Jump to content
IGNORED

Roland-Garros 2016


Timmy

  

59 members have voted

  1. 1. Osvaja kod muskaraca:

  2. 2. Osvaja kod zena?



Recommended Posts

Ja sam tada bio mao, ali posle produzetaka nisam smeo da gledam penale. Nego se lepo zatvorio sam u caletov auto i cekao da prodje :) Po tisini mi je bilo jasno da smo izduvali.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borris_

    180

  • Max Morlock

    168

  • renne

    154

  • Timmy

    139

Top Posters In This Topic

Posted Images

daj linkove 

 

Ma, idi gde hoces, ne mozes ga omasiti. Pitanje je samo koje jezike govoris. Gardijan, Telegraf, ESPN, L'Equip,... gde god mrdnes danas je na sportu Novak tema.

Link to comment

Na Gardijanu Kevin Mičel danas u članku o Mariju prevashodno kuje Novaka. On je baš 50-50, nekad je vrlo realan, pogotovo nakon one publike na finalu US Opena, a nekad uradi maltene hatchet job, nakon onog glupog izleta Novaka na KZŠ oko tome koliko žene zarađuju, uradio je članak sa toliko zamena teza na veliku sramotu uopšte novinarske struke. Prvobitno je u nedelju kukao o "shameless partisan crowd", izgleda da ga je prošla bol za Marijem.

Link to comment

Slede godine kada ce Novak biti mnogo obozavaniji nego do sada. Pisao sam to pre desetak dana... Prihvataju ga i njegovi hejteri kao vrhunskog sampiona, prirodan je to put... Kako ce se nervirati sada mladjani Tim kad za 5 godina bude igrao u punoj snazi protiv matorog Novaka, a ceo PC protiv njega. U Austriji ce da seku kite iz protesta jer ga mrze sto je Austrougar :D

Link to comment

ma najgore secanje, koje ne znam sta moze da promeni su penali u Italiji. secam se i Dejovog promasaja sa 5m, i ponistenog gola Argentini, i crvenog Sabanadzovic posle 30min igra... i onda svakog penala

 

0-1 neki njihov daje gol 

0-1 Piksi trese precku

0-2 Buruchaga

1-2 Prosinecki najbolje izveden penal

1-2 Maradoni vata Ivkovic zivu

2-2 Dejo ko Prosinecki

2-2 neki njihov gadja stativu

2-2 krece Hadzibegic, vracaju ga, ide jebeni Brnovic, najgore sutnut penal u istoriji fudbala

3-2 Dezzoti

3-2 Hadzibegic, brani Goycoechea

 

tada sam valjda jos u nosu piskio a i danas se svega secam :( gadjao sam TV posle promasaja Hadzibegica :( mislim da taj poraz nikada u zivotu necu prezaliti

Mene tada iznervirao Ivica tim vracanjem izvodjaca. Tada je bilo jasno da duvamo :(

Link to comment

ma najgore secanje, koje ne znam sta moze da promeni su penali u Italiji. secam se i Dejovog promasaja sa 5m, i ponistenog gola Argentini, i crvenog Sabanadzovic posle 30min igra... i onda svakog penala

 

0-1 neki njihov daje gol 

0-1 Piksi trese precku

0-2 Buruchaga

1-2 Prosinecki najbolje izveden penal

1-2 Maradoni vata Ivkovic zivu

2-2 Dejo ko Prosinecki

2-2 neki njihov gadja stativu

2-2 krece Hadzibegic, vracaju ga, ide jebeni Brnovic, najgore sutnut penal u istoriji fudbala

3-2 Dezzoti

3-2 Hadzibegic, brani Goycoechea

 

tada sam valjda jos u nosu piskio a i danas se svega secam :( gadjao sam TV posle promasaja Hadzibegica :( mislim da taj poraz nikada u zivotu necu prezaliti

E, ovo je to. Kad se samo nisam dezintegrisala tada. Kakav muk je tada bio na ulicama, ko da je umro Tito. 

Link to comment

Sto Pancev nije sutirao?

Ja sam bio premali tada, verovatno bih svisnuo da nisam.

jedan od razloga je taj sto nije igrao :D

 

Ivkovic

Spasic Hadzibegic Jozic Vulic

Sabanadzovic(Iskljucen) Brnovic Prosinecki Piksi

Susic Zlatko Vujovic(kapiten)

 

u drugom usao Dejo mesto Susica

Link to comment

tih penala se takodje secam kao juce da je bilo, u blokovima na vegas aparatima dobio 5 istih, uzeo taxi i kod kuma u borcu, tamo gledali, pili i malo tugovali, vise u fazonu jbga steta ... nikad vise ove sanse.

ostala mi od tada prica za goycoecheu kako je umalo ostao bez prsta. skocio i uhvatio se za precku, tu mu se prsten zakacio za onu kuku sto drzi mrezu i valjda visio dok ga nisu skinuli.

Link to comment

E, ovo je to. Kad se samo nisam dezintegrisala tada. Kakav muk je tada bio na ulicama, ko da je umro Tito. 

 

To je utakmica koja najbolje opisuje karmu Dragana Stojkovica Piksija. Genijalan igrac, najbolji kad je najteze, rodjeni pobednik ali osudjen na to da nikad nista znacajno ne uradi kad su trofeji u pitanju. Njegova demonstracija sile i igrackog umeca na toj utakmici je jedno od vecih individualnih igrackih dostignuca na svetskim prvenstvima kojih se secam. Da smo dobili tu utakmicu ta Piksijeva utakmica bi verovatno bila slavljena kao najveca utakmica jednog jugoslovenskog igraca u istoriji fudbala, veca i od njegove igre u osmini finala protiv Spanije koju je bukvalno sam dobio.

Link to comment

ma najgore secanje, koje ne znam sta moze da promeni su penali u Italiji. secam se i Dejovog promasaja sa 5m, i ponistenog gola Argentini, i crvenog Sabanadzovic posle 30min igra... i onda svakog penala

 

0-1 neki njihov daje gol 

0-1 Piksi trese precku

0-2 Buruchaga

1-2 Prosinecki najbolje izveden penal

1-2 Maradoni vata Ivkovic zivu

2-2 Dejo ko Prosinecki

2-2 neki njihov gadja stativu

2-2 krece Hadzibegic, vracaju ga, ide jebeni Brnovic, najgore sutnut penal u istoriji fudbala

3-2 Dezzoti

3-2 Hadzibegic, brani Goycoechea

 

tada sam valjda jos u nosu piskio a i danas se svega secam :( gadjao sam TV posle promasaja Hadzibegica :( mislim da taj poraz nikada u zivotu necu prezaliti

 

Poslednji put kad sam navijao, nervirao se i grizao muda za nesposobnu Jugoslaviju. 

 

Danas mi je vise nego dovoljno da se nerviram i grizem za nesposobni i kilavi Partizan...

Ajmo, Crno-Beli...

Link to comment

nikakvu srecu nije fed spominjao, to su ovi nasi preveli™

 

Ubedljivo najsramnija izjava velikog tenisera..

 

Pretpostavljam da je zato u poslednjem komentaru na osvojeni Slem, podvukao...

,,On je to uradio bez pomoći sreće...,,

pustio ga trip da Novaka jednostavno kenja...il šta već.

 

 

+1

Toga se sećam ko da je juče bilo.  :D  Ceo stadion je navijao za nas, bili smo silno oštećeni. 

 

 

edit. Federerova izjava "bez pomoći sreće" šta znači? da je njega pratila sreća pa je osvojio 17 GS-ova, Novaka je pratila sreća pa je osvojio 11, aili ovaj 12. je zaslužio više nego prethodnih 11. jbmt....

 

 

fed je reko ''he did it hard way''

Link to comment

nikakvu srecu nije fed spominjao, to su ovi nasi preveli™

 

 

 

 

 

fed je reko ''he did it hard way''

 

Mi smo jedan mali iskompleksirani narod kojem je isuvise stalo do toga da nam se prizna nesto cak i kada nam to nesto niko ne odrice. U dva dana na vestima B92 ova budalastina s Rodzerom i tekst s naslovom "a sta sad kaze Mats Vilander". Chill out guys, niko vise nema problem s vasim teniskim maljem za razbijanje kompleksa nize vrednosti. Razbio je taj malj sve ostalo, samo taj vas kompleks nece nikada.

Link to comment

Mi smo jedan mali iskompleksirani narod kojem je isuvise stalo do toga da nam se prizna nesto cak i kada nam to nesto niko ne odrice. U dva dana na vestima B92 ova budalastina s Rodzerom i tekst s naslovom "a sta sad kaze Mats Vilander". Chill out guys, niko vise nema problem s vasim teniskim maljem za razbijanje kompleksa nize vrednosti. Razbio je taj malj sve ostalo, samo taj vas kompleks nece nikada.

 

Ja neman nikakav kompleks niže ili više vrednosti, niti će Novakov sportski uspeh promeniti nešto u Srbistanu, samo sam konstatovala da je citirani deo rečenice nejasan, što je , na kraju, ispalo kao loš prevod ovi sa B92.

Link to comment

B92 se odavno pretvorio u poor man's Blic :wicked:

 

... 

fed je reko ''he did it hard way''

a mislio je: "he did it my way..." :fantom:

Edited by Max Morlock
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...