Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

On 25.3.2021. at 19:51, djordje geprat said:

Trk na trafike po Vreme, prvi deo intervjua s njim koji je vodio Vukašin Obradović. U istom broju još nekoliko tekstova na te teme (Lukač, Rujević+Sejdonović...). 

Link to comment

Ahaha...
Sad pričam sa nekim poznanikom koji ima brdo nekih kontakata u SNS i kao tovari ih:

Pa jbte svi smo znali za taj snimak "fudbala" i sve što su radili i oni i Hrkalovićka, kako ih niste digli i zaključali?

A ovaj mu odgovara:
Jbga druže mi bi ih skembali ali drukali su nas Strazburu pa moramo polako...

Ahahahaha

.... Shiit has hit the fan!

  • Haha 1
Link to comment

Kako vreme prolazi sve vise sam siguran da je famozna afera Mauricijus posluzila samo da se pokrije prica oko Cvijana.

 

Nijedna od te dve afere se vise uopste ne pominju u javnosti, a nista nije reseno, ni razjasnjeno.

 

Meni je od pocetka ta prica oko Mauricijusa delovala prilicno nespretno sklepana za Vucicev propagandni nivo. Tacno se videlo da su smandrljali neku pricu na brzinu, a opet bez ikakvog posebnog razloga. Mislim, koja je fora da optuzujes nekog vec godinama da ims 600 miliona i sad si kao nasao da ima jos nekih 60, jaka stvar kad vec ima 600. Ono, koga briga uopste. Totalno nebulozna prica. Ali mora da postoji razlog zasto su tako ludacku pricu pokrenuli odjednom i indikativno je da se poklapa sa aferom Cvijan, na koju nemaju nikakav odgovor.

 

Opozicija je bila pasivna i bavila se Mauricijusom, a Djilas je uobrazio da je to sve pokrenuto, jer je njemu nekim cudom nevidjenim naprasno skocio rejting do neslucenih visina.

 

Sve u svemu, mislim da su opet uspeli sve da preveslaju.

Link to comment
16 minutes ago, bejzbolka said:

Opozicija je bila pasivna i bavila se Mauricijusom, a Djilas je uobrazio da je to sve pokrenuto, jer je njemu nekim cudom nevidjenim naprasno skocio rejting do neslucenih visina.

nije đilas ta vrsta budale.

nego je ovo prva stvar za koju može krivično da ih goni, do sad su sve bile samo klevete i uvrede.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...