Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

On 19. 7. 2021. at 12:13, jorma shparga said:

i nastavak poljskog THE MIRE vise nego solidan ( generalno gledano, au poredjenju sa ostatkom Netflix trasha cisto blago*) .

 

bas,bas preporuka uz cudjenje za ocenu na IMDB :blink:

 

 

 

 

Sada odgledao ponovo prva dva serijala, cisto blago na Netfliksu. Uverljivo, emotivno, dobro napisano, minuciozno rezirano, sve kako treba.

 

Sutra krecem ovaj novi treci serijal.

  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, Tihajeza said:

Da li postoji način da pregledam šta od filmova postoji na Netflixu pre nego što ga uplatim?
Jel zaliv pirata još postoji? Nisam ga koristila bar 8-9 godina.

Ziv je Zaliv i ima na njemu svega sto postoji na Netflixu a da ga gleda makar malo vise ljudi.

Link to comment
11 hours ago, Shan Jan said:

Ziv je Zaliv i ima na njemu svega sto postoji na Netflixu a da ga gleda makar malo vise ljudi.

Ja ne gledam serije, hoću da odgledam recimo film "Amadeus" i neke stare Tarantinoe. Amadeusa nema ga na Netflxu.

 

Link to comment
2 hours ago, Tihajeza said:

Ja ne gledam serije, hoću da odgledam recimo film "Amadeus" i neke stare Tarantinoe. Amadeusa nema ga na Netflxu.

 

Amadeus iz 84? Ima ga, ko i svih Tarantina. Mislim ukucaj piratski zaliv na engleskom u browser i sve ce ti se samo kasti :) 

Link to comment

Znam za zaliv i koristila sam ga, doduše poslednji put u prošlom životu, 5 stanova i 3 kompjutera pre ovih sada.

Sad sam htela gospocki da odgledam filmove uz pomoć daljinskog, jer ono je bilo neko drndanje, nadji snimi povezuj sa tv...

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

Sad sam htela gospocki da odgledam filmove uz pomoć daljinskog, jer ono je bilo neko drndanje, nadji snimi povezuj sa tv...


Ta opcija postoji samo ako ćeš da gledaš ono što ti nude, a ne ono što ti hoćeš ili ako ćeš da keširaš 50-100$ mesečno za jedno devet različitih streaming platformi (mada ni to nije uvek garancija da će biti ono što tražiš).

 

Torent je majka.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
42 minutes ago, Calavera said:

ili lepo na fmoviesz.to, da se ne zajebava sa skidanjem filmova u godini našeg gospoda 2024. :sleep:

Jel iskaču reklame?

Link to comment
14 minutes ago, Tihajeza said:

Jel iskaču reklame?

 

na lg tvu me često prebaci na neki anime sajt kad kliknem na film koji sam tražio posle searcha pa moram da ugasim taj tab, ali to je pet sekundi posla. kad gledam na kompu nema reklama uopšte, verovatno zbog adblocka. za vreme gledanja filma ne iskače ništa, gde god gledao.

Link to comment
1 hour ago, Calavera said:

 

na lg tvu me često prebaci na neki anime sajt kad kliknem na film koji sam tražio posle searcha pa moram da ugasim taj tab, ali to je pet sekundi posla. kad gledam na kompu nema reklama uopšte, verovatno zbog adblocka. za vreme gledanja filma ne iskače ništa, gde god gledao.

I ja imam LG android.

Našla sajt, našla film, ali prosto neće da ga pusti, kliknula sve servere, refreshovala, neće.

 

A na telefonu u browseru film i stranica najnormalnije rade.

Link to comment

koji film, da probam ja? ako je amadeus, to sam sad testirao na tvu i radi kako treba, mada samo u 720p kvalitetu...

Link to comment
5 hours ago, goofs said:


Ta opcija postoji samo ako ćeš da gledaš ono što ti nude, a ne ono što ti hoćeš ili ako ćeš da keširaš 50-100$ mesečno za jedno devet različitih streaming platformi (mada ni to nije uvek garancija da će biti ono što tražiš).

 

Torent je majka.

Apsolutno. Plus sto imas i ove specijalizovane, znas kad ces da nadjes na nekoj streaming platformi anime iz 80tih ili SSSR filmove? A ceo "cim" je da ukucas u search ime, izaberes kvalitet koji ti odgovara, skines i pustis. Ako ti smart TV prvi problem, povezi laptop/komp kablom na TV pa pusti sa njega. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...