Jump to content
IGNORED

NATO


bigvlada

Recommended Posts

Situacija je daj šta daš, mi manje izbirljivi ćemo jebemo, vi što vam dlaka smeta nećete.

 

Sto se mene tice, sad mozete da jebete dokle vam je volja. Jedino mi je zao ovih normalnih sto su sa vama jebacima zaglavljeni tu.

Link to comment

izgleda da si ti tamo bio svoj na svome

 

Jel to zato što sam cigan?

 

edit - šalu na stranu i nemojmo se vređati, i ja bih manju knedlu progutao da je skup organizovao npr. Borko, pa čak i Dačić, nego ova žgadija. Ali nisu.

Edited by desboj
Link to comment

Koja dvojica? Inače, nikakvo pravdanje, samo ne vidim logike da se ne ode na anti NATO skup, bez obzira na organizatore. Da li ga organizuju ekstremno desna govna, žuta govna, tečna govna, ne vidim razliku niti mi je bitna sve dok se slažemo oko stvari oko koje smo se skupili.

 

Ok, ako nacoši npr organizuju humanitranu akciju i dele svinjetinu beskućnicima, jel to ok bez obzira koja govna organizuju, slažemo se oko jedne stvari, ostalo nije bitno itd?

Link to comment

Ok, ako nacoši npr organizuju humanitranu akciju i dele svinjetinu beskućnicima, jel to ok bez obzira koja govna organizuju, slažemo se oko jedne stvari, ostalo nije bitno itd?

Pa sad, ako si beskucnik i gladan.... :fantom:

Link to comment

Nisam jos sreo gladnog, ali izistinski, muslimana, koji se libio svinjetine niti bilo cega sto se da pojesti.

Naglasak je na izistinski gladnog.

Ide tako namenski i sretne izistinski gladnog muslimana.....

Link to comment
×
×
  • Create New...