Jump to content
IGNORED

NATO


bigvlada

Recommended Posts

cak i da odem na skup (a ne bih) cim bih video da je 1 obraz u prvim redovima, samo bih se okrenuo i vratio se kuci. bez obzira koliko se ne slazem sa priblizivanjem srbije natu.

Link to comment

Gledam ko je od mojih FB kontakata bio na protestu u organizaciji fasisticke organizacije Srpskog sabora Zavetnici. Dosta neprijatnih iznenadjenja.

 

Izvinite ali meni je Vucic prihvatljiviji od onog olosa koji je pravio taj skup. Eto zaradih sendvic.

 

Javljam se i ja za sendvic. Uvek postoji vece zlo. Osim toga, ovo danas nije bio anti-NATO skup, već pro-Putinovski skup, i to je ključni problem. Potpuno je legitimno da neko protestuje protiv približavanja NATO-u u ime borbe za veći suverenitet zemlje. To je jedno. Drugo je kad na takvom protestu nosiš slike predsednika druge države. Vidim i da su šetali do ruske ambasade... Kakva je poruka toga? Ovi ljudi se danas nisu borili za svoju zemlju, već za tuđu zemlju i tuđe imperijalne interese. 

 

Ono što je ovaj protest pokazao je da Putin ima solidnu pešadiju u Srbiji (Republiku Srpsku da i ne pominjemo) i da, ako bude poželeo, može za par sati da izazove žešće sranje u Beogradu. Dakle sve zavisi od njega. Jedino možemo da se uzdamo u njegov razum, tj. u njegovu procenu da ovde ne treba otvarati novi front. Za sada to tako izgleda. Ali ako jednog dana bude ustao na levu nogu...?

Link to comment

Ono što je ovaj protest pokazao je da Putin ima solidnu pešadiju u Srbiji  i da, ako bude poželeo, može za par sati da izazove žešće sranje u Beogradu.

 

 

+1

 

A pitanje je, ne da li ćemo, nego kada opet doći u fokus svetske politike, i završiti kao sitan novac za potkosurivanje. Iz dosadašnjeg iskustva se da pretpostaviti da smo najebali.

Link to comment

Deset strana na NATO temi o jebenom skupu desničara koji ni do cenzusa da dobace. Šta vas je uplašilo, možda to što po prvi put se bave legitimnom temom a ne odbranom i slavljenjem zločina?

 

Mislim postoji valjda još neko u ovoj zemlji ko se protivi približavanju NATO-u a da sme dići glas, ma kolko šašav bio

 

151806925556bcc557489fe994253815_v4_big.

 

 

 

No dobro lepše je i lakše živeti u uverenju da su samo bradati koljači protiv NATOa

Edited by dillinger
Link to comment

vucic je za sporazum samo zato jer zeli sto duze da ostane na vlasti.

to je i toma danas direktno rekao, ovi kritikuju jer nisu i nece biti vlast.

Edited by Takeshi
Link to comment

Ide tako namenski i sretne izistinski gladnog muslimana.....

 

 

... koji ga pojede.

 

Mislio sam se da li da repliciram dezurnoj braniteljki svih mogucih prava, tesko sam se odlucio, zrezanja radi, ali - isplatilo se :D

Isteralo na cistac iz mesta ovog prvog da se malo pravoverno nasali, i ovog dole, inace retko vidjanog - osim po potrebi sluzbe ili zovu krvi i tla - da dosoli.

Jebiga, ne kaze dzaba narod da ne pada sneg da pokrije breg, nego da svaka zverka pokaze svoj trag.

Mada, kad covek naleti na ovakve PC upicanjene reakcije, pre pomisli na:

 

Jack_in_the_box.jpg

Link to comment

Mislim da se previse ucitavate u sporazum koji se bavi skladistima u TRZ Kragujevac, i koji se ocekivao par godina.

 

Politicki ugao moze biti u tome da on veruje da je ovim sada nesto dao Amerima, u zamenu za nesto drugo ili za odradjivanje neceg treceg.

 

by Tapatalk

Edited by Prospero
Link to comment

Ja bih isao da sam znao, nikakve objave po medijima nije bilo. prvi put cujem za Zavetnike

Ja sam otisao cim sam saznao kada i gde se odrzava, a saznao sam kada je na ulici ka centru projurio auto smederevskih registracija iz koga su mladici urlali "Vucicu pederu". Posto se meni dize njeznik na gorke suze srbskih nacionalista, smesta sam izvrsio reviziju plana subotnjeg popodneva, i zaputio se k' centru grada. U tom smislu racunajte da je medj' par stotina srbskih delija i policijskih agenata u civilu bio i 1 vuk brankovic, simpatizer cije i natoa.

 

Mogao bih i da vam kazem kako je bilo na mitingu al' necu, zato sto ste mogli i vi meni da kazete gde je i kada bila planirana festa, al' niste. 

 

Link to comment

Deset strana na NATO temi o jebenom skupu desničara koji ni do cenzusa da dobace. Šta vas je uplašilo, možda to što po prvi put se bave legitimnom temom a ne odbranom i slavljenjem zločina?

 

Mislim postoji valjda još neko u ovoj zemlji ko se protivi približavanju NATO-u a da sme dići glas, ma kolko šašav bio

 

151806925556bcc557489fe994253815_v4_big.

 

 

 

No dobro lepše je i lakše živeti u uverenju da su samo bradati koljači protiv NATOa

 

+1

glas razuma na forumu. temi.  :fantom:

posle ISISa u Turskoj, sad imamo i Dveri - Obraz - Zavetnike sa milion glasaca. 

koliko ljudi vole da se negativno odrede prema necemu. za nepoverovati (vazi i za desnicare, i za njihove protivnike). 

Edited by ravena
Link to comment

Javljam se i ja za sendvic. Uvek postoji vece zlo. Osim toga, ovo danas nije bio anti-NATO skup, već pro-Putinovski skup, i to je ključni problem. Potpuno je legitimno da neko protestuje protiv približavanja NATO-u u ime borbe za veći suverenitet zemlje. To je jedno. Drugo je kad na takvom protestu nosiš slike predsednika druge države. Vidim i da su šetali do ruske ambasade... Kakva je poruka toga? Ovi ljudi se danas nisu borili za svoju zemlju, već za tuđu zemlju i tuđe imperijalne interese. 

 

Ono što je ovaj protest pokazao je da Putin ima solidnu pešadiju u Srbiji (Republiku Srpsku da i ne pominjemo) i da, ako bude poželeo, može za par sati da izazove žešće sranje u Beogradu. Dakle sve zavisi od njega. Jedino možemo da se uzdamo u njegov razum, tj. u njegovu procenu da ovde ne treba otvarati novi front. Za sada to tako izgleda. Ali ako jednog dana bude ustao na levu nogu...?

 

...

I zato je potrebno da NATO bude u Srbiji!  Zivela brana protiv Putina!

Link to comment
×
×
  • Create New...