Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

Test za Zoe:

 

 

 

U situaciji kao na slici, sta treba kliknuti?

 

ix3bUbj.jpg

 

 

 

 

 

:Jova:

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=m3lF2qEA2cw

 

Jaoo, da. Ovi iz Microsofta ništa drugo ne rade nego čuče u mom compu i špijuniraju. I da te još malo zabavim, xx puta sam slala ta izvješća i NIKAD mi na osnovu toga nije oduzeta licenca. 

 

Automatic update mi se vratio. Nešto sam prčkala s aplikacijom fix it, pa je izgleda to bio razlog. Svaki dan novi pokušaj upgradea (uz error 80240020), ukupno 12 neuspješnih instaliranja uključujući današnji datum. I vrti neka pozadinska instaliranja kad isključujem comp. 

Ali to je sad ionako nebitno pošto novi comp stiže za par dana. Inače, zanimljiv je taj mentalni sklop da nešto nepošteno ne platiš, pa se pošteno ljutiš ako te ulove u krađi. Zato je Apple inteligentniji. OS im  je "besplatan", a cijena je ugrađena u proizvod. 

WP_20150803_05_28_41_Pro.jpg

Edited by Zoe
Link to comment

Ovaj Edge je sumnjivo brz. :unsure:

 

I očekivano bagovit. :D

 

meni je nekoliko puta zakucao, a nisam ga puno koristio. sistem, sa druge strane, radi bez problema, osim kad je ćerka lupajući po mišu uključila tablet mode, pa sam nekoliko minuta zverao - wtf je ovo i kako da ga se rešim ...

Link to comment

Meni se dešava da povremeno (doduše, zaista retko) prestane da radi klik na linkove, bez obzira levim ili srednjim tasterom. Pa malo klikćem okolo, pa se odglupi.

Imam utisak da ga drnda js, recimo baš često prilikom kucanja poruke u full editoru na forumu počne tako da se ponaša.

Nisam imao vremena da se bavim time, ali računam da će se baviti u MS-u. :D

Link to comment

Instalirao. ali mi u settingsu stoji da nije aktiviran win, oni kodovi okaceni par stranica iza ne pomazu.

 

Čista instalacija, ili apgrejd?

 

Ukoliko je čista instalacija moraš negde naći s/n koji će ti Windows prihvatiti.

Link to comment

Uh, posle update-a mi ne radi mreža uopšte, ni net naravno, sve kao u redu, ali ne radi nikako. Na kraju je trebalo instalirati drajver za mrežu (u mom slučaju Intel i217-v), iako je u Device Manageru kao sve instalirano, ovo je baš drajver sa Intelovog sajta. Možda nekom zatreba (da ne bi ko ja 2 sata čačkao firewall i podešavanja mreže :p)

Link to comment

Instalirao, sve radi kako treba, nikakvih problema nema... Jedino sto ne primjecujem nikakav napredak konkretanu odnosu na sedmicu, osim sto izgleda ljepse. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...