Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

Instalirao, sve radi kako treba, nikakvih problema nema... Jedino sto ne primjecujem nikakav napredak konkretanu odnosu na sedmicu, osim sto izgleda ljepse. 

 

Win 7 "mainstream support" obustavljen je negde u januaru ove godine, tako da je samo to dovoljan razlog da se pređe na Win10.

Link to comment

Instalirao, sve radi kako treba, nikakvih problema nema... Jedino sto ne primjecujem nikakav napredak konkretanu odnosu na sedmicu, osim sto izgleda ljepse. 

 

Brži, manji, pametniji od W7.

 

W7 su uništili stotinama apdejta, postao je crknuti konj, nikad nisu izbacili SP2.

 

Verovatno će sledeći Windows biti sranje, postalo je pravilo da je svaki drugi Windows dobar.

Link to comment

 

 

Verovatno će sledeći Windows biti sranje, postalo je pravilo da je svaki drugi Windows dobar.

 

To pravilo nije postalo, važi oduvek. :)

 

Inače, prema Microsoftu, neće biti sledećeg Windowsa.

Link to comment

Nema sledeceg Windows-a...

Ali mozemo ih nazivati win 10.1. 10.2...

 

Inace sve radi super i bice ovo odlican win. Za razliku od win 8,ima dosta dobre kritike i cenim da ce do kraja godine vec prešišati win 8.1 po trzisnom udelu a krajem sledece godine biti verovatno na nivou win 7.

 

Win 8.1 je imao 4miliona korisnika posle prvog vikenda dok je win 10 imao 4x vise a oba su bili besplatni. Win 8.1 posle mesec dana bio na 40 mil valjda ,videcemo win 10 ali nema sumnje da ce brojka biti veca. Tako da njihov cilj od 1 billion u roku od 3 godine je dostizan.

Edited by elementary
Link to comment

Neko iskusio probleme sa NAT-om u virtuelnoj mašini hostovanoj na Win10? VMWare 11.1 je u pitanju na jednom računaru, na drugom VMWare 7 (čini mi se, nije mi sad tu) Player.

Vidim po netu da nisam jedini, a divlja, pali-gasi mrežu hosta, čas radi, čas ne radi bez da ga pipnem...

Link to comment

Ajde pošto vas ima dosta koji ste instalirali, koji su minimalni zahtevi po pitanju hardvera? Pitam za sirotinju...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Meni sljaka dobro na jednom starom laptopu iz 2008,asus x51l sa dual core i 2gb rama. Tako da moze da gura sve sto i win 7 sto kaze kolega.Obicno kada se instalira treba mu malo vremena da proceslja hard i onda se smiri i radi posao. Tako da se pojedini ne uplase ako im drlja disk malo posle instalacije,sve legne kasnije na svoje.

Edited by elementary
Link to comment

Meni sljaka dobro na jednom starom laptopu iz 2008,asus x51l sa dual core i 2gb rama. Tako da moze da gura sve sto i win 7 sto kaze kolega.Obicno kada se instalira treba mu malo vremena da proceslja hard i onda se smuri i radi posao. Tako da se pojedini ne uplase ako im drlja disk malo posle instalacije,sve legno kasnije.

 

pa posle instalacije ide automatski update drajvera, to je verovatno razlog drljanju

Link to comment

pa posle instalacije ide automatski update drajvera, to je verovatno razlog drljanju

Nije samo to u pitanju, dosta puta sam ga instalirao dok sam bio insider, vecinom su to ovi njihovi servisi za pracenje i dijagnostiku ,sto bi neki rekli špijunski :-)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...