Jump to content
IGNORED

Roland-Garros 2016


Timmy

  

59 members have voted

  1. 1. Osvaja kod muskaraca:

  2. 2. Osvaja kod zena?



Recommended Posts

Ja neman nikakav kompleks niže ili više vrednosti, niti će Novakov sportski uspeh promeniti nešto u Srbistanu, samo sam konstatovala da je citirani deo rečenice nejasan, što je , na kraju, ispalo kao loš prevod ovi sa B92.

 

Naravno da nisam mislio na tebe, zaboga. :lolol: Referenca je na naslove u medijima koji ocigledno gadjaju odredjeni deo populacije i reflektuju stavove onih koji su te naslove birali.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borris_

    180

  • Max Morlock

    168

  • renne

    154

  • Timmy

    139

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naravno da nisam mislio na tebe, zaboga. :lolol: Referenca je na naslove u medijima koji ocigledno gadjaju odredjeni deo populacije i reflektuju stavove onih koji su te naslove birali.

:lolol:

Link to comment

Mene tada iznervirao Ivica tim vracanjem izvodjaca. Tada je bilo jasno da duvamo :(

 

Osim je valjda bio u svlačionici za vreme penala, zbog trošne srčke. Ovi su sami uzjebali redosled

Link to comment

 

 

2-2 krece Hadzibegic, vracaju ga, ide jebeni Brnovic, najgore sutnut penal u istoriji fudbala

 

 

 

 

Ključno zapažanje, već 26 godina ovo Brnovićevo  slabašno "kolitanje" lopte do argentinskog golmana doživljavam kao najgore izveden penal u istoriji fudbala. 

Link to comment

I niko ne zamjera Piksiju, a svi kunu Brnu. :D

Kad se vec troluje tema: ja mu ne zamjeram ni za penal protiv Borca u finalu Kupa. Ja se potajno nadam da ga je namjerno promasio.

Link to comment

jel to bilo 2002? ako da onda su tu seriju sudije resile. 

 

nego kad smo vec kod meca sa holandijom, secam se da sam plakao celo vece posle davidsovog gola. keva me tesi a ja nikako da se smirim. moj prvi sportski breakdown ;D

 

 

ma najgore secanje, koje ne znam sta moze da promeni su penali u Italiji. secam se i Dejovog promasaja sa 5m, i ponistenog gola Argentini, i crvenog Sabanadzovic posle 30min igra... i onda svakog penala

 

0-1 neki njihov daje gol 

0-1 Piksi trese precku

0-2 Buruchaga

1-2 Prosinecki najbolje izveden penal

1-2 Maradoni vata Ivkovic zivu

2-2 Dejo ko Prosinecki

2-2 neki njihov gadja stativu

2-2 krece Hadzibegic, vracaju ga, ide jebeni Brnovic, najgore sutnut penal u istoriji fudbala

3-2 Dezzoti

3-2 Hadzibegic, brani Goycoechea

 

tada sam valjda jos u nosu piskio a i danas se svega secam :( gadjao sam TV posle promasaja Hadzibegica :( mislim da taj poraz nikada u zivotu necu prezaliti

 

Majku mu, što ste to vadili iz naftalina. :frust:  Ja bio na ekskurziji u Ulcinju, tv sala, mi osmaci, svi konobari i osoblje hotela, držali i šampanjac. Ne sećam se da sam ikada pre ili posle bio tako skenjan kao posle te utakmice. 

 

Elem, 

 

Xix5539.jpg

Link to comment

Citat Federera posle izgubljenoj polufinala 2011.

 

Asked about the quite remarkable forehand winner Djokovic hit to save match point, Federer reckoned the Serb did not look at that point like someone "who believes much anymore in winning. To lose against someone like that, it's very disappointing, because you feel like he was mentally out of it already. Just gets the lucky shot at the end, and off you go."

 

"I mean, please. Some players grow up and play like that – being down 5-2 in the third, and they all just start slapping shots. I never played that way. I believe hard work's going to pay off, because early on maybe I didn't always work at my hardest. For me, this is very hard to understand. How can you play a shot like that on match point? Maybe he's been doing it for 20 years, so for him it was very normal. You've got to ask him."

 

Jeste malo jadno ali kako da bude posle takvog meca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...