Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

19 minutes ago, Arkadija said:

Prva epizoda Poziva  sa Mirjanom Joković nije loša.

I ja sad bacila gled, svidja mi se Mirjana od pre

Jel sam dobro ukapirala, ona je bivsa pandurka, bivsa alkoholicarka, koja radi u nekom kol centru, uhodi zenu bivseg muza i zainteresuje se za poziv zene koju neko prisluskuje .... Ukratko to je sve. Onaj sto prati ministarku joj je npr brat?

Link to comment
9 minutes ago, Sara said:

I ja sad bacila gled, svidja mi se Mirjana od pre

Jel sam dobro ukapirala, ona je bivsa pandurka, bivsa alkoholicarka, koja radi u nekom kol centru, uhodi zenu bivseg muza i zainteresuje se za poziv zene koju neko prisluskuje .... Ukratko to je sve. Onaj sto prati ministarku joj je npr brat?

Sve tako, sem što ne znam šta joj je Uliks, najverovatnije bivši kolega.

  • +1 1
Link to comment

Uliks je bivsi kolega iz Narkotika, sada je decko ministarke  i nacelnik policije za medjunarodne odnose.

A treci kolega od ranije, Bjelica je sad nacelnik krvnih delikata.

 

Obe epizode su odlicne, preporuka.

Link to comment

Bindžovao Decu zla sa skvo

 

Kasting totalni promašaj. Vujović&Stojiljković negledljivi.

 

Zapravo realna slika srpskog glumišta danas: do generacije Bandovića ozbiljne zanatlije, ovi mlađi baš neupotrebljivi. 

  • +1 3
Link to comment
26 minutes ago, Milosh76 said:

Uliks je bivsi kolega iz Narkotika, sada je decko ministarke  i nacelnik policije za medjunarodne odnose.

A treci kolega od ranije, Bjelica je sad nacelnik krvnih delikata.

 

Obe epizode su odlicne, preporuka.

Mislila sam da je izasla samo prva epizoda , juce.

 

Link to comment

Apropo Poziva, gledam prve dve epizode i sve vreme mi ovo utisak iako je komentar dat za drugu seriju:

 

On 7. 11. 2023. at 0:48, colonelo said:

Ono što mi je najveći minus serije je ono što uvijek kvari štimung kod priča ovog žanra je previše koincidencija, isprepletenosti likova, njihovih međusobnih povezanosti i njihovog učešća u više tokova radnje. Na kraju serije se ispostavlja da 10-ak glavnih likova ima direktne ili indirektne veze sa po 2 ili čak 3 ogranka priče.

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Ajd u jednoj seriji i ok. I to kod Pavica, gde je to fora, svi povezano.

Al ovde bas bode oci. A Jokovic mi toliko dominira, da bih blurovao sve likove  i samo nju pratio. Jos nisam svario film Mala ☹️

  • +1 2
Link to comment

Tunel je tolika tresina da ga samo zbog toga treba gledati...

jedina dilema je da li je scenarista neko iz programa inkluzine ili scenarija uopste nema ( isti policajac se razlicito zove tokom 1.epizode, scene su cas danu cas nosu...) 

Edited by jorma shparga
  • Haha 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...