Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

nemojte da ste smesni.

svaki skok u Dunav/Savu u Bg sutradan zavrsava u novinama.

svaki pronalazak lesa u reci - takodje, cak i da je neki klosar u pitanju.

 

a ovde se radi o glavnom unutrasnjem politickom protivniku. 

 

u slucaju samoubistva sve bi se saznalo u roku odmah, vlastima bi pao kamen sa srca (jedan problem manje a ni luk jeli ni luk mirisali), organizovali bi mu lepu sahranu i posthumno ga odlikovali najvisim drzavnim odlikovanjem.

  • +1 8
Link to comment

Ja se stalno vraćam na ovo ćutanje, ali previše mi bode oči, i zbog toga mi je teško poverovati u samoubistvo. Pričamo o ćutanju koje se nije moglo desiti tek tako, već se neko opasno morao potruditi. Znamo svi da kad se desi neko sranje vrlo brzo se pročuje, odmah javljaju jedni drugima... prijatelji, porodica. A u eri interneta i društvenih mreža, sa osobom koja je poznata široj javnosti, to mora da je ozbiljno zajebana rabota. Ko i zašto bi se toliko trudio oko toga?

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Djuro said:

nemojte da ste smesni.

svaki skok u Dunav/Savu u Bg sutradan zavrsava u novinama.

svaki pronalazak lesa u reci - takodje, cak i da je neki klosar u pitanju.

 

a ovde se radi o glavnom unutrasnjem politickom protivniku. 

 

u slucaju samoubistva sve bi se saznalo u roku odmah, vlastima bi pao kamen sa srca (jedan problem manje a ni luk jeli ni luk mirisali), organizovali bi mu lepu sahranu i posthumno ga odlikovali najvisim drzavnim odlikovanjem.

Vucic bi mu otplakao nad kovcegom,optuzio Zute da su ga oterali u ludilo i milinka.Voleo ga kao brata,da je znao da mu je tako tesko u trenutcima kad je pricao sve one fantazije gluposti kojima su ga snabdeli znate  vec ko..Smr smrc,U pozadini Beba opaljuje Motorcycle empthines.
Ne bi Vucic propustio takav penal,nema sile

Edited by askeladden
  • +1 2
Link to comment

I jos nesto,ova afera izbija bas,sasvim slucajno dok se dve strane u vlasti nalaze u sukobu,koji je postao otvoren,gde jednog tabloidi mazu vec danima,i hapse mu sve saradnike oko sebe,onda odjednom ovaj slucaj se pojavljuje kao protivteza,slucajnost u ovoj zemlji,tesko.A modus operandi neopisivo podseca na njih,bahato.aljkavo,glupo i bas kako oni sve afere odradjuju.I gle cuda,ova je prva gde smo kod njih,cak i u njihovim medijima,naisli na zid cutanja,bez odgovora.Zamisljam ga koliko pizdi svaki dan sto ne sme da odgovori,cenim da su ga oko sebe saradnici ubedili da mora da cuti,a znamo da bi i na dupe odgovorio.

  • +1 1
Link to comment
Just now, askeladden said:

Vucic bi mu otplakao nad kovcegom,optuzio Zute da su ga oterali u ludilo i milinka.Voleo ga kao brata,da je znao da mu je tako tesko u trenutcima kad je pricao sve one fantazije gluposti kojima su ga snabdeli znate  vec ko..Smr smrc,

Ma idi,ni cutulju u novinama da dobije lik,kao da je neki totalni anonimus,ni mediji tada nisu objavili da je umro,nisu ni znali sobzirom kako je sve odradjeno.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, askeladden said:

Chandra lave,ako nemas neku titulu iz polja medicine ,a ne zvuci bas,zaustavi se.Negde oko 42,43 je gornji prag za dobijanje.Ako krene negde u 35 onda bi morao da bude neki okidac,plus prva psihoza u tako kasnom uzrastu se najlakse leci.Cvijan advokat,savetnik predsednika,pise gomilu zakona za ovog ludaka sada.Schizoafektivni ili bipolarni sa psihozom mozda.Ali klasicno rascvetavanje koje ti opisujes sa kognitivnim propadanjem je vezano za vrlo rane debije,ne za nekoga ko je vrlo ocuvanih misoanih tokova u ranim cetrdesetim.

 

U pravu si, meni je ostalo da su mid-30s tipicne - mom bliskom kolegi je sizofrenija dijagnostifikovana u tom dobu. Sto se trigera tice, a vala, po onome sto znamo o liku i njegovoj politickoj karijeri, nisu mu manjkali. Mogao je to da bude i razvod koji se u to vreme desavao. Ali posebno si u pravu da je besmisleno spekulisati o konkretnoj dijagnozi - dalje od "mentalnih problema". Ponelo me je to potpuno odvajanje od bivse zene i deteta. Ako je stvarno bio bolestan, to bi sugerisalo da je nesto ozbiljnije u pitanju.

 

Onset typically occurs between the late teens and early 30s, with the peak incidence occurring in males in the early to mid twenties, and in females in the late twenties.[3][7][11] Onset before the age of 17 is known as early-onset,[64] and before the age of 13, as can sometimes occur, is known as childhood schizophrenia or very early-onset.[7][65] A later stage of onset can occur between the ages of 40 and 60, known as late-onset schizophrenia.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, mraki said:

Ja se stalno vraćam na ovo ćutanje, ali previše mi bode oči, i zbog toga mi je teško poverovati u samoubistvo. Pričamo o ćutanju koje se nije moglo desiti tek tako, već se neko opasno morao potruditi. Znamo svi da kad se desi neko sranje vrlo brzo se pročuje, odmah javljaju jedni drugima... prijatelji, porodica. A u eri interneta i društvenih mreža, sa osobom koja je poznata široj javnosti, to mora da je ozbiljno zajebana rabota. Ko i zašto bi se toliko trudio oko toga?

 

Pa da, tu se vracamo na to gde je i kako ziveo poslednjih godina. Gde su bili prijatelji i porodica u to vreme?

Link to comment
6 minutes ago, Bogotac said:

Ma idi,ni cutulju u novinama da dobije lik,kao da je neki totalni anonimus,ni mediji tada nisu objavili da je umro,nisu ni znali sobzirom kako je sve odradjeno.

Spomenuti sudija,novinar Pantic,sada Cvijan.Plus na mnogo nacine bizarne ovo sa Ivanovicevom udovicom.Sve je to zataskavanje,Put u Katangu..

Link to comment
3 minutes ago, askeladden said:

Spomenuti sudija,novinar Pantic,sada Cvijan.Plus na mnogo nacine bizarne ovo sa Ivanovicevom udovicom.Sve je to zataskavanje,Put u Katangu..


+1000

Link to comment
28 minutes ago, askeladden said:

ne za nekoga ko je vrlo ocuvanih misoanih tokova u ranim cetrdesetim

otkud znaš u kom stanju su bili misaoni tokovi čoveka koji je umro kada je imao 41. godinu, a poslednje zabeleženo javno pojavljivanje je bilo 2-3 godine pre toga (emisija na KTV Zrenjanin)?

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment

Jedno pitanje o hronologiji dogadjaja,on ulazi u rat sa Vucicem 2014,proziva ga za kriminal,hoce da se kandiduje protiv njega,i onda nestaje sa scene,do januara 2018 i Dunava?

Link to comment

ako je stvarno samo samoubistvo u pitanju, izmice mi motivacija porodice da sve to odrade bas toliko tajno, sa sve grobom bez prezimena.. wtf? mislim, ako je do deteta , da se ne istraumira.. zar se nece jos vise istraumirati kada ceo ovaj morbidarijum ispliva na videlo?

 

gadno mi je malo da nagadjam o ovako jezivim stvarima pa necu vise zaista

  • +1 2
Link to comment

Meni je ovo sa porodicom jako čudno.

Čovjek nestaje. Nema ga 2, 3 5 dana, nema ga mjesec dana, nema ga mjesecima, a porodica ne reaguje. Da li je neko od članova porodice prijavio nestanak i kada? Šta za to vrijeme rade njegovi prijatelji?

 

Ako su svi bili pod prijetnjom da ćute, opet bi neko prije ili kasnije progovorio, povjerio bi se nekome.

Nemoguće je obezbijediti da baš niko ne progovori, pa da je 1000X DB.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...