Jump to content
IGNORED

Roland-Garros 2016


Timmy

  

59 members have voted

  1. 1. Osvaja kod muskaraca:

  2. 2. Osvaja kod zena?



Recommended Posts

Ja se izgleda jedini ne sećam dobro tog finala :( Memorija mi generalno nije baš najbolja, i pogotovu sa ove distance imam problem da se setim delova određenih mečeva... Pre negde sam razmišljao dal Novak ima 3 W i 2 USO ili je obrnuto. A vi pričate o finalu tamo nekog mastersa :D

 

Al ima da ga pogledam ako stignem večeras. A dobra dusa može da ga pronađe i okači ovde. Ima valjda na YT.

 

Polufinale. U finalu je Rodzer pregazio Rafu koji je uglavnom statirao jer je izginuo protiv Novaka.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borris_

    180

  • Max Morlock

    168

  • renne

    154

  • Timmy

    139

Top Posters In This Topic

Posted Images

„To je sjajno za tenis. To je svetska klasa i veoma se retko dešava. On je to uradio bez pomoći sreće, potpuno je predivno kako je to uradio“, rekao je legendarni švajcarski teniser.

Link to comment

Sad je dobro vreme da nastavimo onu diskusiju od prosle godine ili kad vec.

 

 

Jel ima sad neki srpski Dezulovic da napise ovakav clanak na Pescaniku?

 

http://www.e-novine.com/stav/49026-Smisao-ivota-etiri-lopte.html

 Tek kasnije vidjeli smo Gorana kako se na travi trese u plačnom grču, pa uspon uz tribine, kroz užarenu lavu do lože, "tata, imamo ga!", Gorana s trofejem, u iskrenoj, dječačkoj nevjerici i dresu Dražena Petrovića, "prijatelju, ako gledaš, ovo je za tebe". Vidjeli smo stotinu pedeset hiljada ljudi na Rivi, stotine brodica u portu i veliki transparent "Fala kurcu!".  

 

Taj rad.

Link to comment

Čekaj bre, vi se svi zaistinski sećate polufinala mastersa od pre 7 godina?????  :o

 

Ja sam sada pogledala hajlajts na jutubu, džizs, pa Novak je tada još uvek igrao u Adidas opremi, Nadal je još uvek imao dugački šorc i kosu, a Miljan Amanović nije bio nabildovan kao sada.

Ok, vidim da je bilo fantastičnih poena, ali bre, ne sećam se toga.

 

Ja jedino po lepoti pramtim finale Vimbldona iz 2015.g

Link to comment

tada je nadal jos uvek imao legendarni nedodirljivi status na sljaci. novak je u tom mecu bio blizi nego ikada pre toga da ga pobedi. samo to koliko je bio blizu i sto je mec bio fantastican dodaje na znacaju i velicini tog meca. kao sto smo pisali ovde ranije bas su obojica dosta propatili zbog tog duela. a i mi koji smo gledali. secam se da mi nije bilo dobro nekoliko sati posle tog meca. kako je tek bilo novaku, ne mogu ni da zamislim.

Link to comment

U svakom slucaju, po meni je novak-rafa najjaci rivalitet ikada. Jebe mi se za leprsavost igre i slicne epitete koji kao krase fedjine meceve, njihovi susreti su mi nesto najblize frazi sudar titana.

Link to comment

Tekst o Raonicu u Guardianu. Kaze Loshmi: As we leave the restaurant and head down to the port, Raonic’s more expansive interests become clear. “I was introduced to Andy Warhol’s art in New York City and that’s one of the reasons I’ve fallen in love with that city. My mother’s uncle is probably the most renowned artist in Montenegro. But the rest of my family are academic. My two grandfathers and my father were all professors. My mother worked at a bank.

 

O kome on ovo?

Link to comment

Čekaj bre, vi se svi zaistinski sećate polufinala mastersa od pre 7 godina?????  :o

 

Ja sam sada pogledala hajlajts na jutubu, džizs, pa Novak je tada još uvek igrao u Adidas opremi, Nadal je još uvek imao dugački šorc i kosu, a Miljan Amanović nije bio nabildovan kao sada.

Ok, vidim da je bilo fantastičnih poena, ali bre, ne sećam se toga.

 

Ja jedino po lepoti pramtim finale Vimbldona iz 2015.g

 

Kako ne, taj mec nosi traume uza se koliko i Mijatova precka i ona trojka Roberta Horija.

Link to comment

e da, to sa suncem je stvarno bilo neverovatno

 

ja se setila blejd ranera i onog sunca na samom kraju filma   :)

 

oftopic mode on:

 

Scena sa suncem je naknadno snimana, na zahtev produkcije ( baš kao i celokupna a'la film noir naracija sa glasom Harisona Forda). Svaki pravi fan ( u koje sam sebe smatram ) u najmanju ruku prezire te dodatke i kao jedino validnu smatra Directors's Cut verziju Ridlija Skota koja može da se skine sa neta.

 

oftopic mode off....

 

Čekaj bre, vi se svi zaistinski sećate polufinala mastersa od pre 7 godina?????  :o

 

Ja sam sada pogledala hajlajts na jutubu, džizs, pa Novak je tada još uvek igrao u Adidas opremi, Nadal je još uvek imao dugački šorc i kosu, a Miljan Amanović nije bio nabildovan kao sada.

Ok, vidim da je bilo fantastičnih poena, ali bre, ne sećam se toga.

 

Ja jedino po lepoti pramtim finale Vimbldona iz 2015.g

 

Zaboga... Kakvo je to pitanje da li se sećam tog meča. Pa sećam se Novakovog debija u DC  protiv Belgije, kada je Tipsa potukao oba brata Rohusa ( koji su tada bili nešto u tenisu ) i kada su se posvađali Ziki i Vemić ( koji posle toga nikad nije odigrao nijedan meč u DC ) i kada smo zbog tog poraza u dublu ušli u nedelju sa 2-1 za Belgiju i kada je nakon Tipsine  pobede protiv Olivijea Novak morao da igra odlučujući peti meč protiv Fligena koji ga je dobio 3-1. Sećam se kako je Novak gazio Olivijea u petak i onda ostao bez snage i izgubio. Sećam se kako ga je Tipsa branio rečima..."On će biti veliki šampion na kog ćemo svi biti ponosni. Ako neko želi nešto da mu zameri zbog ovoga neka dođe prvo kod mene"

 

Sećam se njegovog prvog GS u Australiji kad ga je ispičio Safin u prvom kolu ( koji je te godine i osvojio titulu čini mi se ). Sećam se kako sam izjurio s posla na doručak i umesto na doručak odjurio u kladionicu da vidim rezultat. 

Sećam se njegovog prvog meča na RG protiv, tada vrlo jakog Robija Gineprija, sećam se neverice i gledanja u Livescore ( pošto su igrali na nekom parkingu bez kamera ) dok je gazio  prvi set 6-0, drugi set 6-0, treći set 6-2. Sećam se meča drugog kola u kom je ravnopravno igrao protiv finaliste od prethodne godine Giljerma Korea-e, kojem je morao da preda kod 1-1 u setovima zbog problema s disanjem. Sećam se praćenja LS i prve titule u Amersfortu u Holandiji, turnir koji se ugasio i od kog je Serbian Open uzeo licencu. Sećam se njegovog prvog W kad je preokrenuo 0-2 i 2-5 protiv nekog od Španaca ( Giljermo Garsija Lopes čini mi se ) opet praćeno na LS. 

 

Sećam se tog meča u SF Madrida. Držao sam neke časove matematike osnovcima i greškom sam zakazao čas. Odgledao sam prvi set, drugi sam proveo u prevozu, dok smo treći odgledali kod klinke kojoj sam držao časove, ona, ja, njeni roditelji. Nakon meča nikom nije bilo ni do čega. Ja nisam bio u stanju da držim čas, devojčica nije bila u stanju da prati, roditelji su bili skroz skenjani. Hteli da mi plate čas koji nisam održao, ja nisam hteo da uzmem. Ono otprilike atmosfera bila kao kad je Tito umro :D

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Kako ne, taj mec nosi traume uza se koliko i Mijatova precka i ona trojka Roberta Horija.

ali nisi morao i fakin Roberta u kombinaciju... :isuse:

baš ga danas spominjem...pesak mu gaće, kamen mu u usta.

Link to comment

ali nisi morao i fakin Roberta u kombinaciju... :isuse:

baš ga danas spominjem...pesak mu gaće, kamen mu u usta.

 

Ljudi nikako da skontaju da nije Robert kriv, nego Samaki Voker koji je jedinu trojku u karijeri postigao na tom meču u poslednjoj sekundi prvog poluvremena, sa svoje polovine za 14 razlike, umesto 17 razlike :D. Sećam se prijatelja, ordinarnog pesimiste koji je celo poluvreme sebi u bradu pričao "Ovo nije dobro, ovo nešto znači, neće ovo na dobro izaći" :D

Link to comment

oftopic mode on:

 

Scena sa suncem je naknadno snimana, na zahtev produkcije ( baš kao i celokupna a'la film noir naracija sa glasom Harisona Forda). Svaki pravi fan ( u koje sam sebe smatram ) u najmanju ruku prezire te dodatke i kao jedino validnu smatra Directors's Cut verziju Ridlija Skota koja može da se skine sa neta.

 

oftopic mode off....

 

 

Zaboga... Kakvo je to pitanje da li se sećam tog meča. Pa sećam se Novakovog debija u DC  protiv Belgije, kada je Tipsa potukao oba brata Rohusa ( koji su tada bili nešto u tenisu ) i kada su se posvađali Ziki i Vemić ( koji posle toga nikad nije odigrao nijedan meč u DC ) i kada smo zbog tog poraza u dublu ušli u nedelju sa 2-1 za Belgiju i kada je nakon Tipsine  pobede protiv Olivijea Novak morao da igra odlučujući peti meč protiv Fligena koji ga je dobio 3-1. Sećam se kako je Novak gazio Olivijea u petak i onda ostao bez snage i izgubio. Sećam se kako ga je Tipsa branio rečima..."On će biti veliki šampion na kog ćemo svi biti ponosni. Ako neko želi nešto da mu zameri zbog ovoga neka dođe prvo kod mene"

 

Sećam se njegovog prvog GS u Australiji kad ga je ispičio Safin u prvom kolu ( koji je te godine i osvojio titulu čini mi se ). Sećam se kako sam izjurio s posla na doručak i umesto na doručak odjurio u kladionicu da vidim rezultat. 

Sećam se njegovog prvog meča na RG protiv, tada vrlo jakog Robija Gineprija, sećam se neverice i gledanja u Livescore ( pošto su igrali na nekom parkingu bez kamera ) dok je gazio  prvi set 6-0, drugi set 6-0, treći set 6-2. Sećam se meča drugog kola u kom je ravnopravno igrao protiv finaliste od prethodne godine Giljerma Korea-e, kojem je morao da preda kod 1-1 u setovima zbog problema s disanjem. Sećam se praćenja LS i prve titule u Amersfortu u Holandiji, turnir koji se ugasio i od kog je Serbian Open uzeo licencu. Sećam se njegovog prvog W kad je preokrenuo 0-2 i 2-5 protiv nekog od Španaca ( Giljermo Garsija Lopes čini mi se ) opet praćeno na LS. 

 

Sećam se tog meča u SF Madrida. Držao sam neke časove matematike osnovcima i greškom sam zakazao čas. Odgledao sam prvi set, drugi sam proveo u prevozu, dok smo treći odgledali kod klinke kojoj sam držao časove, ona, ja, njeni roditelji. Nakon meča nikom nije bilo ni do čega. Ja nisam bio u stanju da držim čas, devojčica nije bila u stanju da prati, roditelji su bili skroz skenjani. Hteli da mi plate čas koji nisam održao, ja nisam hteo da uzmem. Ono otprilike atmosfera bila kao kad je Tito umro :D

 

Jel se sjećaš kada je pobijedio nekog Španca u finalu satelita na Zvezdinim terenima, a onda komentarisao taj meč na tv-u? Nisam mogao da vjerujem da dečko ima 16 godina, koliko je bio elokventan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...