Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

ma ta zahvaljivanja su deo predstave, cesto se zahvaljuju i sponzorima, organizatorima, dok im ovi uvaljuju cekove i automobile. deo profi sporta na tom nivou.

Edited by Takeshi
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • dùda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovaj, ti se bese bunio protiv topika Cetnik sa reketom? 

Brate...

 

Francuska publika je uvek bila seljana, ne znam sta ti nije jasno.

 

pa recimo tak što im se zahvaljuje na nepostojećoj podršci

ima načina da se to lepo izvede i zahvali onima koji i jesu navijali za njega, ili bar bili neutralni, 

a ako je podrška urlanje na greške, onda ok

 

Sledece godine treba da osvoji i da im se obrati na nemackom, koji takodje govori. Mislim da bi to iz mnogo razloga bio adekvatan odgovor.

Link to comment

Kako se Djokovic to dodvoravao publici? Osim sto je govorio francuski koji svejedno uci. Ispratio sam njegove meceve i ne vidim kako se to dodvoravao. Nije popularan, jebiga, nije bio ni Lendl.

 

ma kuliraj, ovi nisu normalni. sad je jos i publika kriva. kao da nije sasvim normalno da se navija protiv glavnog favorita i za autsajdere.

niko ne primecuje da je wawa servirao a da nije cekao da se stisa urlanje srpskih navijaca i povremeno skandiranje. toliko o uticaju publike na onoga ko ima determinaciju i formu.

Edited by yolo
Link to comment

pa recimo tak što im se zahvaljuje na nepostojećoj podršci

ima načina da se to lepo izvede i zahvali onima koji i jesu navijali za njega, ili bar bili neutralni, 

a ako je podrška urlanje na greške, onda ok

 

Meni je to jednako dziberski. "Hvala svim mojim navijacima, ali ne i vama koji ste navijali protiv". 

 

Najbolja reakcija je da osvoji turnir, zahvali se lepo svima na tecnom francuskom najravnijim tonom i ode kuci sa trofejom, cekom i bodovima. 

Link to comment

I da pusti brkove, i da kaze da mu nije jasno o cemu pricaju posto su to carli caplin brkovi.

Link to comment

ma kuliraj, ovi nisu normalni. sad je jos i publika kriva. kao da nije sasvim normalno da se navija protiv glavnog favorita i za autsajdere.

niko ne primecuje da je wawa servirao a da nije cekao da se stisa urlanje srpskih navijaca i povremeno skandiranje. toliko o uticaju publike na onoga ko ima determinaciju i formu.

šta je vama ljudi

ajde kvotujte post gde je bilo ko rekao da je publika kriva

 

pobedio je bolji igrač na terenu, kraj priče

meni je zapravo i drago što je od svih, ako već ne novak, trofej podigao vavrinka

 

@kralj, nisam baš mislila tako ekplicitno ko što si napisao, naravno

 

i pod dodvoravanjem podrazumevam i tu želju da im se svidi, on to prosto mora da prevaziđe

Link to comment

   Ta ista publika je, posle meča, Novaku priredila dvominuntne ovacije, baš čudno. Novak se samo, veoma pristojno, na tome i zahvalio, šaljući sliku o sebi kao o civilizovanoj osobi koja ume da podnese poraz. Kad se malo ohlade glave iskristalizovaće se ono što je ovde već istaknuto- Stan je pobedio zasluženo i publika nema ama baš ništa sa tim. Da je, kamo lepe sreće, bilo obrnuto, naši internet portali bili bi preplavljeni naslovima tipa "Novak pregazi Vavrinku" "Razbijanje". "Nezaustavljivo" i slično. Iz svega ovoga ispala je jedna dobra stvar - ućutkan je, makar na kratko, Bogdan Obradović, koji je pre meča Novaka već proglasio pobednikom ne pokazavši nimalo poštovanja prema Vavrinki. Po završetku meča Obradovića, gle čuda, nije bilo u studiju  :lolol:

Link to comment

   Ta ista publika je, posle meča, Novaku priredila dvominuntne ovacije, baš čudno. Novak se samo, veoma pristojno, na tome i zahvalio, šaljući sliku o sebi kao o civilizovanoj osobi koja ume da podnese poraz. Kad se malo ohlade glave iskristalizovaće se ono što je ovde već istaknuto- Stan je pobedio zasluženo i publika nema ama baš ništa sa tim. Da je, kamo lepe sreće, bilo obrnuto, naši internet portali bili bi preplavljeni naslovima tipa "Novak pregazi Vavrinku" "Razbijanje". "Nezaustavljivo" i slično. Iz svega ovoga ispala je jedna dobra stvar - ućutkan je, makar na kratko, Bogdan Obradović, koji je pre meča Novaka već proglasio pobednikom ne pokazavši nimalo poštovanja prema Vavrinki. Po završetku meča Obradovića, gle čuda, nije bilo u studiju  :lolol:

pa i nema, aman bre, dokle više 

 

a te ovacije na kraju ne bih više da komentarišem

oko toga se ionako nećemo složiti

Link to comment

Iz svega ovoga ispala je jedna dobra stvar - ućutkan je, makar na kratko, Bogdan Obradović, koji je pre meča Novaka već proglasio pobednikom ne pokazavši nimalo poštovanja prema Vavrinki. Po završetku meča Obradovića, gle čuda, nije bilo u studiju :lolol:

+1000000

 

Jebo ga Vilander

Link to comment

stanimal je zaslužio pobedu, bio je unplayable što bi rekli englezi

- nije mu ovo prvi put, tako je i delpony tukao sve na uso 2009 ili čilić prošle godine na uso

- dešavalo se ranije dešavaće se i u budućnosti da neko explodira na jednom gs i napravi iznenađenje

- djoker je probao ziheraškim pristupom da dobije meč, to uspeva u 95% slučajeva protiv ovakvih udarača danas nije, sam pao sam se ubio

Link to comment

ma kuliraj, ovi nisu normalni. sad je jos i publika kriva. kao da nije sasvim normalno da se navija protiv glavnog favorita i za autsajdere.

niko ne primecuje da je wawa servirao a da nije cekao da se stisa urlanje srpskih navijaca i povremeno skandiranje. toliko o uticaju publike na onoga ko ima determinaciju i formu.

 

osim kada je u pitanju Federer.

Link to comment

- djoker je probao ziheraškim pristupom da dobije meč, to uspeva u 95% slučajeva protiv ovakvih udarača danas nije, sam pao sam se ubio

novak je nažalost često bio u prilici da igra maksimalno agresivno i da izgubi i to naročito protiv nadala

 

a onda se i on izveštio da igra ''čekalicu'', ali što kažeš, danas nije prošlo

 

a glede navijanja kontra favorita

nešto ne bih rekla da je novak prošle godine u finalu bio favorit

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...