Jump to content
IGNORED

ideologija i YU new wave


MancMellow

Recommended Posts

Ja to isto pomislio za Manca a za tebe da Novi talas dozivljavas kao pretecu ldp-a :lolol:

 

Kako si me provalio, ldpovska mi krv u žilama teče.....

 

I usput, nisi ti toliko inteligentan da me sad posvađaš s Mančom, niti bilo s kim drugim (osim s Ajantom, al' s njim je lako posvađati se).

U kakav prazan hod se pretvorio ovaj topić.

Link to comment

Kako si me provalio, ldpovska mi krv u žilama teče.....

 

I usput, nisi ti toliko inteligentan da me sad posvađaš s Mančom, niti bilo s kim drugim (osim s Ajantom, al' s njim je lako posvađati se).

U kakav prazan hod se pretvorio ovaj topić.

 

Daleko od toga da si ti ldp-ovac.

Ne znam zasto bih te svadjao sa Mancom, razlicito razmisljate o ovoj temi, pa sta?

 

edit:

pa daj malo materijala, vidis kako ja bacam meso medj' hijene  :ajde:

Edited by PopeЧе
Link to comment

Manč i ja se prilično slažemo što se tiče OIPD. Ali evo malo fakata, da malo doprinesem.

 

E tako se to radi, bravo.

Nema Idola a neki su na ovoj temi pominjali Maljcike i Rusiju sa toliko emocija  :cry:

 

A ti i Manc se malo slazete, malo ne, evo skoro sam vas pohvalio...

Tu se ti i zelaya lepo dopunjujete, jedan sasvim interesantan pogled na tzv.iskustvenu istoriju.

 

Ali vec u sledecem postu idu neka razmimoilazenja...

Edited by PopeЧе
Link to comment
Da, Idoli kao bend nisu imali svoju ideologiju, da sažmemo. Konec. :)

 

tesko ima umetnosti koja nema nikakve veze, ni na koji nacin, sa nekom ideologijom ili vise njih.

Link to comment

pa i pavle :0.6: , bravo pickice. kralju, sad izvuci i naucna dela iz pecata :lolol:. cekamo vucelu

 

Razumljivo je da cepanica kao ti ne moze da pojmi zasto je ovaj tekst ovde postavljen ali da bas tako lako upadnes u klise, nisam ocekivao cak ni od tebe.

Ko se bavio ispiranjem tvog mozga, odlicno je obavio posao, mora da si ovo "pickice" cesto slusao od njega  ^_^

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...