Jump to content
IGNORED

NATO


bigvlada

Recommended Posts

Da. I tako smo sada dobili ovog mutanta na vlasti koji sada pravi svoje mutante koji ce mozda biti sutra na vlasti.

nista njegova politika nije drugacija od politike DS.

problem je u tome sto je on mali Bog u svojoj partiji, dok u DS ima vise takvih.

Link to comment

tvrdnju da nije ništa drugačija od politike DS treba proveriti proverom cene dažbina i snagom potrošačke korpe pre i posle 2012. 

 

to su sporedne stvari prioritetno je da se predsednička i stranačka funkcija razdvoje i da se ispoštuje ustav i da bude parade :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

tvrdnju da nije ništa drugačija od politike DS treba proveriti proverom cene dažbina i snagom potrošačke korpe pre i posle 2012.

fair enough.

ako mi kazes sta je to u ekonomiji radjeno bolje pre 2012.

Link to comment

ne znam šta je u ekonomiiji rađeno bolje, nisam ekonomista.

 

ja komentarišem samo rezultate koje osećam na svojoj koži. poskupljenje struje, infostana i pad kupovne moći. plus potpuno stpoiranje svih infrastrukturnih radova u beogradu.

 

ako ti osećaš pogodnosti vučićevog budžetskog suficita, drago mi je zbog tebe. 

Link to comment

jos jednom: ovo za NATO uopste nije novost, nije se nista posebno dogodilo nego ste, moram tako da kazem, podlegli histeriji.

 

Da razjasnimo:

Nije novost u odnosu na:

- 2006

- 2009

- 2014

 

 

Link to comment
...

 

ako ti osećaš pogodnosti vučićevog budžetskog suficita, drago mi je zbog tebe. 

chekaj, nije valjda da se i o tome sada diskutuje?  :blink:

 

o vuchicevom kreativnom budzetskom suficitu? u realnosti? :isuse:

Link to comment

ne znam šta je u ekonomiiji rađeno bolje, nisam ekonomista.

 

ja komentarišem samo rezultate koje osećam na svojoj koži. poskupljenje struje, infostana i pad kupovne moći. plus potpuno stpoiranje svih infrastrukturnih radova u beogradu.

 

ako ti osećaš pogodnosti vučićevog budžetskog suficita, drago mi je zbog tebe.

jesi li ti pisao o prestanku isplacivanja penzija za 12 godina?

sva ta poskupljenja bi se desila i da je DS ostao na vlasti.

Link to comment

Pa nemamo kristalnu kuglu da zavirimo u paralelnu stvarnost. Imamo prethodne 4 godine aktivnih rezultata i deluje mi da te rezultate niko na forumu ne negira. 

Link to comment

ne znam.

ja prvi put ovde citam da je kljucna razlika izmedju SNS i DS perioda ekonomija (umesto slobode medija, neobrazovanosti i nevaspitanosti naprednjackih lidera, stvaranja kulta vodje, psihopatija premijera. neko nek dopise nesto sto nije na listi)

Link to comment
×
×
  • Create New...