Jump to content
IGNORED

Roland-Garros 2016


Timmy

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pitanje je samo koliko ce Novak zeleti da ima i taj rekord.

 

Želeće koliko god je to moguće, samo malo da se izduva i "svari" ovaj trijumf. Sada kada ih ima sve, i svoj slem, osim year i golden slam-a, ne vidim šta drugom može sebi da postavi kao neki ultimativni cilj. Taj megaloman u njemu je jedan od ključnih sastojaka svih njegovih rezultata. Kada razmišlja o tome, cenim da se na Rafinih i Samprasovih 14 ni ne osvrće. 

 

Uostalom, neko je iz njegovog tima, Vajda valjda, izjavio nešto tog tipa da on vodi računa o svim tim rekordima, i da hoće da osvoji apsolutno sve što postoji.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borris_

    180

  • Max Morlock

    168

  • renne

    154

  • Timmy

    139

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam izludeo juce, tacno na pocetak meca ostanem bez neta i vrati se prokletinja posle dodele trofeja. Ko skrivena kamera.

 

a ja se baš juče pitam gde si ti ?

 

a koliko znam, nemaš problema sa srcem  :lolol:

Link to comment

a ja se baš juče pitam gde si ti ?

 

a koliko znam, nemaš problema sa srcem  :lolol:

vidis to mi nije palo na pamet, ta spanska briga da mi srce bude i dalje OK  :)

 

jesi se bar malo svercovala na TV-u, ili se cuvala tika-taka¿

Link to comment

jesi se bar malo svercovala na TV-u, ili se cuvala tika-taka¿

bogme sam malo gledala, radila i bacala ponekad pogleda na forum

 

zove me muž kada je bilo 5:2 u četvrtom setu da siđem da ne propuštam istoriju i ja ga poslušam i kod 5:3 ga nalepim (kao da je on sirotan nešto kriv  :lolol:) i vratim se za komp sve do kraja  :isuse:

Link to comment

bogme sam malo gledala, radila i bacala ponekad pogleda na forum

 

zove me muž kada je bilo 5:2 u četvrtom setu da siđem da ne propuštam istoriju i ja ga poslušam i kod 5:3 ga nalepim (kao da je on sirotan nešto kriv  :lolol:) i vratim se za komp sve do kraja  :isuse:

xaxa, tacno mogu da zamislim  :D

Link to comment

bogme sam malo gledala, radila i bacala ponekad pogleda na forum

 

zove me muž kada je bilo 5:2 u četvrtom setu da siđem da ne propuštam istoriju i ja ga poslušam i kod 5:3 ga nalepim (kao da je on sirotan nešto kriv  :lolol:) i vratim se za komp sve do kraja  :isuse:

 

Ja sam ceo meč odgledao na mjutu (britanski komentatori a igra Mari, dabome), na 5:2 uključim zvuk, reko da doživim sve u punom sjaju, i on izgubi servis <_< ekspresno nazad na mjut, sve do kraja, čak i finalni poen. Zlu ne trebalo.

 

 

 

Nisam sujeveran (inače) kunem se

Link to comment

Meni je najgore bilo sto sam uveren bio u pobedu. Pogotovu u dobijanje prva dva seta. Pa kad je onako krenulo da se razvija odsekao sam se bukvalno... Al kad je poceo drugi set, sve se vratilo na staro :D Stvarno je trebalo cudo da se desi pa da Novak juce izgubi. Dve klase je iznas svih ostalih. Jednu iznad Endija (i mozda zdravog Rafe na sljaci)

Link to comment

Federer je poslednji GS uzeo sa 31 godinom, jel tako? Nolo do te starosne dobi ima jos 10 turnira. Rekao bih da je realno da uzme polovinu.

 

Ima ovde odlicna lista - presek GS rezultata u odnosu na godine. 

 

Fed je stao kad je otprilike imao isto godina kao Novak sad, uzeo je AO i onda krenuo da redja "slabije" rezultate. Skoro 2 i po susne godine mu je trebalo da ugrabi onaj poslednji Vimbldon.

Link to comment

Ja sam ceo meč odgledao na mjutu (britanski komentatori a igra Mari, dabome), na 5:2 uključim zvuk, reko da doživim sve u punom sjaju, i on izgubi servis <_< ekspresno nazad na mjut, sve do kraja, čak i finalni poen. Zlu ne trebalo.

 

 

 

Nisam sujeveran (inače) kunem se

 

Hahah, potpuno isto sam uradio :D

Link to comment

Ima ovde odlicna lista - presek GS rezultata u odnosu na godine. 

 

Fed je stao kad je otprilike imao isto godina kao Novak sad, uzeo je AO i onda krenuo da redja "slabije" rezultate. Skoro 2 i po susne godine mu je trebalo da ugrabi onaj poslednji Vimbldon.

 

Nema to neke narocite veze. 2010. i 2011. su Nadal i Djokovic respektivno imali mind blowing sezone, u 5-6 najdominantnijih sezona u tenisu ikada. Tesko mi je da zamislim da neki igrac koji se ne zove Novak Djokovic tako brzo, vec sledece godine, moze da ponovi isto.

Link to comment

Da, to sam i hteo reci, ne znam sto nisam napisao - naspram Federera tad, Novak sada deluje dominantnije nego ikad, otprilike ko Fedja tamo na pocetku karijere, kad se izivljavao na Hjuitima i Rodicima.

Link to comment

Kad se osvrnem na turnir veoma jak utisak mi je ono Novakovo ciscenje Tima. Jako je zeleo da malom, a i javnosti, stavi do znanja gde mu je mesto. A kad Novak resi da igra na 100% onda se devaju takve stvari na terenu Jako bih voleo, ali to je maltene nemoguce, da neko u narednih godinu dve napravi iskorak, pridje kvalitetom Novaku, kako bi i on izvlacio maksimum od sebe. Ovako, ubedjen sam, ne gledamo Novakov najbolji tenis. A steta za sport st o je tako. 

Link to comment

Kad se osvrnem na turnir veoma jak utisak mi je ono Novakovo ciscenje Tima. Jako je zeleo da malom, a i javnosti, stavi do znanja gde mu je mesto. A kad Novak resi da igra na 100% onda se devaju takve stvari na terenu Jako bih voleo, ali to je maltene nemoguce, da neko u narednih godinu dve napravi iskorak, pridje kvalitetom Novaku, kako bi i on izvlacio maksimum od sebe. Ovako, ubedjen sam, ne gledamo Novakov najbolji tenis. A steta za sport st o je tako. 

 

Nekih dva i po seta, tacnije od pocetka drugog seta do 5:2 u trecem, mislim da smo gledali najbolje sto Novak u ovom trenutku moze, imajuci u vidu, naravno, ko je bio s druge strane mreze. Za nesto vise od toga potrebni su Rafa ili Rodzer u prajmu s druge strane a bojim se da te stvari vise necemo gledati. Ova velika era je jednostavno na zalasku, moracemo polako da se navikavamo na to da neke nezemaljske setove i meceve vise necemo gledati. Kad se samo setim onog treceg seta u finalu US Opena 2011. jedinog koji je Rafa u TB dobio u tom mecu protiv Novaka, jos uvek ne mogu da verujem da je to zaista odigrano. Na momente je izgledalo kao da je neka sila digla zid oko terena i da nijedna loptica ne moze napolje.

Link to comment

Kad se osvrnem na turnir veoma jak utisak mi je ono Novakovo ciscenje Tima. Jako je zeleo da malom, a i javnosti, stavi do znanja gde mu je mesto.

 

Pre bih rekao da je hteo da sa što manje drame i što je pre moguće završi polufinale (za razliku od prošle godine), Timovo mesto ga verovatno malo zanima.

Link to comment

Pre bih rekao da je hteo da sa što manje drame i što je pre moguće završi polufinale (za razliku od prošle godine), Timovo mesto ga verovatno malo zanima.

 

Bice da si u pravu ali da ga zanima, zanima ga. Bolje spreciti nego leciti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...