Jump to content
IGNORED

NBA 2015/2016


theanswer

  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Oni od visokih za sledecu sezonu imaju LMA, Gasola i onog Miskovog Francuza? Mozda se Bobiju i isplati da ostane.

 

Oko Wade-a se kuva. Male su sanse da ce ostati u Majamiju, a mozda zavrsi i u Cavsima

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    587

  • 189-

    410

  • theanswer

    277

  • J.R. Cash

    203

Top Posters In This Topic

Posted Images

od onoga sto sam ja gledao bobana i spurse, njemu prakticno niko sem borisa i manua nije dodavao loptu sem ako bas nije tako nacrtano. ako duncan ne ode u penziju, bolje mu je da pali odatle ako moze.

Link to comment

wade trazi 25 miliona na dve godine ili 60/3 a cavsi mu maksimalno mogu dati valjda oko 3 miliona...

 

te pare ne može ni majami da mu da ako ne trejduju recimo mekrobertsa, ovo za dve godine

Link to comment

mislim da je sada jasno da će zadržati bobija mada jurili su oni i mozgova i još neke centre ovog leta

 

 

Kakav ugovor moze da ocekuje?

Link to comment

Mogu Cavsi da oteraju Love-a u kurac i da otvore prostor za Wade-a. Ali da ne razmisljam ja za Lebrona, verujem da on sad mozga o tome. :D

 

Ako ne izboksuju DW, verujem da ce brzo gledati da uvaljaju Love za nekog tipa Boogie ili Milsap

Link to comment

Kako ne moze kad imaju bird rights? Mogu max da mu daju ako hoce.

 

ako sam dobro razumeo, zbog kep holdova su na 104m i da bi mogli da koriste bird rights moraju da odu ispod kepa od 94m

Link to comment

u stvari jr evo ti objašnjenje

 

Unlike the Heat, who cannot use Wade's Bird Rights to exceed the cap due to the fact they utilized salary-cap space to re-sign Hassan Whiteside, the Mavericks could have signed Nowitzki for as much as $31 million for the coming season.

Under the Heat's current cap situation, the Heat are limited to a $20 million offer to Wade for the coming season. That figure, however, could rise north of $25 million should the Heat both bypass matching the Brooklyn Nets' offer sheet for restricted free agent Tyler Johnson and trade McRoberts into another team's salary-cap space.

Link to comment

nemam pojma, u ovom trenutku ne verujem da će dobiti manje od 6 miliona po sezoni, možda 3 sezone 18 miliona da poslednja bude opcija tima ili tako nešto

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...