Jump to content
IGNORED

NBA 2015/2016


theanswer

  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    587

  • 189-

    410

  • theanswer

    277

  • J.R. Cash

    203

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko onda zarađuju Datome, Teodosić i De Kolo i glavni igrači Reala?

 

Kapiram da bi Bobi u Evropi dobio više od Cirbesa, ali to ne bi moglo da se meri sa novom NBA stipendijom koju je dobio.

 

Stvarno mi je drago zbog njega. Baš je zaslužio. 

Link to comment

verovatno hoce, prevelike su ovo pare za igraca na kraju klupe. ako je otisao tamo da bude treci centar, to bi znacilo da nije imao nikakvih drugih ponuda.

Link to comment

bejns ima player opciju na kraju sezone a dobro je odradio ugovor tako da nije nemoguće da je pokupi, on je za detroit potpisao 18/3 znači sličan ugovor kao bobijev ali bi možda mogao da dobije više na kraju sezone

Link to comment

Koliko onda zarađuju Datome, Teodosić i De Kolo i glavni igrači Reala?

 

 

http://www.talkbasket.net/salaries

 

Ne znam koliko je relevantna lista, al može da posluži.

 

Manje od 15 igrača ima preko 2 miliona, samo Šved preko 3, Teo 2.5, de Kolo samo 1.5. Ćaćo je u NBA dobio cirka duplo više nego što Teo ima u CSKA.

Link to comment

http://www.talkbasket.net/salaries

 

Ne znam koliko je relevantna lista, al može da posluži.

 

Manje od 15 igrača ima preko 2 miliona, samo Šved preko 3, Teo 2.5, de Kolo samo 1.5. Ćaćo je u NBA dobio cirka duplo više nego što Teo ima u CSKA.

 

Jesu to bruto plate?

edit: De Kolo je dobio vece pare valjda sad u novom ugovoru

Edited by spaceploitator
Link to comment

ne svidja mi se izbor tima. Cak i da ga planiraju kao drugog centra ogranicena mu je minutaza kako god da igra. Nadao sam se nekom timu gde startni centar nije kljucni igrac u rosteru.

Za lovu mi je drago.

Link to comment

pa drummond ce solidan broj zavrsnica presedeti ako ne promene pravilo o hakovanju, bice tu dovoljno prostora za bobija i njegove meke ruke. ako trejduju bainesa, je li.

Link to comment

na hakovanje sam zaboravio :D  cim krenu da fauliraju drvenog Dramonda, SWG uvede Bobija. Faulirajte njega, picke.

 

Bobi je obisao pola Evrope kako bi nasao svoju igru, cak je i u Kragujevcu imao malu minutazu. I sad zabode ovo.

Zarko Vucurovic, Miloje i Radonja :Hail:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...