Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

6 hours ago, morgana said:

 

pad u ritmu u 4. epizodi, a i ranije, jasmila kao da nije vicna serijalizaciji (ili je do teksta)

kraj ipak ok

jel 4. epizoda poslednja?

Link to comment
18 hours ago, milfisland said:

 

Kad smo kod zvuka. Jedan glumac iz ovog novog Bjelinog filma iz koprodukcije reče mi da je prvi put ogao da glumi a da se ne dernja. Jer kod nas kad glumiš moraš da si ekstremno glasan da bi ton majstori to dobro upecali i spakovali.

Pa viđi nam tehnike :)


to je više do love, da ne kažem standarda

 

šta se snimi na setu, snimi se. uglavnom se ne radi sinhronizacija, pa onda tu bude svašta  mahom je očajno, pogotovu eksterijeri. mada se popravlja situacija

 

 

podsetilo me je zašto ne volim pozorište, jer oni na sceni urlaju kao da ih deru

 

ovu decu zla sam slušao na slušalicama, pa valjda zbog toga nisam primetio ništa neobično. npr onu bjelinu nečistu krv sam batalio posle par minuta, baš zbog očajnog tona

Link to comment

Pa kad svaka šuša hoće da budeglumac.

Hoću  i ja da budem hirurg, pa ne umem.

Cica Perović nije morao da se dere kao konj da bi ga neko čuo.

Ili Bekim. Ili Fabijan. Njima nije trebao najbolji tonac na svijet.

 

Ali da mi je da vidim majstora da usnimi Gorana Bogdana.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
On 3. 12. 2023. at 9:08, kralj said:

 

Nije. Ako se dobro sećam, mislim da sam čitao da ima 6

 

10, duplo vise nego sto treba

 

 

Edited by zmanic
Link to comment
36 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

poziv.thumb.jpg.75e937f26d7a399d9768cc87a980cf9d.jpg

 

Juce u Pozivu Jokovicka se sklanja u ovu kucu. Identicna je koriscena i u seriji Tajkun.

To ti je ko ona "Katinka" na Senjaku... Ona je bila u dvocifrenom broju filmova, serija i spotova...

Sad kad su je "nagazili"...

 

 

 

 

...shiit has hit the fan.....

Link to comment

Mnjah, nisam oduševljen krajem.

 

Spoiler

Suviše se sve lepo završilo. :fantom:

Plus u poslednje dve epizode te udaraju maljem po glavi bezuslovnom roditeljskom ljubavlju. Za takvu tematiku i dalje predlažem Defending Jacob.

 

Ako ništa, makar od Violete nisu napravili karikirano čudovište kao u Šutnji npr., ispostavlja se da je tipičan oportunista/karijerista, što je OK.

 

Edited by Halvard
Link to comment
23 hours ago, Halvard said:

Mnjah, nisam oduševljen krajem.

 

  Hide contents

Suviše se sve lepo završilo. :fantom:

Plus u poslednje dve epizode te udaraju maljem po glavi bezuslovnom roditeljskom ljubavlju. Za takvu tematiku i dalje predlažem Defending Jacob.

 

Ako ništa, makar od Violete nisu napravili karikirano čudovište kao u Šutnji npr., ispostavlja se da je tipičan oportunista/karijerista, što je OK.

 


završio i ja, i jako mi je čudan osećaj posle odgledanog serijala

Spoiler

gluma mi je poprilično tanka, skoro pa na amaterskom nivou, i to ne mislim samo na fail gde 27ogodišnjak glumi srednjoškolca već na kompletan cast, izuzev pandura. ta uloga mi je možda i najbolje odigrana, a sve u skladu žanra

al mi je najkonfuznija sama priča, onakav početak i uvod, da bi se posle par epizoda totalno zaboravio i prešaltovali na drugo random ubistvo

wtf

 

 

sviđa mi se kusturicatm socko vajb kojim odiše ceo serijal, i taj štimung je super odrađen kroz sve epizode bez da na trenutak odustanu od njega  

što na primer nisam primetio u deci zla(štimung bilo koje vrste koji se provlači kroz sve epizode)

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...