Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

koji vam je kurac svima? ti si barem (delimicno) normalan.

 

Onog kojeg pederska pariska publika moze da mi se napusi. Seljana.

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • dùda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

koliko price oko publike kao da su ga oni sprecili da dobije mec.

 

pa kad je o mecu sve jasno. razvalio ga je posteno.

 

u konacnom zbiru, verovatno je dvodnevni mec sa marijem bio dodatno opterecenje. vavrinka se juce ceo dan odmarao, plus petak uvece.

djokovic je pobedio nadala na rolan garosu, ima bar nesto za pamcenje, osim treceg izgubljenog finala. 

Edited by Takeshi
Link to comment

Svako igra zbog publike, to je sport. I bodova i para se Novak vec debelo nauzimao.

Ko igra za raju a zanemaruje taktiku, završiće karijeru u nižerazrednom "Vratniku" [emoji38]ol:

 

Sent from stolen SM-N910C using drugs

Link to comment

Svako igra zbog publike, to je sport. I bodova i para se Novak vec debelo nauzimao.

Aj ne zezaj, profi igrač, ok naravno da je lepše i slađe kada imaš publiku ali odustajanje od GS turnira je ono baš ludo.

Link to comment

jbt, nisam ni rekla da je izgubio zbog publike, koji vam je

 

ali da je odvratno no ponašanje, odvratno je

i samo mislim da ne treba da im se dodvorava više

 

sećam se jedne fedove izjave, nešto tipa ''počeo sam da pobeđujem kada sam prestao da razmišljam o publici''

 

mislim da bi samom novaku koristilo da malo iskulira publiku generalno, a naročito ovu smrdljivu

Link to comment

jbt, nisam ni rekla da je izgubio zbog publike, koji vam je

 

ali da je odvratno no ponašanje, odvratno je

i samo mislim da ne treba da im se dodvorava više

 

sećam se jedne fedove izjave, nešto tipa ''počeo sam da pobeđujem kada sam prestao da razmišljam o publici''

 

mislim da bi samom novaku koristilo da malo iskulira publiku generalno, a naročito ovu smrdljivu

Da. Niko nije rekao da je publika nešto presudila.
Link to comment

Aj ne zezaj, profi igrač, ok naravno da je lepše i slađe kada imaš publiku ali odustajanje od GS turnira je ono baš ludo.

 

Ma, ne mora on da ima publiku iza sebe, svako navija za koga god hoce, ali neke stvari se u tenisu jednostavno ne rade. Covek dobija polufinalni mec a u publici muk kao da je pobio pola stadiona. Ovo nije stvar navijanja vec nepostovanja a igrac koji zasluzuje postovanje s pravom moze da se zapita sta sve treba da uradi u karijeri da bi neko ustao i aplaudirao mu na neki izvanredno odigrani i dobijeni poen. Ako moze protiv Marija u Londonu da dobije aplauz za dobro odigrani poen onda valjda moze i u Parizu protiv Vavrinke ili istog tog Marija.

 

Naravno da ne moze da odustane od GS turnira, oni su obavezni, samo kazem da bih jako voleo da sledecih godina izmisli povredu pred svaki Pariz i jasno im posalje poruku da ubuduce mogu da gledaju one tenisere koje su i zasluzili da gledaju.

Link to comment
i samo mislim da ne treba da im se dodvorava više

 

 

Kako se Djokovic to dodvoravao publici? Osim sto je govorio francuski koji svejedno uci. Ispratio sam njegove meceve i ne vidim kako se to dodvoravao. Nije popularan, jebiga, nije bio ni Lendl.

Edited by reg
Link to comment

Sad sam tek odgledala pozdrav na mreži, na kraju, i Stenov prelazak do Novakove klupe.

Žao mi je što je Novak izgubio, ali mi nije žao što je Stan pobedio.

Veliki čovek.

A publiku ko jebe.

Link to comment

Bio je bolji Sten, nema šta, jbg, pta je tu je. Ima još dva GS ove godine, ne treba zaboraviti. Mogao bi baš da uzme još jedan USO, pomalo šokantno da ima samo jedan u celoj karijeri. A i valjda će ga žreb malo pogledati, gore od ovog nije moglo. :)

Link to comment

Ma, ne mora on da ima publiku iza sebe, svako navija za koga god hoce, ali neke stvari se u tenisu jednostavno ne rade. Covek dobija polufinalni mec a u publici muk kao da je pobio pola stadiona. Ovo nije stvar navijanja vec nepostovanja a igrac koji zasluzuje postovanje s pravom moze da se zapita sta sve treba da uradi u karijeri da bi neko ustao i aplaudirao mu na neki izvanredno odigrani i dobijeni poen. Ako moze protiv Marija u Londonu da dobije aplauz za dobro odigrani poen onda valjda moze i u Parizu protiv Vavrinke ili istog tog Marija.

 

Naravno da ne moze da odustane od GS turnira, oni su obavezni, samo kazem da bih jako voleo da sledecih godina izmisli povredu pred svaki Pariz i jasno im posalje poruku da ubuduce mogu da gledaju one tenisere koje su i zasluzili da gledaju.

Jasnije mi je, no to mi je i dalje ono sekira/panj.
Link to comment

Onog kojeg pederska pariska publika moze da mi se napusi. Seljana.

 

Ovaj, ti se bese bunio protiv topika Cetnik sa reketom? 

Brate...

Link to comment

Kako se Djokovic to dodvoravao publici? Osim sto je govorio francuski koji svejedno uci. Ispratio sam njegove meceve i ne vidim kako se to dodvoravao. Nije popularan, jebiga, nije bio ni Lendl.

 

То баш није тачно. НЂ је веома популаран у Кини. Има ту нешто, као и код Лендла ;)

Link to comment

НЂ ће узети РГ ако буде  играо врхунски као ове године, у наредне 2 године, то гарантујем, и то он сигурно зна. Нема разлога да пада.

Link to comment

Kako se Djokovic to dodvoravao publici?

pa recimo tak što im se zahvaljuje na nepostojećoj podršci

ima načina da se to lepo izvede i zahvali onima koji i jesu navijali za njega, ili bar bili neutralni, 

a ako je podrška urlanje na greške, onda ok

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...