Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

netflix je paradigma streaming servisa i onih 45000 serija koje se navodno snime na svetu u jednoj godini

Link to comment

Meni je frapantan taj podatak o 45k serija godisnje. Bukvalno redefinisanje pojma hiperprodukcija, potpuno nenormalno. Ja odgledam 10-ak, mozda 15 sa sve domacim..

  • +1 2
Link to comment

45000 serija se snimi za 1 godinu :ohmy:? Da me je neko pitao da procenim, lupila bih samo tako.

Koliko se filmova snimi godisnje?

 

Link to comment
43 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Netfliks nije umetnost, nego proizvodnja sadržaja. Čista industrija. 

uglavnom

 

serije jesu sadržaj, al promakne tu po koji film koji ima aspiraciju ka umetničkom delu npr na zapadu ništa novo(bez obzira na moj sud da je to film za tiktok publiku) verovatno ima još koji

Link to comment
33 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

uglavnom

 

serije jesu sadržaj, al promakne tu po koji film koji ima aspiraciju ka umetničkom delu npr na zapadu ništa novo(bez obzira na moj sud da je to film za tiktok publiku) verovatno ima još koji

Наравно, може увек да се провуче. Али серије се снимају да би се плаћала претплата јер Нетфликс због тога постоји. 

  • +1 2
Link to comment
On 21. 2. 2024. at 6:30, Ros said:

One Day - vrlo lepa serija

Može da prodje, prijalo mi je nešto ovako posle dosta sadržaja drugih žanrova…

Tek sam pred kraj skapirao da sam već gledao film.

  • +1 1
Link to comment
Quote

Black Mirror will return to Netflix for season 7 in 2025. The six-episode season of Charlie Brooker’s dark, satirical anthology series will include a sequel to the season 4 sci-fi adventure “USS Callister.”

 

The news emerged at the Next on Netflix event at the Picturehouse Central cinema and cultural space in London on Thursday. The preview event brought a slew of casting and content announcements and featured various Netflix executives and stars.

 

“Robert Daly is dead, but for the crew of the USS Callister, their problems are just beginning,” the global streamer said in a tease.

 

 

https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/netflix-black-mirror-season-7-2025-uss-callister-1235851460/

Link to comment

Da li postoji način da pregledam šta od filmova postoji na Netflixu pre nego što ga uplatim?
Jel zaliv pirata još postoji? Nisam ga koristila bar 8-9 godina.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...