Jump to content
IGNORED

NATO


bigvlada

Recommended Posts

:lol: Dopada mi se tvoj stil pisanja, čak i kad zabasaš u dvoranu iskrivljenih ogledala kao sada.

 

+1

 

mada mislim da fali zena od gume :unsure:.

al to je to, manje vishe, velika slozna familija :d

Link to comment

Potpuno se slazem. I to ce da bude veliki problem u buducnosti. Prvo velike su sanse da ova ekipa dodje na vlast na ulici a ne na izborima. Drugo to moze destabilizovati region.

 

 

Kad se Rusi i Ameri umore od Sirije i kada se steknu uslovi za Srbiju onda ce konflikt da se prebaci u evropu. Plus jos nece biti Obame koji se ustrucava da reaguje. Videcemo, ali nisam optimista.

 

EDIT: Evo ga i izvestaj organizatora protesta.

 

Jebote koja apokalipsa nakon pojave 3 hiljade fašista. :D

 

Drugo, tešo da će Berni da ratuje sa Rusijom oko Srbije. :P

Link to comment

Pa da, ali kad napredni dovedu one svoje nepismene, ja tamo nikoga ne poznajem, ne znam ko su ti ljudi.

 

A na ovom protestu poznajem čak dvoje, i to iz samog srca ekipa osamdesetih. Hoću da kažem, ovi žive tu negde, oko nas, i ne sanjamo šta se krije u najbližem komšiluku.

Link to comment

Ali kako ne sanjamo? Mislim zar nije od 2000te jasno ko su svi ovi ljudi?

 

I da li je realno da ih ne prepozanješ u svakodnevnom životu?

 

Mislim, ne prebacujem ti ništa, izvini ako zvuči tako samo mislim da to uopšte nije tako mistično. 

Edited by Ryan Franco
Link to comment

 

Drugo, tešo da će Berni da ratuje sa Rusijom oko Srbije. 

Sto, sta nam fali?

Ono sto je bilo dobro za бечког ћесара, kajzera, sveruskog samodrzca, francusku i britansku demokratsku boraniju da ne pominjem, dobro je i za bernije i vladimire...

Oni bolju Srbiju nisu ni zasluzili :fantom:  

Link to comment

Jebote koja apokalipsa nakon pojave 3 hiljade fašista. :D

 

Drugo, tešo da će Berni da ratuje sa Rusijom oko Srbije. :P

 

Lep momentum imaju. DS i ostali u kurcu. Pokazali se kao nesposobni lopovi. SNS je stranka jednom mentalno poremecenog coveka koji je za njih izdajnik. Mladi koji su radikalizovani. Gomile portala preko koji se seju informacije. Dobice i finansijsku pomoc. To sto ih je sad 3,000  nije nikako znak da je sve ok.

 

A sto se Bernija tice, ja verujem da bi on tu bio tvrdji nego vecina ostalih kandidata. On nije politicar u uskom smislu te reci. Manje je sklon kompromisima nego recimo Hilari.

 

EDIT: I prestanite da menjate nickove ne mogu da pohvatam ko je ko vise. :D

Edited by Eraserhead
Link to comment

Gledam ko je od mojih FB kontakata bio na protestu u organizaciji fasisticke organizacije Srpskog sabora Zavetnici. Dosta neprijatnih iznenadjenja.

 

Izvinite ali meni je Vucic prihvatljiviji od onog olosa koji je pravio taj skup. Eto zaradih sendvic.

Link to comment

Gledam ko je od mojih FB kontakata bio na protestu u organizaciji fasisticke organizacije Srpskog sabora Zavetnici. Dosta neprijatnih iznenadjenja.

 

Izvinite ali meni je Vucic prihvatljiviji od onog olosa koji je pravio taj skup. Eto zaradih sendvic.

 

Avram se uplasio!  :o

Nakon toliko tamburanja da treba vrsiti kampanju za i glasati za, da je vreme manjeg zla proslo, uplasio se 1 srpskog sabora zavetnici pa mu je i Vucic manje zlo.

 

 

Drugim  recima, potpuno nepotreban diskurs "ko je gori". Prosto, nisu prihvatljivi ni Vucic ni zavetnici i narativ ko je gori je taj koji Vucicevoj vlasti potpuno odgovara.

Link to comment

Avram se uplasio!  :o

Nakon toliko tamburanja da treba vrsiti kampanju za i glasati za, da je vreme manjeg zla proslo, uplasio se 1 srpskog sabora zavetnici pa mu je i Vucic manje zlo.

 

 

Drugim  recima, potpuno nepotreban diskurs "ko je gori". Prosto, nisu prihvatljivi ni Vucic ni zavetnici i narativ ko je gori je taj koji Vucicevoj vlasti potpuno odgovara.

+1

Apsolutno, to je baš to što Vučić želi, da se postavi kao jedina "normalna" stranka centra, zato i gazi po DSu toliko, vidi se da ih percipira kao najveću pretnju.

Link to comment

Gledam ko je od mojih FB kontakata bio na protestu u organizaciji fasisticke organizacije Srpskog sabora Zavetnici. Dosta neprijatnih iznenadjenja.

 

Izvinite ali meni je Vucic prihvatljiviji od onog olosa koji je pravio taj skup. Eto zaradih sendvic.

 

 

ja znam dosta ljudi koji su danas bili na protestu. Većina njih ne zna da nešto što se zove "Zavetnici" uopšte postoji.

(deo njih se po početku govorancija okrenuo i otišao).

Brojnost protesta nema veze sa Zavetnicima već sa anti nato raspoloženjem. Da je neko drugi skupio muda i organizovao protest bilo bi još više ljudi.

(ovi moji su se uzdržali od šerovanja na mrežama)

Edited by svashtabezneshto
Link to comment

Gledam ko je od mojih FB kontakata bio na protestu u organizaciji fasisticke organizacije Srpskog sabora Zavetnici. Dosta neprijatnih iznenadjenja.

 

Ja pronađoh još dvoje, ukupno četiri, ko zna, možda ih bude još. Pričamo o arhitektama, muzičarima, tv organizatorima...pismenim ljudima.

Link to comment

Avram se uplasio! :o

Nakon toliko tamburanja da treba vrsiti kampanju za i glasati za, da je vreme manjeg zla proslo, uplasio se 1 srpskog sabora zavetnici pa mu je i Vucic manje zlo.

 

 

Drugim recima, potpuno nepotreban diskurs "ko je gori". Prosto, nisu prihvatljivi ni Vucic ni zavetnici i narativ ko je gori je taj koji Vucicevoj vlasti potpuno odgovara.

+1, a @utvara je razradio. Očigledno je da Vučiću odgovara jačanje desnice i nestanak ds, a možda i sa sve derivatima. Tako postaje jedina opcija.
Link to comment

Oproban recept koji se u vreme Slobe zavrsio skoro pobedom Seselja. Zato treba ovog govnara sto pre poraziti na izborima. A ti sto su isli na protest a kao ih boli uvo za Zavetnike su budale.

Link to comment
×
×
  • Create New...