Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

1 hour ago, pt 2.0 said:

guglala sam cvijanovu ex-ženu na osnovu imena sa vikipedije. rekla bih da je ovo njen instagram nalog.

ima i jedna slika sina, sa delfinom. liči na oca, a u komentarima ona sama pravi aluziju na njegovo ime Lu(t)ka.

 

Ima više slika sa sinom, čak i iz januara 2018. (i ranije).

Link to comment
7 hours ago, čekmeže said:

Sa ovakvom obdukcijom sve manje liči na samoubistvo.

Ceo slucaj je naprosto bizaran. Osnovno pitanje je zasto se toliko dugo cutalo?

 

Pazljivo sam procitao obdukcioni nalaz, necu komentarisati madicinske stvari, vec ono sto sam primetio van toga. Pokusavam da zamislim te njegove poslednje dane. Gde je ziveo? Jeo? Sa kim se druzio, pio? Po meni, za normalnog coveka, bio je cudno obucen. Majica kratki rukav, preko jakna sa debelom postavom, pa preko nje jos jedna jakna. 5. jan. ko se normalan tako oblaci??? Rekao bih, ne bas organizovan covek. Dalje, brada i brkovi od 1.5cm. To nije bas malo. Razlog? Ili se krio, da ga ne prepoznaju ili neuredan zivot. Trece, bio je pijan ... nisam p[ametan, ali lici po ovome na skoro beskucnicki zivot.

Cucu se danas sa covekom koji je solidno poznavao njegovog oca, pa ako bude sta zanimljivo, napisacu.

  • +1 4
Link to comment
10 hours ago, SNARC said:

 

Uzasna tema..ovo i ona silovanja.

 

istina.

jedini je problem sto to nije do nas, tj do foruma.

do zemlje Srbije je, nazalost.

i gde je tome kraj, pitam te ja.

 

 

Link to comment
7 minutes ago, Djuro said:

 

istina.

jedini je problem sto to nije do nas, tj do foruma.

do zemlje Srbije je, nazalost.

i gde je tome kraj, pitam te ja.

 

 

 

Kraj je u tome da nadjes neke lepe stvari koje ce ti osvojiti paznju..mozda da napravis petoletni plan za nesto i na isti se fokusiras...

A ovo ostalo, toga ce sa ovima uvek biti. To pustis i retko primecujes, sa fukarom nikad dosadno nije.

Link to comment
3 hours ago, SNARC said:

 

Kraj je u tome da nadjes neke lepe stvari koje ce ti osvojiti paznju..mozda da napravis petoletni plan za nesto i na isti se fokusiras...

A ovo ostalo, toga ce sa ovima uvek biti. To pustis i retko primecujes, sa fukarom nikad dosadno nije.

tako je. i ako u međuvremenu počneš da osećaš u vazduhu miris pečenih ljudi, važno je da nikada ne odustaneš od tvrdnje da ništa nisi primetio.

  • +1 1
Link to comment

Cuo se sa covekom koji je poznavao Cvijanovog oca. Nista spektakularno nisam saznao, par sitnica, samo da pt dopuni profil i porodicni milje. 

Mirko nije mrtav (bio neki tvit, pre par stranica) bar da ovaj moj zna, a kaze znao bi sigurno. Majka Zlata, DZ Palilula lekar. VC imao brata koji je umro pre vise godina, sto kazu posle duge i teske bolesti. Otac savrseno normalan, prilicno karakteran, covek od reci. Ovaj moj voli kafanu malo vise, pa mozda iz tog ugla gledati :), kaze da je i skrt. Mirko je bio u penziji kad se dogodilo ovo sa sinom, a video ga je (ovaj covek) bar 2 puta nakon smrti. Pitao za oca Mirkovog, isto Vladimir 90+, pa onda "kako je mladji Vladimir"... "ma pusti, dobro je... nesto je zdzamrgao" videlo se da ne zeli o tome da prica. I uopste poslednjih godina je slabo o njemu pricao. 

  • Haha 1
Link to comment

https://rs.n1info.com/vesti/ewb-evropska-narodna-partija-trazi-zasebno-glasanje-o-aferama-u-srbiji/

Vlast u Srbiji se poziva da reši afere Krušik, Jovanjica, Telekom Srbija i Savamala.

 

Pun tekst člana 24 glasi: „(Evropski parlament) poziva Srbiju da postigne uverljive rezultate, uključujući održiv bilans sa efikasnim istragama u oblastima od značaja kao što su sudstvo, sloboda izražavanja i borba protiv korupcije i organizovanog kriminala, posebno u slučajevima kod kojih postoji visok nivo interesovanja javnosti, uključujući i slučajeve Krušik, Jovanjica i Telekom Srbija, i da poboljša svoje rezultate u istragama, podizanju optužnica i presudama u slučajevima korupcije na visokom nivou, uključujući zaplenu i konfiskaciju imovine stečene kriminalom; ponavlja svoj poziv iz 2018. godine da se zadovolji pravda u vezi s nezakonitim rušenjem privatnog vlasništva u beogradskom naselju Savamala; napominje da je novi Zakon o sprečavanju korupcije na snazi od 1. septembra 2020“.

Edited by Lena
Link to comment
1 hour ago, slepa živana said:

tako je. i ako u međuvremenu počneš da osećaš u vazduhu miris pečenih ljudi, važno je da nikada ne odustaneš od tvrdnje da ništa nisi primetio.

 

Ko se sa vatrom igra..od iste moze da zasmrdi. Oduvek je tako bilo.

Link to comment
4 hours ago, SNARC said:

 

Kraj je u tome da nadjes neke lepe stvari koje ce ti osvojiti paznju..mozda da napravis petoletni plan za nesto i na isti se fokusiras...

A ovo ostalo, toga ce sa ovima uvek biti. To pustis i retko primecujes

Hipici, tutanj s teme.

Budite srećni negde drugde.

 

:fantom:

 

@radnik znači, Vladimir Cvijan nema sestru, nego je imao samo brata, koji je takodje preminuo?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...