Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • dùda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

Do sada sa Wawrinkom 18-3 od čega je jedna Đokovićeva predaja. I ovo danas - četvrti poraz, a znate kada su bili ostali porazi. Sten - kada treba - the man.

Link to comment

Pa, nista ne treba da radi, cak ne treba ni da ga igra. Neka igra na turnirima koji imaju normalnu publiku, s to su svi turniri osim Pariza, i mirna Backa. Nema sta on nikome da zamera, njegovo je da igra tenis.

 

Bez ljutnje, ali poslednja od navedenih rečenica je potpuno  kontradiktorna prvim dvema. 

 

Dakle, naljuti se na selo, odseče sebi spolovilo i time dokaže tačno šta? Evo, ja sam ukapirao kakvi ste galski smradovi i neću više pokušavati da osvojim titulu koja me može svrstati u društvo samo sedam ljudi koji su to, među nekoliko milijardi, uspeli?  :lolol: Cenim da bi Pariz dva dana bio zavijen u crno, Ajfel bi do daljeg bio zatvoren za posetioce a Sena bi, samoinicijativno  poplavila svoje ostrvo na kojem se nalazi Notre Dame.

Link to comment

sorry, ovo je vec slucaj za batut.... ne znam sta bi pisao da nije dobio ovacije od 10 minuta na kraju. totalni reality uncheck.

 

Vidi, kad me u neki takav institut posalje iole obrazovan covek koji zna o cemu prica mozda cu i da poslusam. Ti idi i pustaj ploce ili sta se vec sada pusta, ne petljaj se u stvari koje ne razumes.

Link to comment

Bez ljutnje, ali poslednja od navedenih rečenica je potpuno  kontradiktorna prvim dvema. 

 

Dakle, naljuti se na selo, odseče sebi spolovilo i time dokaže tačno šta? Evo, ja sam ukapirao kakvi ste galski smradovi i neću više pokušavati da osvojim titulu koja me može svrstati u društvo samo sedam ljudi koji su to, među nekoliko milijardi, uspeli?  :lolol: Cenim da bi Pariz dva dana bio zavijen u crno, Ajfel bi do daljeg bio zatvoren za posetioce a Sena bi, samoinicijativno  poplavila svoje ostrvo na kojem se nalazi Notre Dame.

 

Nije, tenis se igra na mnogo turnira. Propusta Madrid svesno svake godine pa mu nista ne fali.

Link to comment

sorry, ovo je vec slucaj za batut.... ne znam sta bi pisao da nije dobio ovacije od 10 minuta na kraju. totalni reality uncheck.

Ne zajebavaj gazzo
Link to comment

Sećate se ogromne svađe koja je nastala kada je bio murder suicide. Molim vas da izbegnemo nešto slično. 

Link to comment

Ne zajebavaj gazzo

 

ja se mozda i zajebavam ali ne znam kom mentalnom spektru pripada savet da se ne igra rolan garos zato sto je pederska publika, ili konstatacija da je je novaku jedina motivacija publika (ergo -  kako da dobije turnir gde ga publika ne voli).... od vrsnog poznavaoca.

Edited by yolo
Link to comment

Nije, tenis se igra na mnogo turnira. Propusta Madrid svesno svake godine pa mu nista ne fali.

 

  Madrid nije imao, niti će, verovatno (sem ako ga ne proglase za peti GS turnir) , ikada imati težinu Roland Garrosa. (ne podučavam, daleko bilo, samo mi je neobično potezanje ovakvog argumenta).

Link to comment

i zato je jedan od utisaka danas to koliko je wawi pucao kurast za sabanisanje srba na tribinama i skandiranje, ne jednom je servirao a da se nisu ni ucutkali.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...