Jump to content
IGNORED

NBA 2015/2016


theanswer

  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

posle inicijalnog šoka koji je trajao 5 sek potpuno mi je svejedno. Miami je započeo ovaj trend i svi ovi ljudi koji danas igraju su sasvim različita sorta od ljudi koje sam gledao dok sam odrastao. nisam iznenađen što svi idu lakšim putem i utabanom stazom, to je društvo u kome živimo.

 

da, i gledam sport samo zabave radi, jebeš titule. NBA titula je ionako kao WWF titula, skontao sam to 2007. god.

Ma da, bolji su bili good old days kada se dozvoli situacija da šampioni biraju prvi pik na draftu pa tako Kareemovi Lakersi dobiju dva pika u 4 godine koja se zovu Magic i Worthy i odu u finale 8-9 puta u 80tim.  Those guys did it aaaall by themselves. Oh wait. Bolje je izgleda da Durant propiša krv u ovako nejednakim konferencijama da možda dođe u situaciju da osvoji prsten i onda se posle pljuje po karijeri jer ništa nije osvojio ili osvojio samo jednu titulu, naziva čokerom i jajarom

Edited by miki.bg
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    587

  • 189-

    410

  • theanswer

    277

  • J.R. Cash

    203

Top Posters In This Topic

Posted Images

Seth Curry u Mavsima 6/2.

 

Jos Gerald Green i neko od Thompsona i moci ce da sastave petorku: Curry, Thompson, Barnes, Green,Bogut :D

Link to comment

Ali sledeci njegov twit takodje govori da nije nemoguce uopste da potpise za OKC sledece, jednostavno svi cekaju sledecu godinu za vece pare.

Link to comment

Ma produzetak ugovora za igrace koji nisu na rookie scale nema nikakvog finansijskog smisla. Nije nam potreban source™ da bi smo znali da nema sanse da se to desi.

Link to comment

a kako onda u NBA rešavaju te situacije kad treba da se trejduje igrač koji je u contract year?

extension+trade je jedina logična stvar koja mi pada na pamet, a sve ostalo je rizik za tim koji trejduzje za igrača, jer lako može da se ispostavi da su dali pickove+igrače samo da bi rentali superstara na 1 sezonu.

Edited by omiljeni
Link to comment

Najvise tri dodatne godine, umesto pet, plata u prvoj sezoni je maksimum 107,5% od prethodne, sto je posebno lose ovog i sledeceg leta, i tako.

Link to comment

jesu

 

po sadašnjim pravilima igrač ima podsticaj da posle ruki ugovora ostane u timu koji ga je draftovao, što otprilike znači da bi tim koji ga je draftovao mogao da ga zadrži 9 godina, što i nije baš malo. posle toga, ljudi su neograničeni slobodni agenti, i dalje mogu da ostanu za godinu više, ali...

Link to comment

To je sve jasno, ali me zanima zašto limitiraju extension ugovore za veterane.

 

Gledam sada NBA rookie ugovore. Baš mnogo loše.

NFL rookie ugovori su dosta bolji za igrače.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...