Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • dùda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

i onda pogledas njegovu ruku na kojoj stoji semjuel beket:

 

 

 

...i pomislis, jebote koji seronja.

Link to comment

 A dva dana kenjamo o kvotama, i kako kladioničari retko greše ...

ali i to ,,retko,, se dešava kada mu dođe red.

 

Vavrinka svoj dočekao baš danas.

Odigrao je turnir karijere...i pokupio trofej ko gospodin čoek.

Link to comment

kako misliš kladioničari retko greše ? da je tako, kladionice bi se odmah zatvorile.

 

a ako misliš na postavljenje kvote u finalu, mislim da se kladionice apsolutno nisu zajebale, nego da su debelo zaradile

Link to comment

nije, ima pobedu iz umaga pre desetak godina

 

i iz beca, do 2007 je vodio u h2h

 

moja greska, navodno imao je 0:14 u poslednjih 14 meceva pre AO, sad proveravam izvor - twitter ESPN tennis, pred prosli AO.

Link to comment

Vidi, kad me u neki takav institut posalje iole obrazovan covek koji zna o cemu prica mozda cu i da poslusam. Ti idi i pustaj ploce ili sta se vec sada pusta, ne petljaj se u stvari koje ne razumes.

 

Harpere, zaista preterujes.

 

I nema nikakvog smisla prozivati nekoga za temu koja je apsolutno opsteg smera i za koju nikakva ekspertiza nije potrebna: Da li Novak treba sledece godine da igra RG?

 

Publika ga nije gadjala paradajzom, nije mu se najebala majke srpske, nije poslala dron sa Pjerom i natpisom "Cetnik sa reketom"...

Samo ga ne voli i katkad zvizdi. Strasno, strasno.

 

Tenis je sport i publika ima pravo da odluci za koga ce da navija.

Link to comment

...imal još koji fejmouz teniser šaru?

Sten otvori novu dimenziju vizuelnog stejtmenta na više nivoa...sam biro šaru i za šorc i za tattoo...

(plus prekrst iz Stanislasa u Sten).

Upalilo samo tako. :kralj:

 

edit.  ,,Čekajući Novaka,,.

Link to comment

ni slučajno

 

Bre, Dudo, ovde je Novak teran u penziju jos 2009. godine, ne znas ti genijalnost ovdasnjih strucnjaka.

 

Meni je jednostavno zao sto nije osvojio RG. Nisam razocaran, izgubio je od danas boljeg igraca, velikog sportiste i sjajnog momka. Bizaran zreb, neprijateljska publika i pre svega fantasticni protivnik u finalu sprecilo ga je da se vec sada upise u red 4-5 najvecih tenisera u istoriji ove prelepe igre. Zao mi je gotovo toliko koliko mi je zao sto se uopste pojavio kao igrac i razbio mi iluziju da ne zivim u zemlji u kojoj dominiraju iskompleksirani jadnici kojima je tudji poraz jedina prava radost u zivotu. Tenis bi bilo mnogo lepse gledati kad bi ga u Srbiji igrali samo simpaticni gubitnici pa da moze da se slobodno navija za neki teniski Liverpul ili Mancester Junajted.

 

Ovo je jednostavno zemlja fudbalera, krivonogih, grbavih, retardiranih mulaca koji svaku recenicu pocinju sa "sigurno" i maksimalan domet im je da se prodaju u drugu kinesku ligu, nije zemlja koja moze da iznese teret trenutno najboljeg sportiste sveta. No, Novak je incident koji ce brzo otici u zaborav pa cemo se i mi brzo vratiti u nas stari, dobri provincijski dremez da prdimo o retardiranom Partizanu i jos retardiranijoj Zvezdi u svim mogucim i nemogucim sportovima. Treba samo izdrzati jos par godina dok Novaku ne dosadi tenis i sve ce biti kao i uvek - klinicki mrtvo sto se sporta tice.

Edited by harper
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...