Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • dùda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni novak vec opasno ide na zivce sa tom potrebom da bude svuda voljen, jbt ne igra za publiku igra za sebe

nije to od juce, tako se ponasa od pocetka karijere.

steta, mogao je do sad barem 11-12 slemova imati, ukljucujuci i rg, da nije te male falinke, prakticno jedine koju ima.

Link to comment

Sećate se ogromne svađe koja je nastala kada je bio murder suicide. Molim vas da izbegnemo nešto slično. 

 

Pa, da si ovog klovna ucutkao kad se prvi put pojavio s dijagnozom ne bi bilo ama bas nikakvog odgovora s moje strane. Kad je tenis u pitanju Gazzi se ne obracam niti me zanima sta misli ali bas lepljenje dijagnoza na svoj racun ne dozvoljavam ni ozbiljnim ljudima.

Link to comment

^^

 

pa naravno, al ocekivao bi covek da je sa 28 godina sazreo i da se vise ne trosi na takve gluposti

Edited by Čutura
Link to comment

nije to od juce, tako se ponasa od pocetka karijere.

steta, mogao je do sad barem 11-12 slemova imati, ukljucujuci i rg, da nije te male falinke, prakticno jedine koju ima.

 

Ne mislim da je to danas uopste uticalo na rezultat, Vavrinka ga je jednostavno oduvao s terena. Neuporedivo bolji igrac je danas dobio mec i dobio bi ga taman da je ceo Satrije izasao u bojama srpske zastave ili reklame za restorane "Novak".

Link to comment

Pa, da si ovog klovna ucutkao kad se prvi put pojavio s dijagnozom ne bi bilo ama bas nikakvog odgovora s moje strane. Kad je tenis u pitanju Gazzi se ne obracam niti me zanima sta misli ali bas lepljenje dijagnoza na svoj racun ne dozvoljavam ni ozbiljnim ljudima.

 

 

sto te ne sprecava da se bavis RL komentarima ali se ne ljutim posto si vec u teskom brainfartu posle ovakvog dana, sorry

Link to comment

i zato je jedan od utisaka danas to koliko je wawi pucao kurast za sabanisanje srba na tribinama i skandiranje, ne jednom je servirao a da se nisu ni ucutkali.

 

+1

оvi urliču, onaj gubi pa plače, osramotiše nas po svetu. sreća da su fudbaleri razbili azerbejdžan i malo popravili današnje vesti o srpskom sportu.

Link to comment

sto te ne sprecava da se bavis RL komentarima ali se ne ljutim posto si vec u teskom brainfartu posle ovakvog dana, sorry

 

Lepo sam ti pre toga rekao da zacepis, da si poslusao prijateljski savet ne bi dobio ni uvrede. A to da li se ti ljutis ili ne je najnevaznija stvar na svetu. Koga uopste boli kurac sta ti mislis i kako se osecas?

Link to comment

Ne mislim da je to danas uopste uticalo na rezultat, Vavrinka ga je jednostavno oduvao s terena. Neuporedivo bolji igrac je danas dobio mec i dobio bi ga taman da je ceo Satrije izasao u bojama srpske zastave ili reklame za restorane "Novak".

mozda danas nije ali protiv shkota jeste. ko zna kako bi novak izgledao danas da nine izgubio 24 sata relaksacije.

 

nisam gledao citav mec ali po onom sto sam video, novak je danas bio daleko ispod svog standarda.

Link to comment

mozda danas nije ali protiv shkota jeste. ko zna kako bi novak izgledao danas da nine izgubio 24 sata relaksacije.

 

nisam gledao citav mec ali po onom sto sam video, novak je danas bio daleko ispod svog standarda.

+1

 

Два дана борбе с Марејем, психофизичко оптерећење које Стен није имао, било је од пресудног утицаја данас. И сам Новак је рекао након финала да је Стен био свјежији од њега.

 

Ко зна куда води прича о Ђоковићу и Ролан Гаросу. Можда га освоји кад већ буде зрео за пензију и нико од њега не буде ништа очекивао, неки епски завршетак каријере Иванишевић-стајл.

Link to comment

mozda danas nije ali protiv shkota jeste. ko zna kako bi novak izgledao danas da nine izgubio 24 sata relaksacije.

 

nisam gledao citav mec ali po onom sto sam video, novak je danas bio daleko ispod svog standarda.

 

Bio je ocajan.

 

On se prima na publiku ali osvajao je vec velike turnire u takvim uslovima. Mislim da ga je na ovom turniru mozda malo iznenadilo koliko nepostovanja i mrznje je dobio s tribina, jer to u poslednje vreme na turnirima nije slucaj, ali nije to pocelo u finalu i imao je vremena da se prilagodi. Moram da priznam da je i mene iznenadio onaj muk na tribinama kad je zavrsio mec protiv Marija. Mislim, u redu je da navijas za nekog tokom meca ali da pokazes toliki tihi gnev zato sto je jedan igrac, i to ne bilo koji igrac, pobedio i otisao u finale to je ispod svakog sportskog dostojanstva. Eventualno bih razumeo da je bio u pitanju francuski igrac, ovako jedino mogu da protumacim da imaju nesto licno protiv njega.

 

To nije normalno u tenisu. Novak nije prvi veliki igrac koji nije imao naklonost publike, a nece biti ni poslednji, ali neka elementarna pristojnost nalaze da makar aplauzom ispratis pobednika s terena. Cak i za parisku publiku koja je tradicionalno govno od publike, uvek je bila govno od publike i uvek ce biti govno od publike. Onaj aplauz na kraju finala koji je Malkin majstorski opisao kao "hvala sto si izgubio" aplauz me je pogodio vise od bilo cega. Nije im bilo dovoljno sta su radili tokom meca vec su morali jos i da mu se narugaju na kraju, u trenucima kad je propustio sansu da ucini toliko veliku stvar u tenisu kakvu je u Open eri samo 4-5 igraca uspelo da naprave. Kad spojis izostanak aplauza nakon dobijenog polufinala i freneticni aplauz nakon izgubljenog finala dobijes vrlo jasnu poruku - bices prihvatljiv za nas samo ako gubis, ne i ako dobijas.

Edited by harper
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...