Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

edit: glOOp

Edited by Аврам Гојић

  • Replies 2.2k
  • Views 173.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Austrija ko pdf ovde:    

  • Lord Protector
    Lord Protector

    Austrian MP Werner Fehlinger, chair of Austria's NATO enlargement committee, warns in the video clip that EU seizure of all US bases—from Aviano in Italy to Ramstein in Germany and sites in Romania—wo

  • vememah
    vememah

    Nit' je poslanik nit' se zove Verner nit' je to državni komitet kako bi neko mogao pomisliti. Ginter je inače toliko bitan u Austriji da ne postoji stranica o njemu na Vikipediji na nemačkom. I da,

Posted Images

Eh, koliko puta sam ja ovde hteo nekim likovima da kazem napusi mi se kurca ali sam ih lisio tog zadovoljstva.

Mnogo stvari me buni ovde, ne znam kada se Mujica, navodno, odao sendvičima, ne znam ko je Ryan Franco koji ima 14.530 postova...

odao se odao,omiljeni su mu oni sa mrtvim sovama :fantom:

Editovah zbog drugog dela posta, ispao sam glup ko kurac.

Nisam ti ja kriv što je dr V uveo Srbiju u PzM i što je otvorena NATO kancelarija za vezu čije je postojanje, lege artis, pratio diplomatski status, a potom i otvorena vrata za dalju saradnju sa NATO kroz prezentacioni dokument iz 2007. 

 

A još manje sam kriv što je dr V uradio salto mortale nakon toga, tamburajući o Kosovu kao da nije shvatao da sklanjanje Miloševića ne znači da sve počinje od nule i da se ništa više ne važi, i pritom upropastio i sebe i stranku i počinio mnoge druge štete u tom procesu.

 

 

Msm, meni ova saradnja NATO (IPAP) ne smeta, niti bi mi smetalo da se pojavljuju novi tehnički sporazumi oko raznih oblika vojne saradnje.

 

Moji argumenti protiv članstva u NATO-u su negde ovakvi:

 

1) trenutno, i za predvidljivi period u budućnosti, to nema demokratski legitimitet, smešno mali broj ljudi to podržava, izgledi na uspeh nekakvih PR akcija u tom smislu nisu veliki:

2) trenutno, i za predvidljivi period u budućnosti, nema neto benefita za bezbednost Srbije, tj. nismo ugroženi tim rizicima za čije suzbijanje je članstvo u NATO-u optimalan korak.

3) integrativni koraci na polju bezbednosti primereni našim mogućnostima i željama se sasvim dobro mogu ostvariti i kroz EU.

 

Ostalo - kuknjava nad 1999, mrski NATO fašisti, antiamerikanizam i antiglobalizam, zavera da se sveti srpski narod na prevaru i preko noći uvuče u mrsku alijansu, "hoće da nas uvuku da bi nas kontrolisali" (kao da bez toga nema kontrole) - smatram uglavnom trabunjanjima i izlivima nekanalisanih emocija.

"kuknjava" nad 1999 ima veze sa tackom 1) to jest sa malim brojem ljudi koji to podrzava

 

tako da "kuknjava" ne ide pod "ostalo"

Kako je proslo antifasisticko okupljanje u organizaciji Dveri i DSSa? Nisam video izvestaje nigde.

jbg, nato ih dezavuisao libijom

Vecito neki izgovori.

Održan anti-NATO protest ispred Predsedništva

 

po onim slikama sa "šetnje" rekao bih da ih je bilo par hiljada(2,3)

 

 

 

Hvala. Zanimljivih par godina je pred Srbijom.

dok je vučić na vlasti, dveri i ostali neće moći mnogo da se razmašu. ali se bojim da su oni opcija koja trenutno jedina može da ga ugrozi u budućnosti

Hvala. Zanimljivih par godina je pred Srbijom.

 

?

 

Pre se čini da tek nakon par godina, dolazi ''zanimljiv'' period

dok je vučić na vlasti, dveri i ostali neće moći mnogo da se razmašu. ali se bojim da su oni opcija koja trenutno jedina može da ga ugrozi u budućnosti

 

Potpuno se slazem. I to ce da bude veliki problem u buducnosti. Prvo velike su sanse da ova ekipa dodje na vlast na ulici a ne na izborima. Drugo to moze destabilizovati region.

 

?

 

Pre se čini da tek nakon par godina, dolazi ''zanimljiv'' period

 

Kad se Rusi i Ameri umore od Sirije i kada se steknu uslovi za Srbiju onda ce konflikt da se prebaci u evropu. Plus jos nece biti Obame koji se ustrucava da reaguje. Videcemo, ali nisam optimista.

 

EDIT: Evo ga i izvestaj organizatora protesta.

Edited by Eraserhead

Borba za suverenitet Srbiije

 

209924199556c883f052f8f195796770_v4_big.

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.