Jump to content
IGNORED

Vlada Divljan


Аврам Гојић

Recommended Posts

mislim, besmislena je priča, ali možda treba uzeti u obzir da je upravo bio potreban neko ko je, ono, prijatelj i saradnik, ali ne baš toliko blizak da se ne desi da pukne na pola pesme. 

Link to comment

Ja vrtim ovo sa YT i placem jbte...

 

E ajde ovo sa Bajgom stvarno da se prekine, pa jbte nije se covek izgurao i vezao lancima za majk.Nemojte bre da se folirate da mislite da se tamo progurao...

 

Link to comment

mozda je ruzno sto ovo pisem, ali hvala predstavnicima vladajuce koalicije sto danas nisu bili u domu omladine. cisto da znamo gde smo i ko smo.

 

Pusti, bolje je što su izignorisali. On totalno nije bio njihov, niti su oni ikako njegovi. Ovako je bolje. Zvuči patetično, ali sačuvali smo ga za sebe

Link to comment

Pusti, bolje je što su izignorisali. On totalno nije bio njihov, niti su oni ikako njegovi. Ovako je bolje. Zvuči patetično, ali sačuvali smo ga za sebe

pa to i kazem. cak je i u smrti pokazao da postoji razlika. pateticno i tacno

Link to comment

Ovih dana se osecam kao da sam nekog najblizeg izgubio, sve vrtim i preslusavam pesme koje sam ionako milion puta vec preslusao.

 

Ovaj snimak sa prethodne strane me je potpuno razbucao, bez obzira ko svira i peva.

 

+1

Link to comment

isto, cak mi je i glupo to da naglasavam, ali stvarno je neukusno to sto neki pisu. njega jednostavno vise nema [to je mogao da bude vas brat, otac, prijatelj, poznanik, neko  ovo skrabam jer necu da se povede bilo kakava sad tema na osnovu ovoga. imao sam samo dobru nameru, ali bez da objasnjavam ili crtam.], a necu da ulazim u licne razloge zasto je to tragicno. dosli prijatelji, poznanici i ostali da se na ovaj nacin oproste od njega.

Edited by hoffnung
Link to comment

Ама оставите се Бајаге.

Много је ово све тужно. Ево и Дневник РТС одјавише уз "Сањај ме сањај". Нека кнедла у грлу стално ... Хероји одлазе, као што Хамлет написа раније.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...