Jump to content
IGNORED

LGBTQIA+ u Srbiji i svetu


Lrd

Recommended Posts

da nema pomenuti minuli rad da ne bi bio zanimljiv medijima i da niko ne bi primetio svu tu njegovu ogromnu hrabrost.

 

 

ovde si potpuno u pravu, ima i drugih ljudi sa poremecajem polnog identiteta koji nemaju stalno boraviste i zdravstvenu zastitu, ali nisu nikoga gazili martinkama pa su samim tim nezanimljivi medijima.

Link to comment
  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FERNOUX H

    58

  • Hella

    38

  • ToniAdams

    31

  • Аврам Гојић

    31

ovde si potpuno u pravu, ima i drugih ljudi sa poremecajem polnog identiteta koji nemaju stalno boraviste i zdravstvenu zastitu, ali nisu nikoga gazili martinkama pa su samim tim nezanimljivi medijima.

 

zasto? i ovo prvo ima sve elemente dobre price. tesko detinjstvo otezano bremenom poremecaja polnog identiteta i beskucnistvom, verovatno odbaceni od strane porodice, stragluju da nadju svoje mesto u svetu, kao i za medicinskim intervencijama, odnos drustva prema njima itd. mislim, svi elementi za dobar long-form piece.

Link to comment

zasto? i ovo prvo ima sve elemente dobre price. tesko detinjstvo otezano bremenom poremecaja polnog identiteta i beskucnistvom, verovatno odbaceni od strane porodice, stragluju da nadju svoje mesto u svetu, kao i za medicinskim intervencijama, odnos drustva prema njima itd. mislim, svi elementi za dobar long-form piece.

 

zato sto u clickbait vremenu takve "human interest" price nisu zanimljive urednicima ako nemaju neki neocekivan twist kao sto je ovaj.

i ne pitaj me zasto, takvo vreme doslo i to je to  :lolol:

Link to comment

zasto? i ovo prvo ima sve elemente dobre price. tesko detinjstvo otezano bremenom poremecaja polnog identiteta i beskucnistvom, verovatno odbaceni od strane porodice, stragluju da nadju svoje mesto u svetu, kao i za medicinskim intervencijama, odnos drustva prema njima itd. mislim, svi elementi za dobar long-form piece.

pa takva prica nema tvist.

a jebes pricu bez tvista, tj. ako nema necete da verujete sta se dogodilo momenat.

Link to comment

ok, nekako mi palo na pamet da je u najavi nova cirkuska atrakcija.

te da nema pomenuti minuli rad da ne bi bio zanimljiv medijima i da niko ne bi primetio svu tu njegovu ogromnu hrabrost.

ih, sedi slatka da ti pričam... ^_^  i pre klik bejtova smo imali hallmark. voli televizija preokret više nego leba da jede.

Link to comment

u jeku ove teme o neonaciškinji, nešto drugačije i ozbiljnije - mislio sam da je bila posebna tema ranije ali nisam našao... upravo je pušteno u medije da su podigli tužbu Goranu Jevtiću za obljubu maloletnika  <_<
 
opet jedan krug.... malo naslova, uglavnom u isto vreme na svim portalima
 
Glumac Goran Jevtić optužen za obljubu maloletnika

PRETI MU 10 GODINA ROBIJE: Glumac Goran Jevtić optužen za obljubu maloletnika
OPTUŽNICA protiv Gorana Jevtića zbog obljube dečaka!

Edited by akibono
Link to comment

Za empatiju me zabole kurac, takođe moja linija generalno je da ne treba "razumeti" ništa i nikoga. Ali treba imati muda za ovako nešto, to je sigurno. Jedno je biti peder/trandža u tolerantnoj i osetljivoj sredini, sasvim drugo gurati to u nekoj zajebanijoj sredini, koja je pod tenzijom i gde nema ni promil te osetljivosti. Ovakvi pederi treba da nas zanimaju, a ne gejpederi sa Parade.

Link to comment

Za empatiju me zabole kurac, takođe moja linija generalno je da ne treba "razumeti" ništa i nikoga. Ali treba imati muda za ovako nešto, to je sigurno. Jedno je biti peder/trandža u tolerantnoj i osetljivoj sredini, sasvim drugo gurati to u nekoj zajebanijoj sredini, koja je pod tenzijom i gde nema ni promil te osetljivosti. Ovakvi pederi treba da nas zanimaju, a ne gejpederi sa Parade.

 

Da, gejpederi sa Parade obitavaju u izuzetno osetljivoj i tolerantnoj sredini, pocev od rutinkog izbacivanja iz roditeljskih domova, pandurskih izivljavanja po parkovima i haustorima, maltretiranja komsija,  gotovo potpune nemogucnosti da se iznajmi stan, i naravno povremenog napada sekirom ako se usudis da odes u gej klub.

 

Za tebe bi bilo izuzetno dobro da povremeno izadjes izvan svog circle jerk kruga i malo se upoznas sa stvarnim svetom.

 

Inace to sto tebe zabole kurac za empatiju je samo tvoj problem, neces nikoga impresionirati time, neces steci socijalni kapital i nes jebati na konto toga. 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Za empatiju me zabole kurac, takođe moja linija generalno je da ne treba "razumeti" ništa i nikoga. Ali treba imati muda za ovako nešto, to je sigurno. Jedno je biti peder/trandža u tolerantnoj i osetljivoj sredini, sasvim drugo gurati to u nekoj zajebanijoj sredini, koja je pod tenzijom i gde nema ni promil te osetljivosti. Ovakvi pederi treba da nas zanimaju, a ne gejpederi sa Parade.

 

 

Jbt, kakav turistički stav

 

Edit: Vasa +1

Edited by Bujodrag
Link to comment

Za empatiju me zabole kurac, takođe moja linija generalno je da ne treba "razumeti" ništa i nikoga. Ali treba imati muda za ovako nešto, to je sigurno. Jedno je biti peder/trandža u tolerantnoj i osetljivoj sredini, sasvim drugo gurati to u nekoj zajebanijoj sredini, koja je pod tenzijom i gde nema ni promil te osetljivosti. Ovakvi pederi treba da nas zanimaju, a ne gejpederi sa Parade.

Ovo je najgluplje sto je ikad napisano na ovoj temi (a lupalo se onoliko).

Link to comment

Nije neko cudo ali mu valja svaki put skrenuti paznju, mozda ce jednog dana nesto od onoga sto se ovde pise sravniti sa vlastitim iskustvom i skontati neke stvari.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...