Jump to content
IGNORED

NBA 2015/2016


theanswer

  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    587

  • 189-

    410

  • theanswer

    277

  • J.R. Cash

    203

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

nece sigurno reci "e ovaj baynes nam ne treba vise, uzmite ga molimo vas". jedino sto sam se nadao da su vec imali neki plan kako da ga se rese...

Link to comment

ne svidja mi se izbor tima. Cak i da ga planiraju kao drugog centra ogranicena mu je minutaza kako god da igra. Nadao sam se nekom timu gde startni centar nije kljucni igrac u rosteru.

Za lovu mi je drago.

 

Sve je bolje od ostanka u Spursima, tu ne bi video ni para ni minuta.

Link to comment

http://www.talkbasket.net/salaries

 

Ne znam koliko je relevantna lista, al može da posluži.

 

Manje od 15 igrača ima preko 2 miliona, samo Šved preko 3, Teo 2.5, de Kolo samo 1.5. Ćaćo je u NBA dobio cirka duplo više nego što Teo ima u CSKA.

 

Vitali faking Fridzon zaradjuje 1.9 meleona.  :isuse:  

Link to comment

Da se ne izgubi u ovoj priči oko Bobija.

 

Čikago je prešao put od trejdovaćemo Rouza i slušaćemo ponude za Batlera do zadržaćemo Batlera, dovešćemo Rondoa opet na jednu godinu (što implicira još jednu godinu igranja Ronda za svoju statistiku), platićemo skoro max Vejdu i bićemo ekipa sa najmanje šuta na 1,2 i 3 u ligi.

 

San Antonio je od probaćemo da dovedemo Durenta došao do izgubićemo svakog visokog igrača iz prošle sezone osim LMA.

 

Detroit je došao do toga da je na hard kepu naredne tri sezone jer će trećeg centra plaćati 6 ili 7 miliona u zavisnosti ko bude taj treći centar, a pre toga su doveli Luera na 4 godine i 40 miliona.

 

Dion Vejters je inače i dalje slobodan igrač.

Edited by theanswer
Link to comment

Festus u Portlandu

 

Kreb u Bruklinu, ima Portland šansu da mečuje ali kažu da neće

pa bili bi zaista debili da za neproverenog klinca daju 17 miliona po sezoni.

 

brooklin može da se zajebava - narednih nekoliko godina nemaju pikove, ionako moraju da dođu da potroše 80 miliona za plate i onda mogu ovako da se igraju. Ako upali, super. Ako ne upali, nikom ništa.

 

meni se ezeli ne sviđa i mislim da to nije bogznakako mudar potez.

 

inače, cap će sledeće godine verovatno biti manji od očekivanog - 102 umest 107 miliona. živ nisam da vidim kako će gsw da produži duranta, kad nemaju full bird rights. ionako je bilo čupavo, sa 5 miliona manje neće nikako moći da mu daju max ugovor.

Link to comment

Ako matchuju da li onda Netsi imaju šansu da pojačaju ponudu? I da li se koristi poison pill u NBA?

nema pojačavanja ponude. ugovor je možda front loaded ili back loaded. verovatno back loaded, da im se useru u cap za 4 godine.

Link to comment

Ili sam staromodan, tj pregazilo me vreme ili šta je ovo da treći centar uzima sedam miliona dolara po sszoni?

 

Ako sam dobro razumeo. očekuje se da će sledeće godine ostati bez jednog centra, pa bi bez trenutno trećeg, dogodine ostali samo sa jednim.

Link to comment

Ćaćo je u NBA dobio cirka duplo više nego što Teo ima u CSKA.

 

Teo ove godine ima 3m, a Ćaćov ugovor je oko 4m e  neto. Još treba dodati i to da CSKA pokriva kompletne troškove igračima, nije zanemarljivo, pa razlika nije baš tolika, šta više.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...