Jump to content
IGNORED

Vlada Divljan


Аврам Гојић

Recommended Posts

To je ovo:

 

 

 

c.jpg

 

 

 

 

izdanje koje je zabolo glogov kolac u odnose izmedju nakadasnjih idola, o kojima se poslednjih dana mnogo pricalo. dotle je uglavnom bilo okej i na note.

Link to comment

dovoljno si mator da znaš kako je kolac od krla i šapija, zabijen davno pre toga...

 

jebala ih "čokolada"

 

 

naravno, ali je tu bas eskaliralo i ruzno se zavrsilo, na nacin koji nije za prepricavanje na forumu. 

 

negde mi je drago sto  su on i saper uspeli da pacifikuju (ako mogu tako da kazem) odnos pre nego sto je otisao. i bilo mi je drago sto  je bio na ispracaju. sta god mislili o saperu, ja nemam pravo, a mislim i niko van njih dvojice, da menjam njihovu licnu istoriju koja ima velike delove. zato je dobro sto je srdjan bio tamo, zbog onoga sto su zajedno uradili u jednom trenutku kada je njihovo prijateljstvo funkcionisalo. secanje na to mora biti jace od bilo cega sto je doslo kasnije.

 

za krleta nije bilo nade, on mu je bio na vrhu vecne shit liste, mada ne i broj jedan. to je uspeo da se zasluzeno popne slobodan nesovic - loka, njegov izdavac posle B92.

Edited by yolo
Link to comment

ne znam detalje ali zar je potrebno? on je na vrhu shit liste svakog normalnog coveka koji je ikada (nazalost) radio sa njim, od divljana do vasketa.

Link to comment

ovaj divljanov izbor neverovatno oslikava u muzickom i sirem smislu divljanja. ne mogu da se otmem utisaku da je ovih par pesama fenomenalno uklopljeno u njegov stil pisanja i sviranja muzike. to mi je utisak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...