Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

Izbegavanje slema zato sto ga ne vole i ne postuju ne zvuci bas sampionski. Podseca na fotografiju panja i sekire. 

 

 

Meni to bas zvuci sampionski. Ako ne umete da prepoznate i vrednujete sampiona necete ni da ga gledate. Ima ko ume pa taj neka i gleda. Novak nikad nema vecinsku podrsku u publici osim mozda u Kini i povremeno u Rimu ali ovo danas je bilo za nevericu.

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • dùda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne treba da pravi skandale, ali treba da bude služben i isključivo na engleskom da priča

 

ed.

posle istog sranja od prošle godine, pomislila sam da će ove možda i da navijaju za njega

 

i ja sam idiot 

kada protiv Nadala nisu navijali za njega, nece sigurno ni protiv Wawrinke... mada je protiv Nadala uglavnom bilo mlako na obe strane.

meni je potpuno neverovatno da njega daleko vise postuju u New Yorku, gde su mu i zvizdali i vikali i ne znam ti ja sta... ali 2011 kada je trazio podrsku protiv Federera!!!, celi stadion ga je ispostovao i zapljeskao mu. ovde odradio par vrhunskih poteza u cetvrtom, trazi podrsku, ono mozda 15% publike da zapljeska. da je protiv Federera zatrazio podrsku verovatno bi ga gadjali paradajzom

Link to comment

Meni to bas zvuci sampionski. Ako ne umete da prepoznate i vrednujete sampiona necete ni da ga gledate. Ima ko ume pa taj neka i gleda. Novak nikad nema vecinsku podrsku u publici osim mozda u Kini i povremeno u Rimu ali ovo danas je bilo za nevericu.

Rim, Kina, Australija.

Wimbledon, Kanada, IW i Miami su neutralni.

na US Openu ga ne vole, ali ga ispostuju. slicno i Cinci.

Madrid i Pariz su odvratni, ali odvratni. ko da im se svima masovno posro na vrata

Link to comment

Meni to bas zvuci sampionski. Ako ne umete da prepoznate i vrednujete sampiona necete ni da ga gledate. Ima ko ume pa taj neka i gleda. Novak nikad nema vecinsku podrsku u publici osim mozda u Kini i povremeno u Rimu ali ovo danas je bilo za nevericu.

 

Kako ce biti sampion ako ce svake godine da prepusta znacajan broj bodova konkurentima? Osim ako ne racunamo da ce svake sezone uzimati sve masterse. 

Link to comment

Rim, Kina, Australija.

Wimbledon, Kanada, IW i Miami su neutralni.

na US Openu ga ne vole, ali ga ispostuju. slicno i Cinci.

Madrid i Pariz su odvratni, ali odvratni. ko da im se svima masovno posro na vrata

Parizu jos nije... Mozda sledece godine?

Link to comment

Meni to bas zvuci sampionski. Ako ne umete da prepoznate i vrednujete sampiona necete ni da ga gledate. Ima ko ume pa taj neka i gleda. Novak nikad nema vecinsku podrsku u publici osim mozda u Kini i povremeno u Rimu ali ovo danas je bilo za nevericu.

 

 

Duda i Harper odlepili. Sta vam je?

Link to comment

Publika na RG je definitivno smradna, ali nikako nisu doprineli Vavrinkinoj pobedi. A nisu ni odmogli Đokoviću. generalno, ceo tirnir publika se ponašala ko da je na sarani.

Link to comment

Kapira ali sta da radi? Prvi igrac sveta ne moze da pravi skandale na GS turniru koliko god da bi bilo zasluzeno, nije on Mekinro. Jednostavno pred svaki sledeci RG treba da izmisli povredu i da tako preskace taj turnir a da svi znaju zasto ga ne igra, po cenu da nikada ne kompletira Slemove. Ovo vise nije stvar navijanja vec totalnog nepostovanja svega sto je Novak postigao u tenisu.

 

 

koji vam je kurac svima? ti si barem (delimicno) normalan.

Link to comment

Meni to bas zvuci sampionski. Ako ne umete da prepoznate i vrednujete sampiona necete ni da ga gledate. Ima ko ume pa taj neka i gleda. Novak nikad nema vecinsku podrsku u publici osim mozda u Kini i povremeno u Rimu ali ovo danas je bilo za nevericu.

Bodovi, novac... Ne igra on tamo zbog publike.

Link to comment

Kad ono beše Wimbldon? :) Da skrenemo crne misli... uzeće RG sledeće godine, šta da se radi... nije mu ovo zadnji RG :D

Sten je igrao za sve pare... bez rupe u igri, bez rupe u psihi...

 

Sent from stolen SM-N910C using drugs

Edited by Max Morlock
Link to comment

Parizu jos nije... Mozda sledece godine?

 

+1

 

Ima jos tri - cetiri godine fore, na kraju krajeva nije jedini veliki teniser bez trofeja u Parizu. Ne secam se, ali nesto sumnjam da je Sampras imao ludacku podrsku publike.

Link to comment

Publika na RG je definitivno smradna, ali nikako nisu doprineli Vavrinkinoj pobedi. A nisu ni odmogli Đokoviću. generalno, ceo tirnir publika se ponašala ko da je na sarani.

Pa nisu uticali, ali ono od juče je bilo sramotno posle pobede

 

harpere, dobrodošao u klub :D

Link to comment

Bodovi, novac... Ne igra on tamo zbog publike.

 

Svako igra zbog publike, to je sport. I bodova i para se Novak vec debelo nauzimao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...