Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

ana je mogla biti real deal, taj rg je osvojila s dvadeset godina i tako postala najbolja na svijetu. i svi su je obovavali u tom trenutku, gdje god da se pojavi. vjerovatno je i sad medju tri najpopularnije teniserke. jedostavan razlog, dobra je riba. cilic ima veze s njom, taman koliko ona s federerom.

 

Akcenat je na mogla. Tacno, voleli su je zato sto je dobra riba, teniseri ne mogu da budu dobre ribe. I kakve to veze ima s ovim sto ja pricam? Koliku podrsku je imala Monika Seles? Kad je trazila zasticeni rejtnig jer je onaj ludak izbo nozem samo Sabatinijeva je podrzala.

 

Ma, uopste nije bitno, u pravu je onaj drugi Timi. Kao da ne znam s cim imamo posla pa cu sad jos o tome da se raspravljam.

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • dùda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

Akcenat je na mogla. Tacno, voleli su je zato sto je dobra riba, teniseri ne mogu da budu dobre ribe. I kakve to veze ima s ovim sto ja pricam? Koliku podrsku je imala Monika Seles? Kad je trazila zasticeni rejtnig jer je onaj ludak izbo nozem samo Sabatinijeva je podrzala.

 

Ma, uopste nije bitno, u pravu je onaj drugi Timi. Kao da ne znam s cim imamo posla pa cu sad jos o tome da se raspravljam.

 

Harpere, teza da ga mrze zato sto je Srbin je idiotska.

 

Sam si rekao:

1. Da nije dobar, ne bi ga mrzeli.

2. Ana

 

Dodatni argumenti:

1. Vavrinka protiv Federera

2. Domaci igrac za koji stadion nije pun (Tsonga)

 

Citirani clanci koji govore o slabom kvalitetu pariske publike i ti i dalje insistiras.

 

 

Da, sasvim je moguce da ima nesto cudno na RG pa je publika govnarska ALI Novak nema jedini cast da bude objekat nedostojnog tretmana te publike.

Link to comment

Ne zato što je binsr nego što generalno pripada onome što se na zapadu smatra nižom rasom. Isto bi prošao i neki Bugarin, Rus, Kazahstanac, Moldavac, Jermen, Tadžik. Jednostavno im pasoši nisu dovoljno seksi.

Link to comment

do jaja je ovaj topic na kome se pola dana raspravlja o izmisljenom argumentu kao izgovoru za djokovicevu losiju igru u polufinalu i losu u finalu. 

Link to comment

do jaja je ovaj topic na kome se pola dana raspravlja o izmisljenom argumentu kao izgovoru za djokovicevu losiju igru u polufinalu i losu u finalu. 

+1

Link to comment

Ne zato što je binsr nego što generalno pripada onome što se na zapadu smatra nižom rasom. Isto bi prošao i neki Bugarin, Rus, Kazahstanac, Moldavac, Jermen, Tadžik. Jednostavno im pasoši nisu dovoljno seksi.

 

Illuminati and The Rise of 'Baby Fed': 500 roses are the most I've ever sent Maria
Link to comment

A Rafa je harizmatican u pm.

Doduse, ni njega RG publika ne voli iako ima pravi pasos, kao i Vavrinku i Tsongu.

Edited by Budja
Link to comment

ma navijju oni za svoje ricija, congu, monfisa a bas ih boli kita ko osvaja - mirka, vavrinka. petit suisse su im omiljena sprdnja. fenomenalna publika. 

Link to comment

Harpere, teza da ga mrze zato sto je Srbin je idiotska.

 

 

Naravno da je idiotska. Zasto je onda povlacis? Niko nigde nije napisao da Novaka mrze zato sto je Srbin i to podmetanje u raspravi je vec pomalo demode. Kapiram da je najbolji nacin da otpises sagovornika to da ga proglasis za bandoglavu Srbendu ali ne vidim sta time mozes da dobijes osim odgovor koji ti se nimalo nece dopasti jer bi bio isuvise licne prirode.

 

Popularnost ovde nije tema vec postovanje velikog igraca. Ne mora za Novaka niko da navija, za koga ce neko navijati je licni izbor, ali ako navija protiv njega nezavisno od toga s kim igra, do mere da se ne nagradjuje cak ni kada zavrsi mec u svoju korist (ili mozda bas zbog toga), onda neki problem u Novaku ocigledno postoji. Posto problema nema u rezultatima, ponasanju, postovanju protivnika, igre i publike, dakle u njegovom teniskom portfoliu, ostaju samo stvari koje nemaju veze sa tenisom. Pri cemu znam, posto pratim te stvari, da teniski ljudi na zapadu, bilo da su u pitanju igraci, sudije, teniski novinari, treneri ili imaju bilo koje druge veze sa tenisom uglavnom i u najvecem broju izuzetno postuju Novaka i kao licnost i kao sportistu. Dakle, ta vikend publika nema priliku da putem teniskih medija izgradi neki narocito negativan stav prema njemu.

 

Kad izuzmes sve to sta ti ostaje? Bojim se da je odgovor prilicno jednostavan.

Link to comment

Naravno da je idiotska. Zasto je onda povlacis? Niko nigde nije napisao da Novaka mrze zato sto je Srbin i to podmetanje u raspravi je vec pomalo demode. Kapiram da je najbolji nacin da otpises sagovornika to da ga proglasis za bandoglavu Srbendu ali ne vidim sta time mozes da dobijes osim odgovor koji ti se nimalo nece dopasti jer bi bio isuvise licne prirode.

 

Popularnost ovde nije tema vec postovanje velikog igraca. Ne mora za Novaka niko da navija, za koga ce neko navijati je licni izbor, ali ako navija protiv njega nezavisno od toga s kim igra, do mere da se ne nagradjuje cak ni kada zavrsi mec u svoju korist (ili mozda bas zbog toga), onda neki problem u Novaku ocigledno postoji. Posto problema nema u rezultatima, ponasanju, postovanju protivnika, igre i publike, dakle u njegovom teniskom portfoliu, ostaju samo stvari koje nemaju veze sa tenisom. Pri cemu znam, posto pratim te stvari, da teniski ljudi na zapadu, bilo da su u pitanju igraci, sudije, teniski novinari, treneri ili imaju bilo koje druge veze sa tenisom uglavnom i u najvecem broju izuzetno postuju Novaka i kao licnost i kao sportistu. Dakle, ta vikend publika nema priliku da putem teniskih medija izgradi neki narocito negativan stav prema njemu.

 

Kad izuzmes sve to sta ti ostaje? Bojim se da je odgovor prilicno jednostavan.

 

 

 

Svima je jasno zasto Novak ima tretman kakav ima samo se svi ustrucavaju da napisu, da dolazi iz neke "pozeljne" zemlje bio bi smatran polubogom. 

 

Harpere, naporan si kada ti padne roletna i cesto zaboravis sam sta si prethodno napisao, pri tome uopste ne citajuci sta se pise.

 

 

Dakle, teza oko koje se sporimo je  da li RG publika ima specijalan pik na Novaka ili je generalno pederska. 

 

Ako je generalno pederska, onda kakve veze ima odakle je Novak?

Link to comment

do jaja je ovaj topic na kome se pola dana raspravlja o izmisljenom argumentu kao izgovoru za djokovicevu losiju igru u polufinalu i losu u finalu.

 

Ja sam skapirao da je to sa publikom bila usputna opaska i da niko ne spori da je Djovak kompletno demontiran u finalu i da je Sten™ po svim merilima zaslužio pobedu. Ogradjujem se od bilo kakvog pravdanja poraza ponašanjem publike. Edited by beowl
Link to comment

valjda je jasno da je Novak juce igrao nekih cca 60% svog najboljeg tenisa (mozda i manje)...da je igrao svoj maximum, jucerasnji mec protiv onakvog Stena bi bio drugaciji ali tesko da bi ga Nole izdominirao i pobedio lagano...pitanje ostaje zasto je Novak juce izgledao onako kako je izgledao...fizicko i mentalno praznjenje protiv Rafe i Endija, manjak vremena za regeneraciju, psihicki pritisak osvajanja najbitnijeg nedostajuceg trofeja...verovatno ima i iritacije ponasanjem publike ali u nekom minornom procentu...decko je i dalje sampion i najbolji pojedinac koga je ovaj region iznedrio u poslednjih ko zna koliko...radi neverovatan posao na promociji nase uklete drzave i ne razumem kada neko van vremena odigravanja meca (vreme afekta) kenja i pljuje po Noletu...za takve mogu samo da konstatujem da su u rangu pariske publike pa i jadniji

Link to comment

 Djokovica publika ne voli zato sto, blago receno, nije harizmatican.

ako je taka situacija...onda u redu.

Edited by Musky
Link to comment

Nole - nesumnjivo Najveći Naš ikad, ali se bojim da mu je posljednji voz za Univerzalnu Najvećost (u tenisu) pobjegao juče nešto poslije šest. Žao mi ga je, baš sam se bio rastužio juče, ali jbg, nešto tu ipak fali. Koliko god malo, ali fali.

 

RG publika generalno pederska, ali da, ima i poseban pik na Novaka. Ima veze sa pasošem, po mom mišljenju.

 

E: typo

Edited by Pantelija jr
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...