Jump to content
IGNORED

Vlada Divljan


Аврам Гојић

Recommended Posts

u čemu je fora s noktima?

 

 

veruje se da su deo duše i da neko može da ti naudi ukoliko dođe u njihov posed.

 

imam sličnu fobiju™ te ih uredno "flašujem" u wc šolju nikad u kesu za smeće

Edited by Singer
Link to comment

veruje se da su deo duše i da neko može da ti naudi ukoliko dođe u njihov posed.

 

čuh za tu praznovericu, no zašto bi ih iko čuvao u kutiji za šibice?

Link to comment

To me podseti na 3K i Mandine emisije za decu.

 

Pokusavam da nadjem VHS na kom sam snimio koncert Vlade Divljana i OSB koji je snimljen 96/97 a vrteli su ga na NS+ . Toga nigde nema na YT, a cd se izlizao od upotrebe (doduse imam mp3, naravno). To je valjda snimano u NS u Studiju M, ali ja nisam vise siguran taj live video cert da li je iz SNP ili DOB.

siguran sam da ima na yt, dam link cim pre

Link to comment

ladno imaš vhs video rikorder?!

 

ne znam da li da ti kažem hipsteru il seljo geače :lol:

 

Imam samo brdo kaseta koje mi je zao baciti svaki put kad raspremam krs, a jedan poznanik radi prebacivanje sa kaseta na dvd.

 

off topic

Npr. ne znam da li se neko seca emisije Top Fudbal i pregleda lige petice :Hail: (kako od toga da se odvojim) ili svih snimljenih Zvezdinih tekmi do Barija ili Tokija sa specijalnim programima u kojima su briljirali Milojko i Zvonko. Dosta toga nema i dalje na YT. Kao i gore pomenutog certa Vlade i OSB :rant:

Link to comment

siguran sam da ima na yt, dam link cim pre

 

Ma nemaaaaa :( Ronjam ja to bar jednom u 3 meseca zadnjih 10-15 god otkad imamo net, forume, YT....

Link to comment

To je ovo:

 

ab.jpg

 

c.jpg

 

Ja sam tad bio klinac koji je poceo da svira gitaru i ove pesme su bile idelane za ucenje. Lagane balade za neku curu, brze pesme sa par akorda za djusku (ponavljanje i kreveljenje ispred ogledala uz Plastika, plastika, plastika, plastika ili Igrale se delije :ss1: ...), Marsal da se nauci ritam i tempo. Sad sam pustio ovaj live, cenim da necu dugo izdrzati bez suza :( .  Ja sam preko ovog diska i otisao u nazad ka VIS Idoli i celom tom Novom talasu koji sam bas zavoleo. Tako da je utisak Vlade Divljana jos jaci i upecatljiviji, nikad nisam kontao Idole preko svih njih, nego samo preko Vlade i Zdenka (kog sam imao prilike da upoznam na blues festivalima i svirkama i popricam koju sa njim). Secam se onog debelog sto lupa po nekoj "plasticnoj" ploci, ni ne pomisljajuci sa 13-14 godina sta je to (valjda to bi Boris Bunajc). Takav kontrast organizovane buke i sporih besprekornih balada je kod mene izazivao odusevljenje i divljenje. I onda kao finis- nauciti gitarski uvod iz pesme Rusija :wub: 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...