Jump to content
IGNORED

Roland-Garros 2016


Timmy

  

59 members have voted

  1. 1. Osvaja kod muskaraca:

  2. 2. Osvaja kod zena?



Recommended Posts

Kao što harper reče, obe godine po dve meč lopte. 2011 je bilo više ''epic'' jer je bilo na Fedov servis uz više rizika, kasnije je uzeo i titulu ali za karijeru, samopouzdanje i izlazak iz duge krize, značajniji je meč godinu pre

 

Kakva dva clutch forhenda je Novak odigrao na te dve mec lopte 2010. godine. Cenim da su oni prolazili Rodzeru kroz glavu kad je popio onaj ritern sledece godine i da su cinili dobar deo totalnog raspada koji je usledio nakon tog udarca.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borris_

    180

  • Max Morlock

    168

  • renne

    154

  • Timmy

    139

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakva dva clutch forhenda je Novak odigrao na te dve mec lopte 2010. godine. Cenim da su oni prolazili Rodzeru kroz glavu kad je popio onaj ritern sledece godine i da su cinili dobar deo totalnog raspada koji je usledio nakon tog udarca.

 

Najjače od svega kod tog riterna na us openu je što je Federer na kzš praktično svalio poraz na Novakovu sreću istakavši kako se on ne uzda u sreću nego u trening. 

 

Na stranu što to nije bila ni meč lopta, ni gem lopta, ni set lopta, već poen za 40:30 na 5-3 u petom setu i imao je meč loptu odmah u sledećem poenu. To je taj džentlmen.

Link to comment

Najjače od svega kod tog riterna na us openu je što je Federer na kzš praktično svalio poraz na Novakovu sreću istakavši kako se on ne uzda u sreću nego u trening. 

 

Na stranu što to nije bila ni meč lopta, ni gem lopta, ni set lopta, već poen za 40:30 na 5-3 u petom setu i imao je meč loptu odmah u sledećem poenu. To je taj džentlmen.

Ubedljivo najsramnija izjava velikog tenisera..

 

Pretpostavljam da je zato u poslednjem komentaru na osvojeni Slem, podvukao...

,,On je to uradio bez pomoći sreće...,,

pustio ga trip da Novaka jednostavno kenja...il šta već.

Edited by Musky
Link to comment

1979. i cuveno finale Kupa UEFA protiv jebene Borusije Menhengladbah, dan danas mrzim taj klub zbog te utakmice.

+1

Toga se sećam ko da je juče bilo.  :D  Ceo stadion je navijao za nas, bili smo silno oštećeni. 

 

 

edit. Federerova izjava "bez pomoći sreće" šta znači? da je njega pratila sreća pa je osvojio 17 GS-ova, Novaka je pratila sreća pa je osvojio 11, aili ovaj 12. je zaslužio više nego prethodnih 11. jbmt....

Edited by Arkadija
Link to comment

Sugerisali mu to da kaže uveren sam. Mislim da se kod Federera najviše pazi šta govori i radi. On da ne mora da se suzdržava i da mu nije sve kontrolisano bio bi najomrazeniji sportista. Ovako ga drže po projekciji i svi zgrću milione.. Na momente to popusti, pa mu izlete takve izjave.

Link to comment

Kakva dva clutch forhenda je Novak odigrao na te dve mec lopte 2010. godine. Cenim da su oni prolazili Rodzeru kroz glavu kad je popio onaj ritern sledece godine i da su cinili dobar deo totalnog raspada koji je usledio nakon tog udarca.

a oba poena kojima je spasao dve meč lopte su bila bez prvog servisa koji tada otrpilike nije ni postojao, cenim da je te 2009-te i 10-te i razvio tako zverski ritern

uvek je morao da napravi po dva brejka u gemu da bi bio siguran, jer je praktično igrao bez prvog servisa

ta dva fh su mu valjda bili najkurčevitiji udarci koje je odigrao

bilo ih je doduše još, ali ti su ostali u pamćenju

 

edit. Federerova izjava "bez pomoći sreće" šta znači? da je njega pratila sreća pa je osvojio 17 GS-ova, Novaka je pratila sreća pa je osvojio 11, aili ovaj 12. je zaslužio više nego prethodnih 11. jbmt....

pa valjda je mislio na svoju sreću u vidu soderlinga  :D  i da takve sreće nole nije imao, a nole je već pobeđivao rafu na rg, to samo glupi vilander ne zna

Link to comment

Ovde se kao po običaju pretjeruje kada je Federer u pitanju, izjava je sasvim korektna.

 

Doduše, ako postoji neki gren slem turnir koji na sebi ima zvjezdicu, onda je to taj Federerov Garos 2009. Ne radi se samo o Soderlingu, čovjek se iz kola u kolo provlačio i uopšte mi nije jasno ni kako je stigao do finala.

Link to comment

a oba poena kojima je spasao dve meč lopte su bila bez prvog servisa koji tada otrpilike nije ni postojao, ...

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=WdJBxewW8jc#t=14m38s

 

jbt. sad se podsetih ovoga... znam tačno da sam došao na suprotnu ivicu troseda i ušao u ekran na 15:40

 

A ovo:

 

https://www.youtube.com/watch?v=P0zfUTfE358#t=21m37s

 

(zapaziti facu na 21:47 - "OK, to bi bilo to...")

 

...gledao sam na dečjem rođendanu u igraonici na Banjici, sa još jednim zaludnim tatom... neopisivo - ljudi okolo više manje nezainteresovani, galama dece okolo, nas dvojica u potpuno nadrealnom tripu neverujemo šta se događa. Zatim skačemo jednom... drugi put, onda ustanemo, zalepimo se uz ekran (zvuk utišan, okolo fura muzika... glup običaj) - ja tražim od onih cica što rade da mi donesu daljinac da pojačam, one se spetljale, na kraju donose, utišavaju muziku, ja pojačavam do normalnog nivoa slušanja, pratimo na nogama do kraja... jedan od ONIH mečeva.

 

Gledam sad opet Djokera u ova dva goreposlata meča... nekad je imao taj besni "napravite mesta za mene!" izraz lica, igru, gestikulaciju... danas je ravniji, zreliji, i kad popizdi to je drugačije - bes odraslog čoveka, a ne bes mladog divljeg mužjaka - nekad mi nedostaje onakav Nole, divlji tigar i blesavi magarac istovremeno :)

Uostalom... valjda bismo svi voleli da smo mlađi :D

 

EDIT: KONAČNO sam postavio da pušta video od određene pozicije, ali nemam ideju kako da se video pokaže u poruci - nekad jednostavno hoće, nekad neće... <_<

Edited by Max Morlock
Link to comment

Joj, joj, joj, ala zapadna stampa danas spusta zastave ispred Novaka, ala se novinari nadmecu hvalospevima. Izgleda da je konacno Novakov teniski genij dosao na svoje.

Link to comment

5 setova i 5 sati u finalu australije protiv nadala na vrhuncu. umorio sam se od gledanja.

 

5 setova i skoro 6 sati, da budemo precizniji. Nakon 5 setova i skoro 5 sati u polufinalu protiv Endija.

Link to comment

Joj, joj, joj, ala zapadna stampa danas spusta zastave ispred Novaka, ala se novinari nadmecu hvalospevima. Izgleda da je konacno Novakov teniski genij dosao na svoje.

daj linkove 

Link to comment

ma najgore secanje, koje ne znam sta moze da promeni su penali u Italiji. secam se i Dejovog promasaja sa 5m, i ponistenog gola Argentini, i crvenog Sabanadzovic posle 30min igra... i onda svakog penala

 

0-1 neki njihov daje gol 

0-1 Piksi trese precku

0-2 Buruchaga

1-2 Prosinecki najbolje izveden penal

1-2 Maradoni vata Ivkovic zivu

2-2 Dejo ko Prosinecki

2-2 neki njihov gadja stativu

2-2 krece Hadzibegic, vracaju ga, ide jebeni Brnovic, najgore sutnut penal u istoriji fudbala

3-2 Dezzoti

3-2 Hadzibegic, brani Goycoechea

 

tada sam valjda jos u nosu piskio a i danas se svega secam :( gadjao sam TV posle promasaja Hadzibegica :( mislim da taj poraz nikada u zivotu necu prezaliti

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...