Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Moram priznati da mi izmiče značaj polariteta rusija vs nato na ovom terenu ali primećujem da dosta ljudi sve više potencira tu priču. 

 

Osećam se kao da mi svi govore da sam pijan i onda preventivno moram da se oslonim o tarabu. 

  • Replies 2.2k
  • Views 173.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Austrija ko pdf ovde:    

  • Lord Protector
    Lord Protector

    Austrian MP Werner Fehlinger, chair of Austria's NATO enlargement committee, warns in the video clip that EU seizure of all US bases—from Aviano in Italy to Ramstein in Germany and sites in Romania—wo

  • vememah
    vememah

    Nit' je poslanik nit' se zove Verner nit' je to državni komitet kako bi neko mogao pomisliti. Ginter je inače toliko bitan u Austriji da ne postoji stranica o njemu na Vikipediji na nemačkom. I da,

Posted Images

Ideja je da dve grupe brane "suverenitet" Srbije od NATOa (Rusije) tako sto ce taj "suverenitet" stititi Rusija (NATO).

Zato je važno na prepad, preko noći, bez nepotrebnih demokratskih formalnosti ući u NATO i dovesti drugu stranu pred svršen čin.

O tome ni mediji ne smeju znati, čak bi dobro bilo i dalje da gledamo dan noć Đurića, Lazanskog i Anđelkovića da nam objašnjavaju kako je belo crno a crno belo samo da sve prođe što mirnije. Jelenu Milić skloniti negde, poslati je na doškolovavanje dok se posao ne odradi.

 

Tako ćemo izbeći i sirijski scenario. I onaj iz Tri karte za Holivud

Edited by dillinger

Kako se to na prepad ulazi u NATO?

A el nas neko tamo zvao?

''Prepad'' ka nama, ne njima. Akcioni planovi, pozivnica, članstvo....sve u cca godinu i po, odradiće to prijatelji za nas.

Ustvari nakon ovakvih već potpisanih sporazuma, pitanje da l' bi takav scenario bio najgori, kad si već na izvolte a bez ikakvih beneficija samog članstva.

  • Author

Kada sam otvarao temu, mislio sam da sam dovoljno jasno rekao da je tema o NATO, ne odnosu Srbije i NATO za šta već postoji posebna tema. Pa ako bi moderatori mogli da viljuškarom prebace poslednjih 18+ strana tamo. Ili da ih bace na deponiju, nije da je napisano nešto kvalitetno. Hvala. 

Gledam ko je od mojih FB kontakata bio na protestu u organizaciji fasisticke organizacije Srpskog sabora Zavetnici. Dosta neprijatnih iznenadjenja.

 

Izvinite ali meni je Vucic prihvatljiviji od onog olosa koji je pravio taj skup. Eto zaradih sendvic.

ti stvarno u poslednje vreme imas dosta problema sa logikom. niko, sem eraserolikih, ne postavlja tu vucic vs. zavet dilemu. ona je totalno sumanuta, i radi u prilog zna se kome. takodje, ne moras ni da nasedas na nato ili putin podmetanje, niko te nece silovati u bulju ako to propustis. fokusiraj se malo, glavna vest je da smo postali nato bitch, a ne da neki krezavi mentol nesto trabunja u vezi toga i mase nekakvim parolama i zastavama.

jos jednom: ovo za NATO uopste nije novost, nije se nista posebno dogodilo nego ste, moram tako da kazem, podlegli histeriji.

Zašto kvariš zabavu?

Ja proveo citav svoj kratki forumski staz upozoravajuci na ljigavost, potkupljivost i imperijalno skutoljublje drugosrbijanaca maskiranih u satro dosledne "levicare", i niste mi verovali,, nego me jos i banovali par puta.

 

Idemo onda nazad u april 2013 da cenimo Vucica sto stoji kano bedem protivu najezde ljutih nacosa i rusofila. 

 

Svaka cast Vucicu!

Edited by hausmaistor

Svaka cast!

a sad ozbiljno: mislis da jucerasnji skup nije bio izraz "imperijalnog skutoljublja"?

 

inace krajnje mi je zabavno to sto uopste nije dovoljno reci da si apsolutno protiv ulaska u NATO, posto izgleda da moras da se odreknes NATO na neki specijalan nacin da bi se taj stav prihvatio kao iskren  :lolol: Dillinger je najjaci, jednostavno tvrdi da lazem.

da, lazem, ovde tvrdim da sam protiv NATO, a van foruma, na svojoj poziciji ogromne drugosrbijanske moci, aktivno radim da Srbija bude clan te demonske organizacije  :lolol:

 

prsli ste kao letve.

Edited by Аврам Гојић

jos jednom: ovo za NATO uopste nije novost, nije se nista posebno dogodilo nego ste, moram tako da kazem, podlegli histeriji.

ti podlegnes histeriji bar 3-4 puta na dan, pa ti niko to ne nabija na nos.

 

slava velikom putinu!

Slava i njemu, što da ne.

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.