svi pricaju o njoj. Ima dosta serija iz zadnjih 6 meseci koje su puno bolje ali niko nikad nije spomenuo. Mozda je jedna od najboljih na netflixu a najvise ljudi i dalje tu ima pretplatu.

 

Ja cu morati odgledati zbog zene...

 

nije bas tako ocigledno :)

 

  • Hvala 1
Link to comment
39 minutes ago, Lezilebovich said:

Gledao ja ... nije bas da se ne moze odgledati do kraja, ali i ne mora 

 

Hvala, ja vagao da li to da gledam ili Truth or Dare na Sky Showtimu... Otprilike ista ocena, glupo, ali se može odgledati...

 

Jako sam se s urećio, vagao između dva govneta...

 

Tačno ću početi samo dokumetrace da gledam, tu iako je sranje, može bar nešto zanimljivo da bude...

Link to comment

Ја сам сигуран да сам одгледао. Јел то она пилоткиња хеликоптера? Требало ми је пола минута да се сетим о чему се ради а гледао сам ове године. 
 

иначе, препроручујем на ХБО Аустралијски Фарго - Туриста. Забавно и симпатично.  

Link to comment
1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Ја сам сигуран да сам одгледао. Јел то она пилоткиња хеликоптера? 

Jeste !

 

Spoiler

Ovekivao sam da ce se desiti i momenat kao iz Trkača vezan za helikopter :D 

 

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...