Jump to content
IGNORED

ideologija i YU new wave


MancMellow

Recommended Posts

Ček polako, zašto je to problem? Problem je kad neko kaže - oni su tada bili ljotićevci (ne nužno ti)

Da nužno on. Vidiš još nekog ovde ko tvrdi isto? Zašto pristaješ da učestvuješ u Bruninim igrokazima? Tu nema ozbiljnog razgovora.

Edited by čekmeže
Link to comment

Da nužno on. Vidiš još nekog ovde ko tvrdi isto? Zašto pristaješ da učestvuješ u Bruninim igrokazima? Tu nema ozbiljnog razgovora.

 

Hodas sad kao zonbi.

Link to comment

Ma ok, pa neka kaže čovek jasno da misli da je Divljan bio "ljotićevac" :)

 

Ovo k'o na sudovima za vreme staljinistickih cistki jbt :happy:

 

U grob terate ljude.

Eto takvi ste vi.

Link to comment

Nisi u drustvu mozda ali ovde pokazujes sladostrasnu zelju da neko (edit: ne nuzno ja :lol: ) prizna nesto sto nije tvrdio.

Mozda sam preterao, mozda si samo zlonamerni pripadnik grupe koji se malo vise razume u materiju.

Edited by PopeЧе
Link to comment

Nisi u drustvu mozda ali ovde pokazujes sladostrasnu zelju da neko prizna nesto sto nije tvrdio.

Mozda sam preterao, mozda si samo zlonamerni pripadnik grupe koji se malo vise razume u materiju.

 

Možda, a možda sam i dobronameran :)

 

bold - a, pa onda je sve ok

Link to comment

Dobro.

Da bi to bilo istina moraces (ne nuzno ti) da druknes i zatrazis vazdusnu podrsku u obliku brisanja postova.

U protivnom, trazio si da priznam nesto sto nisam tvrdio.

Eto kakav si ti.

Link to comment

Za razliku od tebe koji znas sa cim tema ima veze ali nemas nista da kazes o tome.

Mozda je Divljan iskreno osecao jugoslovenstvo kao veliku ideju ali je bio razocaran onim sto mu je komunisticka verzija nudila?

Mozda otuda njegova lutanja po desnici?

 

Postavljajte sebi malo pitanja, smanjite napetost i zelju za konfrontacijom, niste u revoluciji.

 

Pa nije baš da nisam rekao, samo je to bilo dosta pre no što si se pojavio na ovom cenjenom topiću, a mrzelo te verovatno da čitaš šta je bilo ranije.

O D. Ljotiću u vezi OIPD ima razloga da se govori otprilike koliko i o A. Fadejevu, u stvari nešto manje.

Dalje neću da idem, pošto su te banovali, pa mi žao da te gazim sad kad si pao. A bio si padu sklon, što jes' jes'.

Link to comment

Mnogo posle mog pojavljivanja na ovom cenjenom topiku ti si izbacio tezu da se u tom A.Fadejev sastoji citav princip OIPD.

To je kao da nisi nista rekao, evo sada imas priliku da objasnis kako je to citav princip Odbrane tako jednostavan.

Izvoli.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...