Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Aha, izvinjenje onda! 

 

Edit pa na temu - jel to Netflix pravi razliku odakle se gleda? Pre par nedelja nije bio Interstelar na njemu, sad ga opet ima?

 

I da, odgledah 2 epizode Berlina, onako. 

Edited by Desmond Bojčinski
Link to comment
4 hours ago, Sludge Factory said:

 

Ne slazem se, upravo mislim suprotno. To je najbolji Betmen na ekranu, konacno svima poznata prica osvetljena iz drugog ugla, a da pritom publici nije prepricana po milioniti put. Prica je jednostavna da jednostavnija ne moze biti, a ne pati od mitomanije i mitizovanja, motivacije su ljudske i psiholoske, a film ne pati od psihologizovanja. I najbolja i meni najdraza stvar je sto u filmu nema mnogo teksta, a svaka izgovorena rec je bitna za razumevanje likova i price, kao i svako njihovo delanje naravno. Ajzenberg je odlicno odigrao bas ono sto je trebalo i kako je taj Lutor zamisljen, kao (jedna od mogucih) antiteza Supermenu. 

 

A scena sa Martom je vrhunac superherojske strpsko/filmske istorije, tu se prelamaju detinjstvo i odraslo doba, ljudsko i bozansko, ljudskost i neljudskost. Akcentovanje majke i kontrastiranje sa ocem je posebna prica. 

 

Не да се не слажемо него смо скроз на супротним половима кад је овај филм у питању. Али да не офтопикујем даље. :sleep:

  • +1 1
Link to comment
On 28. 12. 2023. at 19:44, Hamlet Strašni said:

Gledao sam Leave the World Behind. Nije loše. Za Netfliks

Skroz gledljivo, cak vrlo dobro, imdb ocena nije realna, zasluzuje bar 7.

Previse jaka glumacka ekipa i solidno napisano da bi bilo lose.

 

Vidim dosta negativnih komentara je na racun druge polovine filma, the build up je bio prevelik za ono sto je na kraju ispalo razresenje pa zato valjda lose ocene.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
On 31. 12. 2023. at 20:33, bebaguza said:

Skroz gledljivo, cak vrlo dobro, imdb ocena nije realna, zasluzuje bar 7.

Previse jaka glumacka ekipa i solidno napisano da bi bilo lose.

 

Vidim dosta negativnih komentara je na racun druge polovine filma, the build up je bio prevelik za ono sto je na kraju ispalo razresenje pa zato valjda lose ocene.

Ali to je jedini moguci kraj ako gledas ceo film. I poenta je videti to iz ugla obicnog coveka koji realno nema sanse da sazna sta se desava ako su sve komunikacije u prekidu.

Link to comment

Gledam sve bez predrasuda nam je donelo seriju sa selest barber ili kako se zove ona što oponaša dobre ribe na insta. 
oziji imaju uvrnut humor i ovde ga ima pomalo. 
džuli delpi on the verge. 
mene nasmijavaju bizarne stvari. Grečen siterka sa hevi german akcentom. Alo alo je ostavio posledice. 

Link to comment

Imam LG smart TV, juce sam uplatio Netflix... desava mi se soap opera effect kad gledam seriju ili film na Netflixu, a ta opcija mi je iskljucena na TV i nemam taj problem.

 

Kako da nateram Netflix da "iskljuci" soap opera effect ?


Na daljinskom imam Netflix dugme, sto bi znacilo da je aplikacija vec u okviru TV-a, zar ne?

 

Jel to menja nesto?

Edited by Milosh76
Link to comment

podesi opet tv ali dok ti je upaljen netflix :D

 

pamti posebno podešavanja za tv, posebno za apps

  • Hvala 1
Link to comment


koja galerija likova, i glavnih i sporednih (od majke & babe do dva makedonska freelancer-a)
skandalozne presude
da je fiction rekla bih "preterali su ga malo" :D

odlican dokumentarac, brzog ritma, koncizan, uz obrte... nastavak (iz drugog ugla) u najavi. 
 


 

  • +1 1
Link to comment

Claiming there's another cut that makes his latest turd into a watchable movie HE CAN NOT KEEP GETTING AWAY WITH THIS :lolol:

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...