Jump to content
IGNORED

Roland-Garros 2016


Timmy

  

59 members have voted

  1. 1. Osvaja kod muskaraca:

  2. 2. Osvaja kod zena?



Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borris_

    180

  • Max Morlock

    168

  • renne

    154

  • Timmy

    139

Top Posters In This Topic

Posted Images

jel to bilo 2002? ako da onda su tu seriju sudije resile. 

 

nego kad smo vec kod meca sa holandijom, secam se da sam plakao celo vece posle davidsovog gola. keva me tesi a ja nikako da se smirim. moj prvi sportski breakdown ;D

Link to comment

Mislim da je meni najgori momenat bio kos Cildresa na F4 u Parizu. Tada sam shvatio da verovatno nikad vise KKP nece biti toliko blizu Titule. Al skrenusmo dosta sa teme :)

Link to comment

Ko bi rekao da je taj Madrid bio 2009. Kao juče da je bilo, pri tome niko tad nije verovao da je Novak baš toliko dobar. Bili smo ponosni što je broj tri, ali RR su bili baš daleko. Uostalom, godinu dana pre i Ana je uzela RG i bila br.1, pa je Ana bila br.1 celo leto, još on nije toliko odskočio. Najbolje je tek dolazilo. 

 

Veliki je bio i meč sa Marejem u Rimu 2011., Novak je tek ulazio u fantastičnu sezonu, uzeo drugi AO, gazio redom i naleteo na minu koja je trebala da se rasprsne kad je najlepše. Kad je to pregurao, opasno je nabildovao samopouzdanje.

 

Prvi put sam pomislio da će postati veliki u finalu Umaga protiv Wawrinke 2006; bio je totalni klinac i rasturio je Stena, ali je imao problem sa disanjem i u tb se srušio od umora; morali su da ga odnesu do stolice i predao je, ali je publika bila u totalnom delirijumu, ono kad osetiš da dečka treba zapamtiti.

 

Nisam juče imao snage da gledam. Tačno u 3 sam izvezao brodicu i plutao sa ćerkom po Savi dok me urlanje iz marine nije uverilo da smem nazad na obalu.

Link to comment

Kad smo kod sećanja, sećam se 1979 i finalakupa UEFA, druga utakmica Borusija Mehengladbah - Zvezda u Dizeldorfu (u Beogradu 1:1) . Izmišljeni penal za Nemce, Alan Simonsen, 40 000 Nemaca celo drugo poluvreme navija za Zvezdu i jbg...

 

Edit: jbg sporo kucam,preteče me harper

Edited by karambol
Link to comment

jel to bilo 2002? ako da onda su tu seriju sudije resile.

 

nego kad smo vec kod meca sa holandijom, secam se da sam plakao celo vece posle davidsovog gola. keva me tesi a ja nikako da se smirim. moj prvi sportski breakdown ;D

Bio si dete pa si plakao inace nije bilo apsolutno nikakvog razloga za tugu. Holandjani su nas ubili igrom i zasluženo su prosli dalje. Igrali su sexi fudbal na tom prvenstvu. A mi na toj utakmici igrali ko da nam je 1 Djoric lično postavio taktiku.

Link to comment

Tunčeri 2010. :fantom:

 

(istu veče je Srbin Nole neopisivo se kurčeći spasio dve meč lopte protiv Federera na Flešing Medouzu i trasirao put u nepobedivu 2011)

Link to comment

1979. i cuveno finale Kupa UEFA protiv jebene Borusije Menhengladbah, dan danas mrzim taj klub zbog te utakmice.

Protiv Kelna su vas jos vise ojadili

Jest da sam grobar ali su mi vaše eliminacije protiv Xamaxa i Ekerena bas težko pale

Link to comment

Tunčeri 2010. :fantom:

 

(istu veče je Srbin Nole neopisivo se kurčeći spasio dve meč lopte protiv Federera na Flešing Medouzu i trasirao put u nepobedivu 2011)

Te 2 meč lopte je spasavao 2011 ako se ne varam a ne 2010

Link to comment

Te 2 meč lopte je spasavao 2011 ako se ne varam a ne 2010

 

Kao što harper reče, obe godine po dve meč lopte. 2011 je bilo više ''epic'' jer je bilo na Fedov servis uz više rizika, kasnije je uzeo i titulu ali za karijeru, samopouzdanje i izlazak iz duge krize, značajniji je meč godinu pre

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...