Jump to content
IGNORED

NBA 2015/2016


theanswer

  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    587

  • 189-

    410

  • theanswer

    277

  • J.R. Cash

    203

Top Posters In This Topic

Posted Images

Onda ce to biti dobar ugovor. :)

 

postoji mogućnost da ga neko preplati iz različitih razloga, može jedan biti i da napakosti spursima pa da ih nateraju da izjednače ugovor i time se sjebu finansijski ali je teško predviđati stvari ovog leta.

Link to comment

mislim da ne bi trebalo da se oduži. od sedmog mogu zvanično da se potpisuju igrači, ako mu neki tim ponudi ugovor tj potpiše ga na taj offer sheet, san antonio ima 3 dana da izjednači ili ugovor postaje validan.

Link to comment

ako sam dobro razumeo, zbog kep holdova su na 104m i da bi mogli da koriste bird rights moraju da odu ispod kepa od 94m

 

Bird rights mogu da koriste uvek, problem je sto ih nemaju na Hasana (imaju samo early bird, a tako mogu mu daju 175% od proslogodisnje zarade ili nesto vise od prosecne zarade u ligi) pa je  cap room jedini nacin da ga potpisu za ove pare. Tu su racunali da ulete sa Wadovim ugovorom solidno nizim od njegovog cap holda, ali matori se ne da.

 

e: E da, da ne prodje ispod radara, Portland kupio Shabazza Napiera. 

Edited by J.R. Cash
Link to comment

slušao sam neke podkaste pre nego što je vest potpisao za gs da bi boban mogao da postane ufa da bi mogli da utanače paua i da bi neki tim trebalo da mu ponudi sedmog 2 godine za 6 miliona. džejson smit je upravo potpisao za vašington za 16m 3 godine. ne vidim kako će boban da ode ispod toga. ako ne ostane u san ant mislim da čikago bi mogao biti dobra destinacija.

Link to comment

opet ce irving oploditi stefa.vidit cemo tu obranu sa durantom

 

Prvi deo moze, a sto potenciras ovo drugo ? KD je igrao zverski odbranu sad u PO, moze on to samo kad hoce.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...