Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Vrlo minuciozno™

 

zajebavaj slobodno, ali to vidis po prvim kadrovima, propsovima, uvodjenju u pricu. Retko sam igde video takav intenzitet kraftinga/fotografije/rezije kao u ovih cirka 6 sati materijala. Nigde serija jebeno ne pada, sve vreme tenzija i neprijatnost.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Bome me privlači. Gledaće se uskoro.

 

Koliko god da mislim o tebi sve najgore, ukus za filmove, serije i knjige nam se prilično poklapa.

Edited by Milošica
Link to comment

je li gledao neko baby reindeer?

vidim po netu gotovo nepodijeljeno odusevljenje. pocela sam da gledam ali mi je serija odbojna, kamera, rezija, groteskno iskrivljavanja slike. bode mi oci.

Link to comment
7 hours ago, Caligula said:

Vrlo minuciozno™

 

zajebavaj slobodno, ali to vidis po prvim kadrovima, propsovima, uvodjenju u pricu. Retko sam igde video takav intenzitet kraftinga/fotografije/rezije kao u ovih cirka 6 sati materijala. Nigde serija jebeno ne pada, sve vreme tenzija i neprijatnost.

 

 

,mene podsetilo na Tom Fordove filmove gde se organski ta tenzija drzi u sceni ,par puta mi doslo da prekinem epizodu kao i sto sam zeleo da ugasim Nocturnal Animals .

  • +1 2
Link to comment
On 11. 4. 2024. at 3:48, Caligula said:

 

Nije itch.

 

Direktor fotografije egal sa rediteljem, Endrju Skot nosi ulogu sa lakocom, tenzija od prvog do poslednjeg minuta.

 

Finale nenadjebivo. Zakucavanje.

 

Ovo vredi gledati nekoliko puta.

 

Daj boze da nastave seriju sa drugim knjigama o Ripliju

 

8c6d8cfe-d2f4-11ed-b5c3-54651fc826e9.jpg

  • Wub 1
Link to comment

Serija je zanimljiva i kao potpuno razlicito citanje od filma ,i prilicno zaokruzena slika.Ne znam bas da li gorim da gledam vise serijala o sociopatu predatoru.

Link to comment
1 hour ago, morgana said:

je li gledao neko baby reindeer?

vidim po netu gotovo nepodijeljeno odusevljenje. pocela sam da gledam ali mi je serija odbojna, kamera, rezija, groteskno iskrivljavanja slike. bode mi oci.

 

Pogledao trejler, nacecu ga sutra

Link to comment
7 hours ago, morgana said:

je li gledao neko baby reindeer?

vidim po netu gotovo nepodijeljeno odusevljenje. pocela sam da gledam ali mi je serija odbojna, kamera, rezija, groteskno iskrivljavanja slike. bode mi oci.

 

Mnogo je mračnije nego što deluje na početku. Tema je zanimljiva i kompleksna, šteta što serija jeste vizuelno agresivna, da tako kažem.

Edited by Halvard
  • Hvala 2
Link to comment
2 hours ago, Halvard said:

 

Mnogo je mračnije nego što deluje na početku. Tema je zanimljiva i kompleksna, šteta što serija jeste vizuelno agresivna, da tako kažem.

 

hvala, pogledacu ipak

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...