Jump to content
IGNORED

NBA 2015/2016


theanswer

  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tako je isto prošle godine trebalo dodati da je Bobi mogao dobiti iste/veće pare u Euroligi. A vidi ga sad.

Zato je to sa poređenjem euro i nba ugovora skroz pogrešan rezon. Ono što je u Euroligi maksimalna plata, to je u NBA je početna. I ko uspe da se izbori za "povišicu" onda euroligaške ugovore verovatno posmatra kao zajebanciju.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    587

  • 189-

    410

  • theanswer

    277

  • J.R. Cash

    203

Top Posters In This Topic

Posted Images

inače, cap će sledeće godine verovatno biti manji od očekivanog - 102 umest 107 miliona. živ nisam da vidim kako će gsw da produži duranta, kad nemaju full bird rights. ionako je bilo čupavo, sa 5 miliona manje neće nikako moći da mu daju max ugovor.

 

kaze lowe da ce biti zajebano produziti iguodalu.

 

 

nego jel bi teo sada mogao napustiti cska i otici u nba kada bi to zeleo? kakav mu je ugovor sa ruskim klubom kako ide ta procedura

Link to comment

ma njegov najveći problem je želja mislim, ne ugovor.

 

jbg i kod ćaćovog ugovora i kod ostalih stoji sve ali brate dosta se zaboravlja činjenica da ljudi nekad uzmu i manje pare samo da bi igrali u najjačoj konkurenciji, to je sportski.

 

evo uertas je produžio sa lejkersima na 2 godine, priđoni se još uvek održava u ligi. lik iz argentine koji je igrao za penjarol mislim da igra trojku je potpisao na 3 godine za dalas, čujem čak da će da vrate Bobou da pokuša ponovo, čekam još samo da vidim vest da se Nedović vraća

Edited by theanswer
Link to comment

Festus u Portlandu

 

Kreb u Bruklinu, ima Portland šansu da mečuje ali kažu da neće

 

Ko kaze da nece?

 

pa bili bi zaista debili da za neproverenog klinca daju 17 miliona po sezoni.

 

brooklin može da se zajebava - narednih nekoliko godina nemaju pikove, ionako moraju da dođu da potroše 80 miliona za plate i onda mogu ovako da se igraju. Ako upali, super. Ako ne upali, nikom ništa.

 

meni se ezeli ne sviđa i mislim da to nije bogznakako mudar potez.

 

inače, cap će sledeće godine verovatno biti manji od očekivanog - 102 umest 107 miliona. živ nisam da vidim kako će gsw da produži duranta, kad nemaju full bird rights. ionako je bilo čupavo, sa 5 miliona manje neće nikako moći da mu daju max ugovor.

 

Bojim se da ce morati da mecuju. Bezobrazan je ugovor, jos ima nekih bonusa i trade kicker, i Portland je jeban kako okrenes. Samo se cekalo kad ce da naleti ovaj samar, a tek Leonard i Harkless treba da potpisu offer sheet. Uzasan tajming da imas tri RFA. 

 

Ezelijev ugovor je jedina ok vest iz Portlanda u free agencyju. Dve godine, ispod 7,5 miliona obe, team option druga godina. Na ovakvom trzistu je to dzabe. Druga je stvar sto takav ugovor sugerise da njegova kolena tesko da mogu izgurati celu sezonu. Dobar pokusaj Olsheya bez imalo rizika. Taj ugovor je bukvalno poslednja stvar koja ce zaglaviti ekipu. 

 

Kako god, Blazersi bili u uzasnoj poziciji pred ovaj FA period i jedini uspesan izlaz, imo, je bilo potpisivanje Horforda i Barnesa u paketu. Ovo sto sad gledamo je defanzivni wheelin n dealin. Morace da sledi nekakav magicni trejd, jer su u ovoj situaciji osudjeni na luxury tax u narednih par godina, a tim nije postao (znacajno) bolji i nema trika da prebaci polufinale konferencije, a i to je daleko od garantovanog.

Link to comment

ma okej to, recimo da bi sada stvarno zeleo da li se nesto placa csku kao odsteta ili sta. dokle on uopste ima ugovor sa rusima.

 

rodriguez je sad vidim godinu dana stariji od teodosica...

Link to comment

Tako je isto prošle godine trebalo dodati da je Bobi mogao dobiti iste/veće pare u Euroligi. A vidi ga sad.

Zato je to sa poređenjem euro i nba ugovora skroz pogrešan rezon. Ono što je u Euroligi maksimalna plata, to je u NBA je početna. I ko uspe da se izbori za "povišicu" onda euroligaške ugovore verovatno posmatra kao zajebanciju.

 

Ovo promice ljudima kad porede plate. Teo svakom sezonom van NBA smanjuje sansu da dobije drugi ugovor, koji bi bio ubica u odnosu na sve sto je uzeo u Evropi.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

 

bice da ga nisu obavestili da ce mu sad to isto raditi dva puta dnevno na treninzima  :naughty:

 

bobi ladno uzeo #31, kao hommage 1 drugom vidjenijem srbinu u detroitu.

Link to comment

nego jel bi teo sada mogao napustiti cska i otici u nba kada bi to zeleo? kakav mu je ugovor sa ruskim klubom kako ide ta procedura

ugovor mu je do kraja sledece sezone, nema izlaznu opciju za NBA.  Mada verujem da bi mogli da se dogovore kada bi postojalo veliko interesovanje NBA kluba i Teodosiceva zelja da ode preko bare.

Mislim da se njemu trenutno dopada situacija u CSKA. Kliknuo je sa De Coloom, Itudis mu je dao slobodu na terenu i verujem da ce ostati da pokusa da odbrani titulu ove sezone. Iz onog poslednjeg intervjua jasno je da on ne bi isao po svaku cenu, u neki klub gde nece igrati. Sve vise je poceo da komentrarise NBA, i mislim mu je porasla zelja da se dokaze i tamo.  Ako mu stigne ponuda odgovarajuceg kluba mislim da ce otici. I mislim da ce to dogoditi sledece sezone.

Link to comment

pa valjda ce sa 30 preci. mislim jos nije toliko kasno. calderon je jos igrao dobro pre 2-3 sezone. mozda je ova el titula bila presudna za njega da promeni sredinu. 

 

ja sam pre nego sto je sacramento objavio da ce im collison biti startni plej mislio da bi im teo bas legao tamo. jel imaju oni uopste back-up pleja?

Link to comment

ja sam pre nego sto je sacramento objavio da ce im collison biti startni plej mislio da bi im teo bas legao tamo. jel imaju oni uopste back-up pleja?

Dovedu jos Jokica i naredne godine mogu da menjaju ime u Sacramento Serbs.

 

Teo, Bogdan, Gay, Jokic, Boogie -> sexy!

Edited by Fins fleet
Link to comment

bobi ladno uzeo #31, kao hommage 1 drugom vidjenijem srbinu u detroitu.

Jel uzeo taj broj ili su ga samo namontirali na Darkovo telo?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...