Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

odvratni su, ali odvratni

ma strašno

 

i onda im se novak zahvaljuje na podršci, pa on to dok ne prevaziđe, ništa od obog trofeja

 

urlaš na greške tokom meča i onda taj cinični aplauz na kraju

i potpuno isto bilo lani i novak kao da ne kapira jbt  :isuse:

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • dùda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni se čini da njemu smeta što ga ne vole, samo nema taj pasivno agresivni mod kao sabrat mu iz feketića, pa da okrene na svoju stranu ka "jebem vam mater svima, jebo vas aplauz, jebaću i ovog preko puta i 15.000 vas", nego "jbg, ne vole me, zašto?"

Link to comment

Како рекоше људи, одлично он подноси притисак, када сам рекао да је против Мареја имао доста среће да се Мареј распадне у право време. Вавринка се није распао али се нудио на кратко.
Имао је Вавринку на почетку другог сета, када је у првом гему имао брејк лопту, али се није десио Вавринкин распад, иако га је НЂ чекао баш на томе, форсирајући нестабилан бекенд Вавринке, данас није био нестабилан, већ обрнуто, добио је самопоуздање.

НЂ има и даље добре шансе да узме РГ, не треба да много очајава.

Link to comment

ma strašno

 

i onda im se novak zahvaljuje na podršci, pa on to dok ne prevaziđe, ništa od obog trofeja

 

urlaš na greške tokom meča i onda taj cinični aplauz na kraju

i potpuno isto bilo lani i novak kao da ne kapira jbt  :isuse:

 

Kapira ali sta da radi? Prvi igrac sveta ne moze da pravi skandale na GS turniru koliko god da bi bilo zasluzeno, nije on Mekinro. Jednostavno pred svaki sledeci RG treba da izmisli povredu i da tako preskace taj turnir a da svi znaju zasto ga ne igra, po cenu da nikada ne kompletira Slemove. Ovo vise nije stvar navijanja vec totalnog nepostovanja svega sto je Novak postigao u tenisu.

Link to comment

Neverovatno korektna Novakova izjava!

Ja mu se klanjam!

 

A sta da kaze? 

 

Treba da ucestvuje jos 3-4 puta na turniru kao jedan od favorita. Pezo je jedan od glavnih sponzora turnira i njegov sponzor, Seiko i Uniqlo se prodaju u Francuskoj. 

 

edit: Jeste dziberska publika, ali i ovde se malo preteruje. Najgore je sto kada je odigrao tu i tamo neki dobar poen to nije bilo nagradjeno kao sto bi ocekivali od ljudi koji su dosli da gledaju dobar tenis. Sve ostalo bi se desilo bilo gde drugde, Vavrinka je autsajder, deveti teniser,  ima 3-17 skor protiv Djokovica i 30 godina [a izgleda kao da mu je 40].

Edited by reg
Link to comment

ma strašno

 

i onda im se novak zahvaljuje na podršci, pa on to dok ne prevaziđe, ništa od obog trofeja

 

urlaš na greške tokom meča i onda taj cinični aplauz na kraju

i potpuno isto bilo lani i novak kao da ne kapira jbt  :isuse:

Ma kapira ali šta?

Ima tu njegovih navijača, dobio je €, hvala i doviđenja.

Što bi ulazio u nešto...

Link to comment

do sada je uvek bilo objasnjenje, voli publika da gleda djokovica ali navijaju za protivnika da bi mec duze trajao.  <_<

nije tako izgledalo u cetvrtom ovde. 

Link to comment

meni se čini da njemu smeta što ga ne vole, samo nema taj pasivno agresivni mod kao sabrat mu iz feketića, pa da okrene na svoju stranu ka "jebem vam mater svima, jebo vas aplauz, jebaću i ovog preko puta i 15.000 vas", nego "jbg, ne vole me, zašto?"

 

Он јесте размажен лик али такав је и можеш да га волиш или не волиш али се то неће променити. Воли да се свима допадне и тако, постоји израз на енглеском за то-attention whore. Такав је, неће се ту ништа променити. Вероватно га је то коштало пар ГС, али овде то није био случај.

Link to comment

Kapira ali sta da radi? Prvi igrac sveta ne moze da pravi skandale na GS turniru koliko god da bi bilo zasluzeno, nije on Mekinro. Jednostavno pred svaki sledeci RG treba da izmisli povredu i da tako preskace taj turnir a da svi znaju zasto ga ne igra, po cenu da nikada ne kompletira Slemove. Ovo vise nije stvar navijanja vec totalnog nepostovanja svega sto je Novak postigao u tenisu.

 

Ма најбоље да то ради. Ово финале није изгубио због публике већ због тактике и чекалице која скоро увек прође против Вавринке али данас није. Против Мареја је публика могла да га уништи због тог његовог трипа да га сви воле али не данас.

Link to comment

Kapira ali sta da radi? Prvi igrac sveta ne moze da pravi skandale na GS turniru koliko god da bi bilo zasluzeno, nije on Mekinro. Jednostavno pred svaki sledeci RG treba da izmisli povredu i da tako preskace taj turnir a da svi znaju zasto ga ne igra, po cenu da nikada ne kompletira Slemove. Ovo vise nije stvar navijanja vec totalnog nepostovanja svega sto je Novak postigao u tenisu.

ne treba da pravi skandale, ali treba da bude služben i isključivo na engleskom da priča

 

ed.

posle istog sranja od prošle godine, pomislila sam da će ove možda i da navijaju za njega

 

i ja sam idiot 

Edited by dùda
Link to comment

Kapira ali sta da radi? Prvi igrac sveta ne moze da pravi skandale na GS turniru koliko god da bi bilo zasluzeno, nije on Mekinro. Jednostavno pred svaki sledeci RG treba da izmisli povredu i da tako preskace taj turnir a da svi znaju zasto ga ne igra, po cenu da nikada ne kompletira Slemove. Ovo vise nije stvar navijanja vec totalnog nepostovanja svega sto je Novak postigao u tenisu.

 

Izbegavanje slema zato sto ga ne vole i ne postuju ne zvuci bas sampionski. Podseca na fotografiju panja i sekire. 

 

ne treba da pravi skandale, ali treba da bude služben i isključivo na engleskom da priča

 

 

S obzirom da zivi u knezevini na francuskoj rivijeri i iovako uci francuski ne vidim zasto ga ne bi govorio.

 

Ljudi, preterujete. Mislim, i inace preterujete, ali sad je jos gore s obzirom da se tek zavrsio mec.

Edited by reg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...